پوتین متمرکز ساختار قدرت در تلاش برای مهار بحران

پاول Golovkin AP

قبر سنج دفن یک covid-19 قربانی در خارج از مسکو در 26 مه سال 2020 است.

مسکو — آن را اواسط ماه مارس و روسیه گزارش شده بود فقط 114 covid-19 موارد اما ولادیمیر پوتین رئیس جمهور می خواستم برای ایجاد یک حرکت بزرگ: پرداخت پاداش برای کارکنان پزشکی “که در حال انجام وظایف خود با افتخار است.”

اما هفته نورد و روسیه همه گیر شماره ballooned گذشته 250,000 و سپس 350,000 — در حال حاضر در بیش از 370,000 جهان سوم بیشترین تعداد موارد تایید شده پس از ایالات متحده و برزیل است.

پزشکی کارگران در حال مرگ بودند در خود صدها — 308 با توجه به غیر رسمی شمارش توسط پزشکان. بسیاری از کسانی که نگه داشته در کار بود و نه پرداخت طولانی-پاداش وعده داده شده تا همین اواخر. برخی از آنها حتی درآمد کمتر پول به این دلیل که نرخ پرداخت برای کار با covid-19 بيمار شد و پایین تر از خود را قبل از همه گیر مشاغل مانند جراحان.

این موانع در ارائه پوتین پاداش وعده داده است که بیش از فقط یک اداری قطعی است. آن را در مورد بالا پایین سیستم حکومت با زیردستان را وحشت زده به عمل می کنند. همچنین کمک می کند تا اطلاع رسانی برخی از این بزرگتر حقایق در روسیه در تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر و حتی به کشورهای غرب اروپا شروع به بلند مستندات خود را.

پوتین متمرکز ساختار قدرت نمی تواند رسیدگی به بحران به تنهایی. رئیس جمهور واگذار بسیاری از بار به مقامات منطقه ای بودند که وحشت زده از جلب توجه به مشکلات محلی و خطر مسکو خشم.

یک راه برای ماندن در زیر رادار می تواند به حقیقت را اظهار نکردن موارد و یا مرگ و میر تحلیلگران می گویند. با پوتین وعده داده پاداش غریزه توسط رهبران منطقه ای — ریشه دوانده بیش از چندین دهه بود برای به حداقل رساندن پرداخت ترس مشکل از مسکو اگر آنها صرف بیش از حد و یا پرداخت می شود مردم نه به عنوان پاداش.

برخی از مقامات منطقه ای باید حتی شمارش دقیقه است که کارکنان بخش بهداشت و درمان صرف با بیماران آلوده.

یوری Kochetkov

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک متخصص پزشکی اداره coronavirus آزمایش بر روی ساکنان در ماشین در یک خیابان مسکو ممکن است 25.

“برای پوتین این یک موقعیت ناراحت کننده گفت:” تاتیانا Stanovaya مدیر مسکو سیاسی فکر می کنم تانک R. Politik. “در واقع او معلوم می شود وابسته به منطقه ای فرمانداران. پوتین می خواهد برای چیزی و دولت قادر به پیاده سازی آن در راه پوتین در نظر گرفته شده است.”

کم آمار رسمی

آن را ترک کرده است روسیه در دفاعی در بسیاری از جبهه ها از جمله با توجه به آمار و ارقام رسمی نشان می دهد غیر منتظره ای کم مرگ و میر. مقامات را به شدت رد اتهام که آمار در حال دستکاری این ادعا که روسیه نرخ پایین نشانه دولت در حال انجام یک کار خوب. اما آن را نیز می تواند روسیه را محافظه کار روش شمارش.

آلوده بیمارانی که مرگ در بیمارستان تحت کالبد شکافی. اگر وجود دارد هیچ نشانه ای از عفونت ریه جایگزین علل ذکر شده به علت مرگ است.

اما منطقه ای آمار مرگ و میر بودند غیر قابل اعتماد Stanovaya گفت.

“برای مثال در منطقه قفقاز این فقط یک کل ظروف سرباز یا مسافر” او اضافه شده است. “شماره آنها را مانند جعلی و هیچ ربطی به واقعیت است. در مناطق دیگر آنها بسیار دقیق و با آمار و با این تست است.”

هیچ پنهان کردن این گونه در روسیه سیستم بهداشت و درمان ،

سوتلانا Munirova یک جراح از 20 سال تجربه در Pokrovskaya بیمارستان در سنت پترزبورگ شوکه شده بود به او پیدا مارس پرداخت کاهش یافته و از 50,336 روبل (حدود 708) به 43,996 روبل ($619) به عنوان یک نتیجه از در حال اعزام به covid-19 درمان است.

او دریافت پاداش تا اواسط ماه مارس او در مصاحبه ای گفت: اما او پایه حقوق و دستمزد پایین تر به دلیل عفونی-بیماری پزشک پرداخت می شود کمتر از یک جراح.

یک جراح قلب و عروق در همان بیمارستان گفت: نوایا گازتا روزنامه در ماه گذشته بود که او به طور معمول پرداخت می شود معادل $1,158 یک ماه اما دریافت نیمی به همان اندازه در مارس زیرا او درمان covid-19 بيمار.

“من نمی دانم که چرا آن را بسیار سخت برای پرداخت به پزشکان و پزشکان با وجود این واقعیت است که مقامات بارها و بارها به آن دستور داده گفت:” Munirova. “همه من بازتاب این مسئله را به سختی هر چیزی را تغییر دهید. احتمالا در اکثر موارد پول ‘از دست رفته’ در راه است.”

آنتون Vaganov

ایسنا

آمبولانس صف قبل از رانندگی به یک سنت پترزبورگ بیمارستان مارس 27 سال 2020 است.

در جلسات دولت پوتین رشد کرده testier روز به روز.

“به من گوش دهید. با دقت گوش کنید. ما توافق کرده اند و آن را به وضوح و به روشنی اعلام کرد که این پول باید پرداخت شود برای کار با بیماران مبتلا به عفونت کرونا ويروسی نه برای چند ساعت یا دقیقه از قرار دادن آنها در” او گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی مارس 15 جلسه با دولت بهداشت و درمان دفاع و مقامات منطقه ای است.

چهار روز بعد او آزار دهنده دوباره. “در ماه مارس ما ساخته شده مقررات مربوط به پرداخت های تشویقی” او شکایت در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه اضافه کرد که تقریبا همه از اختصاص 51 میلیارد روبل ($720 میلیون) فرستاده شده بود به مناطق.

“به من دانش دور از همه کسانی که حق این پرداخت را دریافت کردند” او جامعی.

روز دوشنبه مقامات بهداشت و درمان در نهایت گزارش شده است که لازم است تمام پاداش پرداخت شده بود به 153,373 پزشکی کارگران است.

بسیار گیج کننده’

Stanovaya گفت: مقامات منطقه ای تفسیر پرداخت پاداش منظور به عنوان دقت به عنوان آنها می تواند منطقه ای فرمانداران تحت فشار هستند برای اثبات آنها در حال انجام یک کار خوب در مبارزه با ویروس بنابراین آنها تمایل به حداقل رساندن عفونت های گزارش شده.

“هر دو آنها اعلام بسیاری از covid-19 بيمار و آنها دریافت پول بیشتر — اما در این مورد کرملین می تواند تفسیر آن را به عنوان یک شکست در مبارزه با این coronavirus — و یا شما را مجبور به کاهش این اعداد و دریافت پول کمتر,” او گفت:.

یک مشکل این است که پزشکان پرداخت می شود پاداش تنها برای زمان دقیق کار با بیمارانی که آزمایش مثبت — اما بسیاری از بیماران آلوده بدون علامت هستند و تست های غیر قابل اعتماد هستند و در 30 درصد از موارد آندره Konoval همکاری رئیس این اقدام اتحادیه کارگران بهداشت گفت: اکو رادیو مسکو در هفته گذشته.

“مقررات پرداخت بسیار گیج کننده است. . . . به عنوان یک نتیجه, ما هرج و مرج است که ممکن است منجر به تظاهرات در میان پزشکان” او گفت:.

جوئل ون Houdt

برای واشنگتن پست

مرد پیاده روی در دربند در روسیه در جمهوری داغستان در ماه مارس 2019.

در فقیر داغستان در منطقه قفقاز — یک منطقه با کمبود هواکش و دنده محافظ — منطقه ای بهداشت وزیر Dzmaludin Gadzhiibragimov اذعان در مصاحبه با محلی بلاگر روسلان Kurbanov که بیش از 40 پزشکان در جمهوری مرده بود از covid-19.

عمده این است که خجالت به دولت فدرال رهبران با آمار رسمی این ادعا تنها 27 covid-19 مرگ و میر در کل جمهوری.

او گفت: جمهوری ثبت شده بود 13,697 موارد covid-19 و پنومونی اکتسابی — اگر چه رسمی covid-19 تعداد دفعات مشاهده شده بود فقط 3,280.

“این است که چرا ما اعتماد ندارند این آمار گفت:” Stanovaya.

پوتین شنبه اظهار داشت که روسیه تا به حال تصویب اوج covid-19 موارد است. افزایش روزانه کاهش یافته است و از حدود 18 درصد در روز در اوایل ماه آوریل به 2.3 درصد شنبه ، برخی از مناطق شروع به باز کردن.

ولی افزایش موارد جدید در سنت پترزبورگ پس از تعطیلات در اوایل ممکن است زمانی که بسیاری از مردم نادیده گرفته انزوای اجتماعی و فاصله گرفتن قوانین حاکی از خطرات بالقوه.

سن پترزبورگ کمیته بهداشت و درمان معاون رئیس آندره Sarana گفت: covid-19 بستری شدن در بیمارستان شروع به پریدن کرد به تازگی از حدود 200 روز به 670 یک روز قرار دادن پزشکان و بیمارستان های تحت “فشار عظیم.”

ناتاشا Abbakumova کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

روسیه coronavirus موارد خونتان و سلامت سیستم در حال تلاش برای نگه داشتن سرعت

روسی, پزشکی, کارگران می گویند coronavirus است ravaging صفوف خود را. اما بیمارستان روسای سکوت.

پوتین می داند که چگونه به حکومت روسیه به عنوان یک مستبد. اما او به نظر می رسد در حاشیه در میان coronavirus بحران است.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de