نیسان و رنو آماده شدن میلیاردها دلار کاهش

واشنگتن دی سی: چند ملیتی تولید کنندگان خودرو نیسان و رنو برنامه ریزی شده اند به فاش کردن میلیاردها دلار در هزینه کاهش در این هفته و بریده بریده ظرفیت اضافی میلیون وسایل نقلیه در نظر coronavirus خاموش شدن ناگهانی افراد آشنا با شرکت های’ طرح گفت: وال استریت ژورنال.

حرکت به خنثیسازی رشد استراتژی تحت فشار قرار دادند قبلا توسط Carlos Ghosn سابق رهبر هر دو شرکت به فروش حدود 14 میلیون خودرو تا سال 2022.

در حال حاضر هدف این است که نزدیک به 10 میلیون با توجه به افراد آشنا با برنامه. حتی قبل از coronavirus همه گیر رونق در تقاضا این شرکت پیش بینی نبود materialising ترک گیاهان کم استفاده.

“وضعیت غیرقابل دفاع تبدیل شده است,” گفت: یک فرد نزدیک به رنو.
Ghosn است اعتراض به تلاش های رنو و نیسان به سرزنش او را برای وضع فعلی. سخنگوی Ghosn گفت: مدیران در رنو و نیسان به حال حمایت خود را از برنامه های رشد. “او نمی تواند مسئول برگزار می شود, دولت از شرکت هایی که از او شده است در حال اجرا برای 18 ماه,” او گفت:.

کل صنعت خودرو شده است به چالش کشیده coronavirus اما برخی از آنها بهتر است مجهز به سوار کردن رکود در تقاضا. نقدی غنی Toyota Motor Corp که بر خلاف نیسان اجتناب کارگر furloughs گفت: در این ماه انتظار می رود بازگشت به حالت عادی در پایان سال است.

در یک سری از اطلاعیه ها در پنج شنبه ها و جمعه رنو و نیسان را در مجموعه ای به غیر از برنامه ریزی شده خود را کاهش و توصیف برنامه ای برای همکاری های نزدیک تر. رنو صاحب 43.4 درصد از نیسان.

نیسان در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن در اطراف USD3 میلیارد دلار صرفه جویی در هزینه به USD3 میلیارد دلار کاهش در ماه ژوئیه اعلام کرد 2019 که تا حد زیادی انجام شده گفت: افراد آشنا با برنامه. پس از ژوئیه سال 2019 اعلام نیسان را حذف کرده است نزدیک به 15,000 شغل و بیشتر کار کاهش برنامه ریزی شده همراه با کاهش بودجه در هر بخش از مهندسی به برنامه ریزی رویداد گفتند.

این طرح جدید نیز برای برش ظرفیت اضافی میلیون واحد فراتر از کاهش اعلام کرد در سال گذشته در آوردن نیسان سالانه ظرفیت تولید به حدود 5.5 میلیون وسایل نقلیه آنها گفت. که هنوز هم به خوبی بالا زمان تقاضا در یک بیماری همه گیر-ضربه بازار جهانی است.

به نوبه خود رنو گفته است که با هدف کاهش هزینه های ساختاری حداقل EUR2 میلیارد (USD2.2 میلیارد دلار یا 20 درصد در طول سه سال آینده.

فرانسه وزارت اقتصاد است که در مذاکرات با رنو برای نگه داشتن فن آوری های پیشرفته فعالیت در کشور و توسعه باتری های الکتریکی در اروپا است.
“رنو است که در جدی مشکل مالی” گفت: فرانسه وزیر اقتصاد, Bruno Le Maire در روز جمعه.

“وجود دارد یک نیاز فوری برای اقدام در رنو” Maire به نقل شد.
های کارخانه ها و تحقیقات متکی بر اتحاد این دو شرکت کار هموار چیزی رنو و نیسان تلاش کرده اند به انجام این کار در پی Ghosn ناگهانی خروج او پس از دستگیری در توکیو در ماه نوامبر سال 2018 است. اجرایی فرار به لبنان در ماه دسامبر به فرار مالی-سوء اتهامات در ژاپن است که او را انکار می کند.

مردم در هر دو طرف گفت که اگر چه رنو و نیسان اعلام خواهد کرد برنامه ای برای همکاری های نزدیک تر در این هفته مذاکرات در جزئیات ادامه خواهد داد و پس از آن است.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de