دیرین مهر sportswriter کریس Dufrense درگذشت 62

لس آنجلس — سابق لس آنجلس تایمز خبرنگار ورزشی کریس Dufresne بهترین و شناخته شده خود را برای پوشش فوتبال کالج درگذشت در سن 62 سالگی این روزنامه اعلام کرد.

Dufresne درگذشت نامشخص باعث دوشنبه شب در حالی که ناهار خوری در خانه با خانواده اش در خانه خود در چین هیلز با توجه به بار. او تا به حال شده است در انتظار نتایج جستجو برای آنچه به نظر می رسد اواخر مرحله ملانوم عود.

“کاملا سوخته از مرگ دیرین @latimessports نویسنده کریس Dufresne فوق العاده ای نویسنده ای که ماهرانه وقایع این کشور کالج فوتبال شوق” بار نویس لایحه Plaschke توییتی.

“ترین-به عنوان خوانده شده نویسنده در کارکنان ما. محبوب ترین همکار در مطبوعات جعبه.”

Dufresne شد یک خبرنگار ورزشی از بار از سال 1981 تا پذیرش خریداری در سال 2015. او در ابتدا تحت پوشش ورزش دبیرستان و دانشگاه UC Irvine, بسکتبال برای آن اورنج کانتی edition.

Dufresne تحت پوشش لس آنجلس اکسپرس از ایالات متحده, فوتبال, لیگ از 1983-85 و بعد از آن تحت پوشش لس آنجلس قوچ و لس آنجلس اظهارات.

پس از قوچ و مهاجمان چپ منطقه لس آنجلس در سال 1995 او روشن شد به کالج فوتبال از جمله نوشتن یک ستون هفتگی در این ورزش است. او همچنین تحت پوشش کالج بسکتبال, گلف و چند بازی های المپیک است.

Dufresne انتخاب شد به عنوان کالیفرنیا Sportswriter از سال ملی Sportscasters و Sportswriters انجمن در سال 2011.

در سال 2016 Dufresne تاسیس TMGCollegeSports.com, teaming با سابق روزنامه ورزشی خبرنگاران تونی Barnhart علامت Blaudschun و گیاه گولد در اشتراک سایت اختصاص داده شده به فوتبال کالج است.

مطالب این سایت به تازگی شروع به ظاهر شدن در ورزش مصور وب سایت SI.com.

در آخر ستون منتشر شده در مارس 7, Dufresne نوشت: “من آمار آن در این هفته که من ممکن است هرگز حضور و یا پوشش یکی دیگر از رویداد ورزشی در طول عمر من” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“جسارت برای یک بازی فوتبال در سالن بزرگ این سقوط به نظر می رسد فرفورژه با خطر — فصل پاره پاره مستقیم از کنراد “قلب تاریکی”‘ Dufresne نوشت.

Dufresne است جان سالم به در برد با همسرش, شیلا که او ملاقات کرد زمانی که او یک روابط عمومی کارمند با بیان و سه پسر دانیل کشید و جوی. برنامه های مراسم تشییع جنازه در حال انتظار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de