سنت پل: چهار نفر از اعضای مینیاپولیس اداره پلیس اخراج شده اند بیش از مرگ یک مرد سیاه و سفید بود که به زندان گرفته شده و دیده می شود در تصویری که دوخته پایین گردن خود را.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: چهار افسران در حال حاضر “کارمندان سابق”.

“ما می دانیم وجود دارد خطرات ذاتی در این حرفه از پلیس اما اکثریت قریب به اتفاق کار ما را هرگز نیاز به استفاده از نیروی” Arradondo گفت.

فیلم از حادثه

فیلم نشان می دهد که جورج فلوید خوراکی و بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” به افسر بی بی سی گزارش داد.

این ویدئو شروع می شود با shirtless بازی مرد بر روی زمین و نشان نمی دهد که چه اتفاقی افتاده در لحظات قبل از. ناشناس افسر زانو در گردن او نادیده گرفتن درخواست خود. لطفا لطفا لطفا من نمی توانم نفس بکشم. لطفا مرد گفت: فلوید که چهره خود را در برابر پیاده رو.

فلوید نیز ناله. یکی از افسران به او می گوید برای استراحت. مرد خواستار مادرش و می گوید: معده من لطمه می زند گردن من لطمه می زند, همه چیز لطمه می زند … من نمی توانم نفس بکشم.

به عنوان تماشاگران فریاد نگرانی خود را یک افسر می گوید او صحبت کردن به طوری که او را تنفس. اما فلوید متوقف می شود صحبت می شود و به آرامی حرکت تحت افسر داری. افسر نمی خلاص شدن زانو خود را تا زمانی که مرد لود شده بر روی یک gurney توسط امدادگران.

شاهدان

چند تن از شاهدان جمع شده بودند در نزدیکی پیاده رو برخی از ضبط صحنه بر روی تلفن های خود را. تماشاگران تبدیل شدن به طور فزاینده ای آشفته. یک مرد yells بارها و بارها.

او پاسخگو نیست در حال حاضر! دو شاهد از جمله یک زن که گفت او یک مینیاپولیس, آتش نشان, داد, در, افسران به بررسی انسان پالس. بررسی پالس خود در حال حاضر و به من بگویید آنچه در آن است! او گفت:.

در یک نقطه و یک افسر می گوید: آیا مواد مخدر ، و یک مرد yells, آیا داروهای bro? این است که چه ؟ چه چیزی شما فکر می کنم این است ؟ این Hennepin

این حادثه تکرار که اریک گارنر سیاه و سفید مردی که دستگیر شدن در شهر نیویورک در سال 2014.

اف بی آی برای بررسی حادثه مینیاپولیس

اف بی آی گفته است: “بررسی مینیاپولیس حادثه صورت گرفت که در روز دوشنبه.

مینه سوتا پلیس گفت: فلوید که تا به حال مشغول به کار تامین امنیت در یک رستوران پس از درگذشت پزشکی “حادثه” در “پلیس تعامل”.

روز سه شنبه بعد از ظهر شهردار یعقوب فری تایید چهار افسران درگیر در این حادثه بوده است “erminated”.

“این است که حق تماس” او هنوز توییتی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل, فری توصیف کرده بود این حادثه به عنوان “به طور کامل و کاملا خراب کرد”.

در یک پست در Facebook صفحه فری عذرخواهی به جامعه سیاه و سفید برای افسر درمان ،

بودن در امریکا نباید حکم اعدام

بودن در امریکا نباید حکم اعدام. برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه. وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در ابتدایی ترین حس انسان, فری ارسال شده است.

این ویدئو به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی جرقه اعتراض ملی از سیاستمداران و اعضای عمومی که به نام برای افسران پلیس درگیر می شود پاسخگو باشند.

نام چهار پلیس آن را منتشر نکرده اند اما دو دیده می شود در این ویدئو مشخص شده توسط Floyd خانواده وکیل به عنوان افسران درک چوین و Tou Thao.

منبع: با ورودی از سرپرستان/AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de