آتش همه گیر نکنه کار کمد. در حال حاضر می آید باز گشت.

در اواخر ماه فوریه کار کمد بنیانگذار جری روزن صدا و خوش بینانه است.

در نظریه او تا به حال دلیل کمی برای این.

او 30 ساله غیر انتفاعی بوده است kneecapped توسط یک آتش سوزی از دست دادن هزاران قطعه از اهدا کسب و کار لباس و لوازم جانبی خود را همراه با دفتر مرکزی و انبار. و در یک نامربوط حرکت به زودی پس از آتش سوزی سازمان سابق کنترل بود به اتهام یک جرم تعداد grand theft توسط اختلاس.

حتی پس از روزن با اشاره به گسترده تر غیر انتفاعی جامعه بود قدم به قدم برای کمک به. کار کمد ارائه شد برخی از فضای اداری موقت. لباس کمک های مالی بودند, ریختن را نيز ارائه می دهد برای دوباره پر کردن از دست منابع. و روزن گفت: او بسته شدن در یک مکان جدید.

پس از آن در ماه مارس.

و به عنوان شهرستان و کشور تضعیف به خاموش کردن حالت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس کار کمد بود دوباره تقلا نسبت به بهبود است.

 • جری روزن مدیر عامل شرکت کار کمد در یک کنفرانس مطبوعاتی در Santa Ana, CA, روز دوشنبه, فوریه 3, 2020. کار کمد از دست داده و همه چیز را در خود ارواین ستاد در آتش سوزی روز یکشنبه. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کار کمد موسس و مدیر عامل جری روزن در ماه فوریه در موقت کار کمد محل ارائه شده توسط حسن نیت اورنج کانتی در سانتا آنا. انبار و دفاتر کار های غیر انتفاعی کمد توسط آتش ویران شد. روزن به تازگی امضا اجاره برای یک شغل جدید مرکز و لباس اهدا انبار. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • کار کمد مقر در ارواین اعلام شد ‘از دست دادن کل’ پس از چهار-زنگ خطر مصرف شده در ساختمان است.
  این مرکز همچنین یک انبار برای غیر انتفاعی است که ارائه لباس و دیگر کمک به بسیاری از هزاران نفر از مردم به طوری که آنها می تواند پیدا کردن شغل. (عکس LOUDLABS)

 • موقت کار کمد محل در حسن نیت اورنج کانتی در سانتا آنا در پنج شنبه, فوریه 20, 2020. انبار و دفاتر کار های غیر انتفاعی کمد نابود شدند با آتش است. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کتی Kalina سمت چپ یک داوطلب خریدار شخصی با کار کمد کمک مشتری کیمبرلی Ramirez, 25 انتخاب کردن لباس در موقت کار کمد محل ارائه شده توسط حسن نیت اورنج کانتی در سانتا آنا در روز پنج شنبه, فوریه 20, 2020. انبار و دفاتر کار های غیر انتفاعی کمد که کمک به مردم با خدمات اشتغال بودند در آتش سوزی نابود شده. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک جفت کفش بر روی صفحه نمایش در یک کاری موقت کمد محل ارائه شده توسط حسن نیت اورنج کانتی در سانتا آنا در روز پنج شنبه, فوریه 20, 2020. انبار و دفاتر کار های غیر انتفاعی کمد نابود شدند با آتش است. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • طولانی نیست پس از یک آتش سوزی در فوریه. 2, 2020, همه چیز نابود شده در داخل ارواین ستاد کار کمد بنیامین Ragos, 9, از هانتینگتون بیچ مطرح $165.70 برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی. کار کمد دارای دو امضا اجاره است که تقسیم آن عملیات بین یک محل جدید در ارواین و سانتا آنا. (حسن نیت ارائه میدهد از کریستین Ragos)

 • طولانی نیست پس از یک آتش سوزی در فوریه. 2, 2020, همه چیز نابود شده در داخل ارواین ستاد کار کمد بنیامین Ragos, 9, از هانتینگتون بیچ مطرح $165.70 برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی. کار کمد دارای دو امضا اجاره است که تقسیم آن عملیات بین یک محل جدید در ارواین و سانتا آنا. (حسن نیت ارائه میدهد از کریستین Ragos)

 • طولانی نیست پس از یک آتش سوزی در فوریه. 2, 2020, همه چیز نابود شده در داخل ارواین ستاد کار کمد بنیامین Ragos, 9, از هانتینگتون بیچ مطرح $165.70 برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی. کار کمد دارای دو امضا اجاره است که تقسیم آن عملیات بین یک محل جدید در ارواین و سانتا آنا. (حسن نیت ارائه میدهد از کریستین Ragos)

در حال حاضر به عنوان محدودیت های در حال بلند کردن و خیلی از تنظیم جهان اجتماعی فاصله کار کمد آماده بازگشایی شده است.

روزن گفت: در این ماه که او امضا کرده است دو جدید اجاره هر یک به مدت سه سال. یکی برای فضایی که خانه جدید کمک مالی مرکز در ارواین است که انتظار می رود برای باز کردن 6 ژوئن. دیگر برای یک موفقیت حرفه ای مرکز در سانتا آنا که در آن کارگاه های آموزشی و دیگر بازگشت به کار خدمات می توانند رزومه در جولای 6. چهار فروشگاه های صرفه جویی که ارائه درآمد برای حمایت از کار کمد همچنین انتظار می رود به بازگشت در کسب و کار در ماه جولای.

“این همه در آمد در همان زمان. اما گاو مقدسآن را در زمان زمان طولانی برای دریافت وجود دارد” روزن گفت: از مکان های جدید است.

“من می توانم همه چیز را زیر یک سقف. اما من بسیار هیجان زده هستم.”

‘It’s a Wonderful Life,’ اما با لباس

آتش زده در اوایل صبح در فوریه. 2 یک شنبه. در داخل ساعت چیزی جز دیوار باقی مانده است. لپ تاپ و تجهیزات اداری و یک میلیون دلار ارزش لباس — همه رفته بود.

چه نبود رفته بود این نیاز احساس شده توسط قربانیان خشونت خانگی مبارزه نظامی جانبازان معالجه معتادان و دیگران که به نوبه خود به کار کمد به شغل و بازسازی زندگی خود را.

کار کمد که رشد از سال 1990 رویداد به نام “بعد از عزت نفس” قرار داده و در روزن و پنج تن از دوستان برای کمک به ضرب و شتم زنان در حال حاضر عادت کرده اند را تغییر دهید.

در طول سال غیر انتفاعی منتقل شده است چندین بار آن را به عنوان رشد به اضافه کردن خدمات مانند مربیگری حرفه ای, رزومه کاری, کارگاه های آموزشی, کمک در جستجوی کار و مهارت های مصاحبه. آن را نیز گسترش رسیدن به آن, برگزاری سیندرلا حوادث به ارائه لحاظ اقتصادی به چالش کشیده دبیرستان دختران با لباس رسمی است که کمک به آنها درخشش در حافظه های فوق. و در طول سال آن را راه اندازی کرده است یک منبع درآمد پایدار برای پوشش برخی از هزینه های مفت مغازه های فروش مجدد. وجود دارد دو بوتیک در توستین و Laguna Niguel و دو رسانه در کوستا مسا و باغ بیشه.

هنگامی که آتش با آتش fire مقامات نمی تواند انجام تحقیقات گفت: کار کمد سایت (سپس در کترینگ, خیابان در ارواین) بود بیش از حد ناپایدار با خیال راحت وارد کنید و ارزیابی روزن گفت.

اما چنین محلی احترام برای سازمان است که حتی در صبح آتش, سازمان های غیر انتفاعی دیگر مصرف شد مراحل را برای کمک به کار کمد.

ساعت پس از او به یک متن مورد آتش نیت اورنج کانتی نیکول Suydam بر روی گوشی های با روزن ارائه اتاق در حسن نیت را توستین مکان (تیرنی مرکز Veteran خدمات) برای کار کمد کارکنان است که با خدمات اعضا به استفاده از به عنوان خانه موقت. روزن گفت: او تلفن شد “باد کردن” با دیگر ارائه می دهد و از گروه های دیگر.

Suydam به سرعت دنبال کرد تا با فضا در یک مقدار بزرگتر سرقفلی ساختمان در سانتا آنا که در آن کارکنان دیگر می تواند راه اندازی و که در آن کار کمد مشتریان می تواند در آمدن به لباس را انتخاب کنید. حسن نیت کارگران در آورده بازگشایی از منابع واقع رایانه و با کمک دفتر فای.

“ماموریت خود را برای ما مهم است” گفت: Suydam, رئيس جمهور و مدیر عامل حسن نیت اورنج کانتی. “ما باید به آنها کمک کند …

“مردم دوست دارم که آنها هستند و آنچه انجام می دهند.”

به زودی, Habitat for Humanity of Orange County, ارسال بیش از یک خدمه به ساخت اتاق پانسمان. برخی از قفسه لباس و سایر وسایل در آمد از خارج از کسب و کار برای همیشه لطفا برای 21 فروشگاه.

و بنیامین Ragos سن 9 راه اندازی یک لیموناد ایستاده در خارج از هانتینگتون بیچ که او استفاده می شود به منظور بالا بردن $165.70 برای کار کمد. که پول خرید یک لباس نورد دندانه دار کردن.

“آن را قریب به اتفاق چگونه بزرگ جامعه شده است در صف آرایی به کمک ما خدمت به مشتریان” اشلی Vlcan مدیر خدمات مشتری برای کار کمد و گفت: Feb. 20.

این حسن نیت سایت در تئوری یک خانه موقت استفاده می شود تا پایان ماه مارس. و که در ماه بود که روزن انتظار می رود برای پیدا کردن یک خانه دائمی.

در عوض در مارس 19, ایالت کالیفرنیا با صدور اقامت در خانه سفارش مربوط به کوروناویروس. که اساسا بسته های غیر ضروری کسب و کار.

کار کمد تا به حال به pivot دوباره.

تعطیل تا سطح شیب دار

قادر به ادامه ارائه بسیاری از خدمات خود را با کارکنان در حال حاضر کار از خانه کار کمد تبدیل به همان واقعیت مجازی که میلیون ها نفر از دیگران. در ماه آوریل آن را راه اندازی یک بازسازی حرفه ابتکار که شامل یک سری از کارگاه های آموزشی مجازی آموزش داده شده توسط یک تیم از مربیان داوطلب از زمینه های مختلف.

به این دو بار در هفته کارگاه های آموزشی باز هستند و به کار کمد مشتریان و هر کسی furloughed یا گذاشته به دلیل همه گیر و یا به دنبال به تیز کردن مهارت های خود را در حالی که در خانه است. برخی از جلسات پوشش انجام مصاحبه های شغلی آنلاین و یا چگونه به حرکت مجازی کار عادلانه. مردم می توانند با ثبت نام در workingwardrobes.org/rebuilding-careers/.

در حالی که با خوشحالی با چگونه به خوبی بازسازی حرفه رفته روزن مشتاق به بازگشایی کار کمد — تحت پروتکل های ایمنی مانند مطابق با لباس های که سعی در اما نه به انتخاب مشتریان در مرکز حرفه ای و یا مشتریان در رساله فروشگاه.

چک برنامه حفاظت از وام کمک به بازگرداندن برخی از کارکنان در حال حاضر در 24 و انتظار می رود به رشد به 40 از جمله چند استخدام های جدید, زمانی که همه چیز و در حال اجرا روزن گفت.

“این فقط باور نکردنی است برای دیدن کل این فرایند است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de