تکذیب یک محل دفن در گورستان مرد دفن شده در هولوکاست زمین

حیدرآباد: خانواده یک مرد مسلمان از Narsingi که از حمله قلبی درگذشت تا به حال به صورت یک مصیبت دلخراش چهار گورستان در داخل و اطراف شهر را تکذیب کرد و آنها را دفن فضا. Miyan ساکن Gandhamguda در Bairaiguda در حومه حیدرآباد گذشت در صبح روز دوشنبه. محمد Khaja Miyan که درگذشت در سن 55 بود و در نهایت به خاک سپرده شد در یک هندو هولوکاست زمین پس از مداخله از رهبران محلی.

محمد پاشا پسرش گفت: “ما او را به چهار گورستان اما هیچ کس به ما کمک کرد. در یکی از گورستان های قبر حفر شده بود اما دوباره پر کردن پس از مردم در اعتراض به آن.” Rukman احمد خان رئیس Gandhamguda مسلمان رفاه انجمن است که با کمک خانواده در پیدا کردن یک قبرستان گفت که آنها تا به حال به بسیاری از اماکن دفن بدن. این شامل لنگر Houz خود را محلی مسجد دیگر مسجد در Peerancheru و دیگران.

پس از آن بود که رهبران محلی از جمله Corporator و محلی TRS رهبر به نام Sandeep تن به تن این ایده از دفن محمد Khaja بدن در یک هندو هولوکاست زمین. Sandeep گفت: “محلی قبرستان اعضای کمیته اعتراض به محمد Khaja به خاک سپرده شد در اینجا چون خانواده است که در اصل از گدول. آنها استدلال که مرد باید به خاک سپرده شود در گدول.

“ما سعی کردیم به درخواست آنها را بر اساس انسانیت اما آنها نمی خرد شدن. رهبران محلی تن به تن این ایده از دفن پیرمرد در یک هولوکاست زمین. ما ساخته شده این خانواده را درک و آنها در نهایت رفت جلوتر با آن,” او اضافه شده است. مجلس Bachao تحریک (MBT) رهبر Amjed الله خان درخواست وقف رئیس هیئت مدیره محمد سلیم و خانه وزیر محمود علی به اقدام علیه مسجد اعضای کمیته برای انکار دفن فضا به خانواده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de