Covid گسترش نگران کننده نیست با وجود تسهیلات می گوید KCR

حیدرآباد: Telangana وزیر K. Chandrashekhar رائو در روز چهارشنبه گفت که مردم نباید ترس و یا احساس ترس در مورد کوروناویروس به گسترش بود و نه در هشدار دهنده در مقیاس با وجود تسهیلات در این مستند. وی اضافه کرد: مردم باید با احتیاط و هشدار.

او گفت: با توجه به برخی از تخمین موارد مثبت ممکن است افزایش در کشور در دو تا سه ماه آینده. “اما مردم باید سرگرم هر گونه ترس یا اضطراب است. دولت آماده است تا به ارائه درمان به هر تعداد از موارد در دولت است. مورد نیاز PPE کیت, کیت های آزمایش, ماسک, تخت, پنکه, بیمارستان ها همه آماده” بیانیه ای از رئیس جمهوری به نقل از او عنوان کرد و گفت در یک نشست سطح بالا به نام او به نقد و بررسی Covid-19 وضعیت.

پزشکی افسران کارشناسان و دولت در سطح کمیته های بررسی تحولات که در حال وقوع در Covid-19 سراسر جهان توضیح داد: در حال حاضر وضعیت به وزیر و وزرا.

“تحولات جهان اشاره می کنند که نباید نگران تاج موضوع است. با توجه به مطالعات انجام شده در سراسر جهان و برآورد توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) با وجود گسترش این ویروس علائم ظاهر می شود در اکثریت مردم است. حدود 80 درصد از کسانی که دچار این ویروس هیچ علائم و آنها نیاز به درمان ندارد.”

آنها با اشاره به اینکه تنها 15 درصد از آنها به آنفولانزا مانند علائم سرماخوردگی و سرفه و مشکل در تنفس. مردم با این آنفولانزا مانند علائم (ILI) به سرعت بهبود می یابند. تنها 5 درصد از آنها شدید تنفسی حاد بیماری (ساری). بیشتر باید مراقب بود در مورد این بیماران است. اکثر مرگ و میر اتفاق افتاده در این رده است. میزان مرگ و میر در کشور است 2.86 درصد و در Telangana دولت آن است که 2.82 درصد است. این بیماران سابقه بیماری های دیگر است.

همچنین مشاهده شد که هر چند وجود دارد جنبش در میان مردم پس از این تسهیلات ویروس نیست سرعت در حال گسترش. “این یک توسعه خوب. در همه ثابت شده است که هیچ کس نباید سرگرم ترس در مورد تاج. از آنجا که هیچ دارو و واکسن برای, تاج, مردم باید در حالت آماده باش. آنها باید شخصی احتیاطی” پزشکی افسران و کارشناسان گفت.

KCR به عنوان وزیر محبوب شناخته شده و خواست مردم به اقدامات احتیاطی هر چند وجود آرامش در مستند دستورالعمل. او همچنین خواسته های پزشکی و وزارت بهداشت به هشدار. “افرادی که این ویروس بدون علامت بودند. از این رو هیچ جایی برای هر گونه اضطراب. اما برخی از آنها با داشتن علائم. ما باید به ارائه درمان پزشکی به آنها. وجود دارد نیاز به مراقبت بیشتری در مورد بیماران در بیماری جدی در سلامتی,” او گفت:.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de