کروناویروس در مرز: بیمارستان کالیفرنیا تحت الشعاع بیماران از مکزیک

EL CENTRO, کالیفرنیا. — زمانی که مانوئل اوچوا شروع به احساس بیمار — بدن خود را درآورد تنفس خود را محدود شده است — او را از مادر خود را در خانه در مخیکالی ٬ باخا کالیفرنیا, مکزیک به مرز ایالات متحده.

65 سال بازنشسته پارک اتومبیل خود را در نمایشگاه بین المللی پل و سعی کردم به کشیدن خود را به کشوری که در آن او دارای اقامت دائم و که در آن سلامت خود را بیمه معتبر است. فقط قبل از او با نزدیک شدن به مرز گشت پاسگاه او سقوط در خورشید است.

زمانی که ایالات متحده به مقامات مهاجرت تماس ساخته شده است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشترک در طول شیوع کروناویروس: برای یک آمبولانس برای حمل و نقل از یک شهروند یا مقیم آمریکا از مرز مکزیک به نزدیکترین بیمارستان های آمریکا.

به عنوان مکزیک سیستم مراقبت های بهداشتی تیره و تار است تحت coronavirus جامعه کوچک بيمارستان در جنوب کالیفرنیا برخی از فقیرترین در دولت شده اند و آب گرفتگی با آمریکایی که بد افتاده و عبور از مرز. آنها در حال بازنشستگان و دو شهروندان آمریکایی مشغول به کار در مکزیک و یا بازدید از خانواده وجود دارد.

ملودی توماس مدیر مورد مدیریت و کار اجتماعی در Scripps رحمت بیمارستان در چولا ویستا کالیفرنیا عبور از مرز روزانه از خانه خود در مکزیک است.

این یک مثال از اینکه چگونه به راحتی این ویروس حرکت بین کشورها حتی به عنوان دولت — و به خصوص مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — اقدام به بستن مرزهای خود را. و آن را در یک پنجره را به که چگونه بسیاری از زندگی آمریکایی span مرز ایالات متحده و مکزیک از جمله خانواده هایی که منتقل آزادانه در سراسر منطقه پس قبل از آن خط کشیده شده بود و که جنبش همچنان ادامه دارد و در طول این بیماری همه گیر.

مسائل بهداشتی باید همیشه straddled مرز در اینجا. تگزاس انجام پشه-سمپاشی مبارزات با مکزیک, Tamaulipas در طول شیوع بیماری تب دانگ. آریزونا مشترک آتش نشانی تمرینات با Sonora. کالیفرنیا و باخا کالیفرنیا به مدت طولانی مبارزه یک مرزی سل بیماری همه گیر با هم. San Ysidro بین المللی پل در جنوب سان دیگو, شلوغ ترین آمبولانس وانت نقطه در ایالات متحده است.

ایالات متحده و مکزیک مرز کمیسیون بهداشت انجام شبیه سازی در چگونه دو کشور واکنش نشان خواهد داد اگر یک بیماری همه گیر مستقر در مرز. یک روش خاص ایجاد شده برای آمبولانس برای انتقال بیماران به ایالات متحده آمبولانس در خاک آمریکا.

سپس یک بیماری همه گیر رخ داد. در حال حاضر حدود نیمی از coronavirus بیماران در چند مرز کالیفرنیا و بیمارستان از جمله ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای هستند مهاجران اخیر از مکزیک است. به عنوان یک نتیجه از که افزایش Imperial County, صفحه اصلی به ال سنترو یک مقدار غلظت بالاتر از coronavirus موارد — 760 در هر 100 ، 000 ساکنان — از هر شهرستان در کالیفرنیا است.

پرستاران و تنفسی متخصصان درمان coronavirus بیماران در ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای در کالیفرنیا با دکتر تلفنی در.

“این شگفت انگیز است که چگونه این بیماری به ما آموخته است که مرزها وجود ندارد” گفت: آدولف ادوارد مدیر اجرایی ال سنترو منطقه ای. بیمارستان کارکنان شامل 60 نفر که از مرز مخیکالی هر روز به کار می کنند.

حدود 1.5 میلیون آمریکایی در مکزیک زندگی می کنند و بیش از 250000 نفر از آنها را زنده در شهرستانها فقط در جنوب کالیفرنیا. کسانی که در شهرستانها شده اند برخورد سخت تر با coronavirus از تقریبا در هر نقطه دیگری در مکزیک است.

بیش از 300 پرسنل پزشکی در تیجوانا و حومه آن آلوده شده اند با توجه به Yanín Rendón Machuca رئیس بهداشت محلی اتحادیه کارگران. در این شهر بیمارستان عمومی تنها یک چهارم از کارکنان باقی می ماند در محل کار. آمبولانس رانندگان در مخیکالی گاهی اوقات ساعت صبر کنید در حالی که کارگران بیمارستان اتاق را در راهروها برای بیماران مبتلا به covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. برخی از ضعف عمومی درمانگاه در شهر مرزی دیگر پذیرش بیماران است.

“ما بیماران که در بیمارستان ها به صورت دو یا سه یا چهار روز قبل از آنها از مرز عبور و به ما گفت:” دنیس Amundson پزشکی مدیر در واحد مراقبت های ویژه در Scripps رحمت بیمارستان در چولا ویستا کالیفرنیا.

شهروندان ایالات متحده و سبز-دارندگان کارت در شمال مکزیک شروع به اشتراک گذاری پیام ها و Facebook پست در گروه هایی مانند “روسریتو زندگی” و “شرح در مکزیک است.” اگر شما مریض و آنها می گویند عبور از مرز.

Aurelio Burciaga Canivea, 54, یک بهبود coronavirus بیمار مرخص است از یک بیمارستان صحرایی در بسکتبال ورزشگاه در تیخوانا, مکزیک.

مردم در تیجوانا سازمان دیده بان به عنوان یک زن فریاد می زند پس از یادگیری است که شوهرش مرده است از زخم گلوله. حتی در طول همه گیر مکزیکی صلیب سرخ است که هنوز هم در پاسخ به حوادث مربوط به خشونت اسلحه در مرز شهرستان.

سمت چپ: Aurelio Burciaga Canivea, 54, یک بهبود coronavirus بیمار مرخص است از یک بیمارستان صحرایی در بسکتبال ورزشگاه در تیخوانا, مکزیک. راست: مردم در تیجوانا سازمان دیده بان به عنوان یک زن فریاد می زند پس از یادگیری است که شوهرش مرده است از زخم گلوله. حتی در طول همه گیر مکزیکی صلیب سرخ است که هنوز هم در پاسخ به حوادث مربوط به خشونت اسلحه در مرز شهرستان.

بالا: Aurelio Burciaga Canivea, 54, یک بهبود coronavirus بیمار مرخص است از یک بیمارستان صحرایی در بسکتبال ورزشگاه در تیخوانا, مکزیک. پایین: مردم در تیجوانا سازمان دیده بان به عنوان یک زن فریاد می زند پس از یادگیری است که شوهرش مرده است از زخم گلوله. حتی در طول همه گیر مکزیکی صلیب سرخ است که هنوز هم در پاسخ به حوادث مربوط به خشونت اسلحه در مرز شهرستان.

بنابراین این چیزی است که اوچوا بود. او شده است یک مقیم دائم ایالات متحده از سال 1978. بازنشسته شد چند سال پیش پس از یک حرفه ای به عنوان یک راننده کامیون در لس آنجلس.

در صبح روز یکشنبه آمبولانس سوار او 10 مایل از بین المللی پل به El Centro منطقه ای که در حال حاضر درمان 43 coronavirus بیماران و که در آن یک فاجعه واکنش تیم در حال آماده سازی برای راه اندازی یک نظامی به سبک چادر برای سرریز.

“این جایی است که من را بیمه و آن را که در آن وجود دارد بهتر است توجه او گفت:” در بیمارستان. دستگاه خود را در حالت استراحت ضربان قلب منعکس بین 128 و 135 ضربان در هر دقیقه است.

در طول همه گیر هجوم بیماران از مکزیک مطرح شده یک چالش بی سابقه. El Centro منطقه ای به طور معمول در خدمت یک شهرستان با جمعیت حدود 180,000 ساکنان بسیاری از آنها زیر خط فقر زندگی میکنند. ناگهان بیمارستان شد در پاسخ به یک جامعه اضافی آمریکایی در مخیکالی فکر به تعداد 100000 نفر.

زمانی که ادوارد ارسال شده در یک ویدئو به روز رسانی در Facebook در هفته گذشته توضیح داد که خود را غرق در بیمارستان به طور موقت متوقف پذیرش بیشتر covid-19 بيمار او موفق به دریافت یک جریان از پیام, انتقاد از او برای اولویت بندی بیماران از سراسر مرز.

مراقبت های بهداشتی کارگران بررسی ورود coronavirus بیماران در ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای.

“ارسال آنها را به مکزیک” یک نفر نوشت.

“مرز باید بسته شده اند از یک روز” نوشت: یکی دیگر از.

ادوارد سابق نیروی هوایی پزشک کمک کرد که منجر به نظامی ایالات متحده را تیم پزشکی در بغداد سعی کردم به توضیح است که این آمریکایی ها بودند او درمان شد.

“ما می توانیم وانمود کنیم که 275,000 آمریکا بازنشستگان در باخا کالیفرنیا وجود ندارد اما آنها انجام دهد. یا 35,000 اعضای نظامی” او گفت:.

سنبله در موارد مرز می آید به عنوان کالیفرنیا در تلاش برای بازگشایی شده است. در سن دیگو در آخر هفته روز یادبود رستوران ها و کافه های شلوغ شد با مردم بسیاری نه با پوشیدن ماسک. کارشناسان پزشکی هشدار می دهند که آرامش این قوانین علاوه بر مواردی که در سراسر مرز می تواند منجر به افزایش عفونت.

“من انتظار مکزیک به اوج این ماه اما پس از آن به عنوان سن دیگو باز می شود تا ما را ببینید افزایش از آن طرف نیز گفت: Juan تور یک پزشک ارشد عملیات اجرایی در Scripps رحمت است. “اوج ما در حال رفتن به آن بستگی دارد هر دوی این عوامل است.”

در میان بیمارانی که از مکزیک آمده در هفته های اخیر است پاتریشیا گونزالس-زونیگا یک تیجوانا پزشک که آثار اغلب با دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو. Gonzalez-زونیگا و شوهر هر دو مبتلا covid-19 ماه گذشته. شوهرش بهداشت و درمان به سرعت در حال.

“من هیچ شکی ندارم که او فوت کرده اند اگر ما مانده بود و در تیجوانا رفته و به یک بیمارستان وجود دارد,” او گفت:.

دیگران بودند که شهروندان ایالات متحده که در زمان فرزندان خود را به مکزیک برای بیشتر مقرون به صرفه مراقبت از کودک. برخی از آمریکایی ها بودند که شغل خود را از دست در اوایل هفته در ایالات متحده شیوع و رفت تا با خانواده زندگی می کنند در مکزیک به صرفه جویی در پول.

“اینجا جایی است که آنها آلوده شدند” گفت: Amundson های ICU مدیر پزشکی در Scripps رحمت است. “و آنها آمدند به درمان می شود در اینجا.”

چهل و هشت درصد از coronavirus بیماران در Scripps رحمت هفته گذشته در بیمارستان شده بود در مکزیک در طول هفته گذشته است.

پرستار نیکول موری با این نسخهها کار در پشت یک درب شیشه ای در منفی-فشار اتاق در Scripps رحمت بیمارستان. پیام های منتقل شده از طریق یک تخته سفید و سیگنال های دست.

سمت چپ: چهل و هشت درصد از coronavirus بیماران در Scripps رحمت هفته گذشته در بیمارستان شده بود در مکزیک در طول هفته گذشته است. راست: پرستار نیکول موری با این نسخهها کار در پشت یک درب شیشه ای در منفی-فشار اتاق در Scripps رحمت بیمارستان. پیام های منتقل شده از طریق یک تخته سفید و سیگنال های دست.

بالا: چهل و هشت درصد از coronavirus بیماران در Scripps رحمت هفته گذشته در بیمارستان شده بود در مکزیک در طول هفته گذشته است. پایین: پرستار نیکول موری با این نسخهها کار در پشت یک درب شیشه ای در منفی-فشار اتاق در Scripps رحمت بیمارستان. پیام های منتقل شده از طریق یک تخته سفید و سیگنال های دست.

قبل از همه گیر بیش از 200 ، 000 نفر در روز از مرز مکزیک به کالیفرنیا. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مرز بسته به “غیر ضروری سفر” در ماه مارس و رئیس جمهور تهمت وعده داده شده به “تعلیق مهاجرت” برای متوقف کردن گسترش ویروس. اما پس از یک شیب اولیه در نوشته سرعت آغاز شده است به گزاف گویی. به طور متوسط 86,000 مردم هر روز از مرز در طول هفته از مارس 11 تا 18 ترکیبی از شهروندان آمریکایی و شهروندان و مکزیکی ها با قانونی ویزای کار که شغل تلقی ضروری است.

هیچ نمایش درمانی در حال انجام در مرز. زمانی که خبرنگار واشنگتن پست عبور در هفته گذشته اداره مهاجرت عامل به او نگاه کرد و پرسید: “شما بیمار هستید ؟” قبل از اسکن گذرنامه خود را.

وزارت امنیت داخلی ارشد پزشکی افسر عملیات الکس ایستمن گفت: متخصصان پزشکی در کالیفرنیای جنوبی در این ماه است که آنها باید آماده برای شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم برای ادامه به عبور از مرز از جمله برای درمان پزشکی.

دولت فدرال اعزام تیم از فاجعه ملی سیستم پزشکی به مرز برای پاسخ به هجوم بیماران. The California Department of Public Health فرستاده است آن را. برخی از بیماران منتقل شده به دور دست در شمال لس آنجلس برای از بین بردن مرز بيمارستان مانند ال سنترو منطقه ای.

پرستاران و تنفسی متخصصان درمان coronavirus بيماران در بخش مراقبت ويژه در ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای.

چهل و هشت درصد از بیماران در Scripps رحمت در چولا ویستا هفته گذشته در بازدید از مکزیک در هفته قبل از آنها بستری شدند. در آن لابی آویزان یک نقاشی از باکره گوادالوپ در مکزیک حامی سنت.

“ما فکر نمی کنیم این مرز باید بسته شود اما ما فکر می کنم چک های بهداشتی و تماس با ردیابی تفاوت خواهد بود” گفت: Chris Van Gorder مدیر اجرایی موسسه سلامت اجرا می شود که بیمارستان است. “آنچه ما نمی خواهیم که مردم برای رفتن به عقب و جلو در سراسر مرز و آلوده کردن افراد دیگر است.”

ماه گذشته ون Gorder در نامه ای به وزیر امنیت داخلی چاد گرگ و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر درخواست از آنها برای اعمال فشار بر مکزیک به تیز کردن آن در بهداشت عمومی پاسخ.

“ما همچنین نیاز دولت فدرال برای تحت فشار قرار دادن مکزیک به اجرا اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل سیاست هایی که ما انجام داده اند در ایالات متحده,” او نوشت.

در تگزاس و مکزیک, مرز, پویا به نظر می رسد معکوس شود. مقامات مکزیکی ابراز نگرانی کرده اند که در حال رشد شیوع بیماری در جنوب تگزاس ریختن به Tamaulipas است که تا حد زیادی در امان ماند و در طول این بیماری همه گیر.

ایالات متحده از این کشور اخراج کرده است هزاران نفر از مردم به Tamaulipas از مارس. در رینسا مکزیک بزرگترین شهر در دولت, حداقل 16 اخراجی باید آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به شهردار مکی Ortiz. قبل از تبدیل شدن به شهردار, او در مکزیک وزارتخانه بهداشت ،

سالوادور گارسیا, 70, دعا برای یک دوست بیمار خارج تیجوانا بیمارستان عمومی.

“چرا آنها از ادامه این اخراج ها در وسط یک کشنده بیماری همه گیر از جمله افرادی که در حال حاضر بیمار است و می داند که چگونه بسیاری از افراد بدون علامت?” او گفت:. بین اخراجی و هزاران دوگانه شهروندان که از مرز عبور هر روز Ortiz نگرانی او شهر را باد تا واردات زیادی از شیوع تگزاس.

“من می گویند آن را به عنوان چند بار به عنوان من می توانم در تلویزیون و رادیو پیام: اقامت در خانه خود را و نه عبور از مرز” او گفت:. “اما زمانی که من در نگاه بین المللی پل, من هنوز هم دیدن خطوط گسترده.”

در نزدیکی شهر ماتاموروس در انتخابات هفته گذشته راه اندازی یک ایستگاه بازرسی به سوال شهروندان ایالات متحده عبور به مکزیک و تبدیل دور برخی که بازدید از آنها تلقی غیر ضروری.

برخی از کارشناسان بهداشتی می گویند اپیدمیولوژیک منحنی در شهرهای مرزی در هر دو طرف در نهایت با هم همپوشانی دارند.

“بسیاری از مردم وجود دارد عبور از عقب و جلو که آن را تبدیل به یکی همگن رای گفت:” آرتورو رودریگز, بهداشت عمومی, مدیر Brownsville, Tex. “به عبارت دیگر شما باید سه نرخ: آمریکا, مکزیک و مرز خود را رای.”

ویرایش عکس توسط چوپان زن کلمن. گرافیک توسط Chiqui Esteban. طراحی توسط Brianna Schroer. Gabriela مارتینز در شهر مکزیک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de