برونو کلی ایسنا

Gravediggers کار در طول یک توده دفن coronavirus قربانیان در پرقو تروما گورستان در مانائوس, برزیل در روز سه شنبه.

آمریکایی ها ساخته شده برنامه ای برای ترک برزیل در روز سه شنبه ساعت قبل از ایالات متحده ممنوعیت ورود از کشور شد.

شهروندان ایالات متحده و سبز-دارندگان کارت معاف از ممنوعیت در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus از آمریکای لاتین ترین-آمار کشور است. اما خارجی ها در برزیل تلاش کرده اند به ترک این کشور در هفته های اخیر. وزارت امور خارجه روز سه شنبه توصیه همه آمریکایی که خواستار ترک برای انجام این کار بلافاصله.

جنیفر Ribachonek برنامه ریزی شده بود به بازگشت به ایالات متحده در روز جمعه برای مراقبت از پدر و مادر خود را. هر دو در مجموعه ای تحت عمل جراحی در ماه آینده. اما او Latam Arlines پرواز لغو شد مدت کوتاهی پس از این کاخ سفید اعلام کرد که ممنوعیت سفر در روز یکشنبه.

“آنها نمی باید از این ظرفیت برای مراقبت از هر یک از دیگر” گفت: Ribachonek یک معلم در یک مدرسه بین المللی در São Paulo است. او گفت: پدر و مادر او امیدوار بود برای دیدن نوه های خود را قبل از عمل جراحی. “چیزهای که فقط آنها را می دهد چیزی برای نگاه به جلو به,” او گفت:. “این امر می تواند بزرگ به عقب بر گردیم.”

[Coronavirus توقیف سن پائولو به عنوان برگ برنده ponders برزیل سفر بان کی مون]

برزیل گزارش کرده است نزدیک به 375,000 موارد از coronavirus دوم در جهان تنها به ایالات متحده و بیش از 23,000 مرگ یک شماره به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود یک undercount.

روز دوشنبه برای اولین بار در طول همه گیر بیشتر مردم مرده در برزیل نسبت به ایالات متحده است. سازمان بهداشت جهانی پیش بینی کرد حداقل 88,000 مرگ و میر در برزیل در ماه اوت.

“برزیل است که با داشتن برخی از مشکلات هیچ سوال در مورد آن” رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “من نمی خواهم مردم در آینده در اینجا و آلوده کردن مردم ما است.”

آماندا Perobelli

ایسنا

اعضای یک گروه حدود 200 کلمبیایی زندگی به طور موقت در فرودگاه بین المللی Guarulhos در نزدیکی سائو پائولو با توجه به کروناویروس محدودیت خواب در لابی فرودگاه.

محدودیت های جدید در نوار خارجی که در برزیل در طول قبلی 14 روز از ورود به ایالات متحده است. این ممنوعیت با توجه به شروع پنج شنبه بود اما جلو رفت تا 11:59 p. m. روز شنبه. آن باقی خواهد ماند تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن آن را پایان دهد.

“ما در حال ارائه مشاوره به شهروندان آمریکایی که مایل به بازگشت به ایالات متحده برای انجام این کار بلافاصله” یک کنسولی رسمی که شناسایی خود را به عنوان آنتونیو گفت: در طول یک مجازی تاون هال سازمان یافته توسط سفارت ایالات متحده در Brasília. سفارت کاهش یافته است به ارائه نام و نام خانوادگی.

[در برزیل, مرگ یک مرد و یک جستجو از جان گذشته برای یک کفش تخت]

“هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد فردا” این مقام گفت. “به این بحران باز شدن همه چیز را توسعه داده اند بسیار به سرعت. که می شود گفت, اگر بازگشت به ایالات متحده چیزی است که شما و خانواده شما می خواهید به انجام, رسمی ما توصیه این است که برای انجام آن در حال حاضر. در حال حاضر به معنی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در حال حاضر به معنی در حال حاضر.”

تجاری پرواز از سائو پائولو و کمپینس بودند هنوز هم در دسترس است در روز سه شنبه. کنسولی گفته آنها پیش بینی نشده است و برنامه ریزی پروازهای بازگشت.

برزیل تحمیل محدودیت های مسافرتی علیه اتباع خارجی از جمله آمریکایی در ماه مارس است. پروازهای بین دو کشور و در سراسر آمریکای لاتین شده اند به شدت محدود است. Latam مستقر در سانتیاگو, شیلی, این منطقه بزرگترین شرکت هواپیمایی برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از روز سه شنبه.

Eraldo پرز

AP

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تنظیم صورت ماسک به عنوان او صحبت می کند به حامیان در حالی که خروج الوردا کاخ رسمی خود را اقامت در برازیلیا در روز سه شنبه.

آنه سوفی فون Heyden آمریکا زندگی می کند که در سن پائولو با شوهرش و 2 ساله پدر شده است در تلاش برای دیدار پدر و مادر خود را در ایالات متحده از ماه مارس اما او پرواز را گرفتن لغو شد. هنگامی که سفر بان کی مون اعلام شد او تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن سفر خود را.

“این یک ضربه بزرگ” او گفت:. “همه چیز که ما در حال رفتن را از طریق باعث می شود من می خواهم برای دیدن خانواده من بیشتر است. من می دانم که من می تواند به ایالات متحده, اما من نمی دانم که چقدر سخت خواهد بود برای به دست آوردن یک پرواز و یا چگونه از آن آسان خواهد بود برای بازگشت به برزیل است.”

[در حالی که کشورهای دیگر نگاه به برزیل نمی تواند پیدا کردن یک راه برای تعطیل]

به عنوان تلفات در برزیل نصب شده, خارجی تلاش کرده اند به فرار. ونزوئلا و کلمبیایی معترضان در موقت تخت در سن پائولو به فرودگاه بین المللی Guarulhos, انتظار به هیئت دولت-چارتر پرواز به خانه.

Eraldo پرز

AP

مردم ماسک میان در یک تست سایت راه اندازی در یک مدرسه بسکتبال در Estrutural محله از برازیلیا در روز سه شنبه.

موارد و مرگ و میر افزایش یافت در برزیل به عنوان ویروس بلوس از طریق محله های فقیرنشین و به مناطق با دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی. دولت پاسخ, در ضمن, شده است ناهموار. رئیس جمهور Jair Bolsonaro است را رد کرد و این ویروس به عنوان یک “کمی آنفولانزا” و به نام مردم برای بازگشت به کار بیگانه متحدان سابق و خروج از فرمانداران دولت برای تحمیل مستندات.

Bolsonaro در سومین وزیر بهداشت این کشور گزارش داد که اولین مورد در ماه فوریه است. روز یکشنبه رئیس جمهور راه می رفت به یک جمعیت از طرفداران در یک تجمع در برازیلیا. بدون پوشیدن یک ماسک او برداشت کودک و دست تکان داد که هواداران به وجد آمدند.

کارول Morello در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

در کشورهای در حال توسعه coronavirus قتل به مراتب بیشتر افراد جوان

محدودیت در coronavirus تست در برزیل در حال پنهان کردن درست بعد از امریکا بزرگترین شیوع

برزیل پر بسته بندی شده favelas بریس برای coronavirus: ‘آن را به کشتن تعداد زیادی از مردم’

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de