Uttam کنگره آمریکا کادر برای پیوستن به سراسر کشور آنلاین کمپین

حیدرآباد: Telangana پرادش کنگره کمیته (TPCC) رئیس جمهور سروان. N. Uttam Kumar Reddy کارگردانی کرده است رهبران حزب و کارگران در دولت برای پیوستن به سراسر کشور آنلاین کمپین که توسط سازمان کنگره, حزب, on May 28 برجسته رنج کارگران مهاجر MSMEs و بخش های دیگر که در قبر مضطرب.

پرداختن به رهبران حزب از طریق یک ویدئو کنفرانس که همچنین پخش زنده بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی Facebook در یکشنبه Uttam Kumar Reddy اطلاع داد که کنگره فرماندهی عالی تصمیم گرفته است برای سازماندهی یک کمپین سراسری در 28 مه از 11 صبح تا 2 بعد از ظهر به منظور بالا بردن مسائل مربوط به مردم در پریشانی و درخواست تجدید نظر به دولت اتحادیه را به گوش دادن و در نظر گرفتن خواسته های ساخته شده توسط حزب کنگره به آدرس نگرانی های آنها.

او همچنین خواندن یک نامه فرستاده شده توسط AICC دبیر K. C. N که گفت: “همانطور که می دانید lakhs از کارگران مهاجر و کشاورزان و کارگران در سازمان ملل متحد و سازمان یافته بخش MSMEs در مقیاس کوچک کسب و کار ماهیگیران و روزانه دستمزد بگیران در قبر زجر. آنها در حال مبارزه بدون پول و غذا و دیگر ملزومات مورد.

برای بیش از دو ماه در حال حاضر از سراسر کشور مستند آغاز شد, ملت ما روح شده است pained توسط تصاویر و ویدئوها از lakhs ما مهاجر مردان و زنان و کودکان به شدت در تلاش برای بازگشت به ایمنی خود را در زادگاه و روستاها.

از راه رفتن صدها کیلومتر در بزرگراه های ما برای بسته بندی به کامیون ها و تریلر ها و هر نوع از حمل و نقل در دسترس بسیاری از آنها فوت کرده اند در سفر طولانی خود را.”

“حزب کنگره بوده است انجام تلاش های امدادی به ارائه همه آنها ممکن است پشتیبانی می کند. کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و راهول گاندی دادن شده اند پیشنهادات خود را به دولت مرکزی برای کاهش درد و رنج ما کارگران مهاجر کشاورزان و روزانه دستمزد حقوق بگیران. اما به جای حمایت از دولت مرکزی همچنان به چشم پوشی از گرفتاری آنها و شکست خورده است و به هر معنی دار اقدامات او گفت:” در حالی که به نقل از نامه.

Uttam Kumar Reddy گفت که این وظیفه کنگره رهبران و کارگران به صدای کشاورزان و کارگران مهاجر روزانه دستمزد حقوق بگیران, MSMEs در مقیاس کوچک کسب و کار و سازمان ملل متحد-سازمان کارگران است. او گفت: بیش از 10 ، 000 رهبران حزب و کارگران از هر حوزه پارلمانی در Telangana باید با شرکت در کمپین آنلاین از طریق از طریق یک ویدئو زنده در هر یک از سیستم عامل رسانه های اجتماعی Facebook, Twitter, Instagram, YouTube و…. از 11 صبح تا 2 بعد از ظهر در آوریل 28.

“ما خواهد شد و تقاضا دولت را مستقیم انتقال پول نقد از Rs.10000 به تمام خانواده ها در خارج از مالیات بر درآمد براکت. ما همچنین از دولت درخواست ارائه مساعدت های مالی به MSMEs و در مقیاس کوچک کسب و کار به عنوان تمام اطلاعیه های ساخته شده تا کنون توسط این مربوط به وام. ما همچنین اصرار دولت برای اطمینان از بازگشت ایمن از همه کارگران مهاجر به خانه های خود را,” او گفت:.

Uttam Kumar Reddy گفت که این حزب در نظر دارد به ثبت اعتراض شدید 50 لاخ حزب کارگران دفتر حامل رهبران و هواداران آینده آنلاین به طور همزمان در حوزه های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی و کل کنگره کادر گذراند و باید خود را برای اطمینان از مشارکت فعال.

پیش از آن در روز Uttam Kumar Reddy پرچم یک مینی بوس در گاندی Bhavan حمل کارگران مهاجر از, Uttar Pradesh. او همچنین تعامل با کارگران مهاجر در این مناسبت است.

او همچنین شرکت در AICC ویدئو کنفرانس با کنگره رئیس وزرای PCC رئیس جمهور و CLP رهبران مورد در سراسر کشور کمپین رسانه های اجتماعی به طور سازماندهی شده در آوریل 28.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de