شرکت آمریکایی محاکمه coronavirus واکسن در استرالیا

کانبرا: ما یک شرکت بیوتکنولوژی اعلام کرد روز سه شنبه شروع آزمایشات انسانی در استرالیا از یک واکسن برای coronarvirus با امید انتشار یک ثابت واکسن این سال است.

Novavax آغاز شده است فاز اول این دادگاه که در آن 131 داوطلبان در شهرهای ملبورن و بریزبن را تست ایمنی واکسن و به دنبال نشانه های اولیه از واکسن این, اثر, شرکت پژوهشی رئیس دکتر گرگوری گلن گفت.

ما در موازات ساخت دوز ساخت واکسن در پیش بینی که ما قادر خواهید بود برای نشان دادن آن کار می کند و قادر به شروع استقرار آن را در پایان این سال گلن گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی در ملبورن از Novavax مقر در مریلند است.

حدود ده آزمايش واکسن در مراحل اولیه تست و یا آماده برای شروع عمدتا در چین و اروپا و آمریکا است. آن را روشن است که هر یک از نامزدها در نهایت ثابت خواهد کرد که بی خطر و موثر است. اما بسیاری از روش های مختلف کار و ساخته شده با فن آوری های مختلف افزایش شانس که حداقل یک رویکرد ممکن است موفق شوند.

بسیاری از عکس ها در این خط لوله با هدف آموزش به سیستم ایمنی تشخیص اسپایک پروتئین است که خاتم coronavirus’ بیرونی سطح بتونه کاری بدن واکنش نشان می دهند اگر آن را تا کنون مواجه می شوند این عفونت واقعی. برخی از نامزدها در حال ساخته شده فقط با استفاده از کد ژنتیکی که برای پروتئین و دیگران با استفاده از یک ویروس بی ضرر برای تحویل پروتئین-تولید اطلاعات است. هنوز هم دیگر واکسن نامزد قدیمی تر ساخته شده با کشته شدن تمام virus.

Novavax می افزاید: یکی دیگر از نوع جدید که به لیست چه نامیده می شود یک واکسن نوترکیب. Novavax با استفاده از مهندسی ژنتیک به رشد بی ضرر نسخه از coronavirus سنبله پروتئین در مشاعره نقل از حشرات سلول ها در یک آزمایشگاه. دانشمندان با استخراج و خالص پروتئین و بسته بندی شده آن را به ویروس-اندازه نانوذرات.

راه ما را یک واکسن است که ما هرگز لمس ویروس Novavax آسوشیتدپرس گفت در ماه گذشته. اما در نهایت به نظر می رسد درست مثل یک ویروس به سیستم ایمنی بدن است. این همان فرایند است که Novavax مورد استفاده برای ایجاد یک نانوذره واکسن آنفولانزا است که اخیرا به تصویب اواخر مرحله تست است.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de