آنتونی کوان برای واشنگتن پست

وای لئونگ-sheung, 54, یک بیمار-مراقبت دستیار در انزوا بخش در بیمارستان ملکه الیزابت در هنگ کنگ است.

دلار هنگ کنگ — در روز خوب لئونگ وای-sheung سخت ترین کار این است که مواد ضد عفونی کننده تشک تخت ریل و کابینت. دیگران او باید تغییر پوشک coronavirus بیمارانی که قلاب به یک دستگاه تهویه بیش از حد ضعیف برای راه خود را به حمام.

لئونگ 54 ساله بیمار-مراقبت دستیار در انزوا بخش در هنگ کنگ ملکه الیزابت بیمارستان در نظر نمی خودش خط مقدم جنگنده در برابر coronavirus. یک دهه خدمت به بیماران آماده کرده بود او را برای خطرات, او گفت:, و ترک هرگز در ذهن او.

اما لئونگ و دیگران مانند او — رفتگران, هتل, خانه دار, subway ضد عفونی خدمه — فرم تا حد زیادی unheralded بهداشت ارتش برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. بسیاری از آنها افراد مسن و یا مهاجران آنها زحمت در خطر قابل توجهی به سلامت خود صرف مدت طولانی دور از خانواده خود را برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بالقوه.

به عنوان ضد دولت ناآرامی رزومه اینجا بسیاری از این کارگران همچنین تحمل فشار از پاکسازی باقی مانده صرف گاز اشک آور در قوطی و شیشه های شکسته سمت چپ توسط معترضان و پلیس. روز یکشنبه یک پاک کننده فرو ریخت و بعد از یک گروه از مردم با عجله به حمام جایی که او مشغول به کار بود; او در بیمارستان بستری شد و در وضعیت بحرانی است. در ماه نوامبر سالمندان پاک زده بود به سرش توسط یک آجر و کشته در درگیریهای خیابانی. دو پسر در سن 16 و 17 به اتهام قتل او.

در شهرستانها مانند هنگ کنگ این کارگران کسب حداقل دستمزد و اغلب درمان به عنوان بخشی از یک طبقه. در حالی که تلاش های خود را اجازه داده اند مردم به سهولت بازگشت به زندگی عادی پس از همه گیر آنها تا حد زیادی متکی به مددکاران اجتماعی و خیریه گروه برای دنده محافظ مانند ماسک ضد عفونی کننده و عینک و تأکید بر نابرابری و نامتناسب بار که در تعریف این بحران بهداشت عمومی.

“بازگشت در ماه فوریه زمانی که همه چیز در بدترین در اینجا ما تا به حال هیچ چیز, هیچ, دنده محافظ یا بدون ماسک” لی گفت: Kwok Chun, 70, یک خیابان تمیز کننده است که تبدیل به یک روزانه ثابت خود اختصاص داده در منطقه مونگ کوک متراکم هنگ کنگ محله. “اما خوشبختانه من یک بدن قوی, بنابراین من امن است.”

روزانه مشکلات

آنتونی کوان برای واشنگتن پست

لی Kwok Chun, 70, هل یک سبد پر از زباله ماه گذشته در هنگ کنگ مونگ کوک منطقه.

آنتونی کوان برای واشنگتن پست

لی با این نسخهها کار 10 ساعت در شیفت جمع آوری زباله.

لی به عنوان یک گارد امنیتی برای اتوبوس شرکت. اما زمانی که او به سن بازنشستگی اجباری او به سختی به اندازه کافی ذخیره شده است. او تبدیل به یک شرکت قرارداد توسط هنگ کنگ دولت برای تمیز کردن فضاهای عمومی و شروع به کار 10 ساعت در شیفت جارو جمع آوری زباله و پاکسازی سطل زباله.

مانند بسیاری از رفتگران لی استخدام در یک قرارداد بدون بیمه و یا مزایای دیگر. او را بدست آورده در حدود 1500 دلار در ماه با اضافه کاری اما می شود کمک از یک کاتولیک موسسه خیریه معنوی مرکز برای کارگران است.

هو قلع Lok یک برنامه افسر در این گروه گفت: شرکت های خصوصی پیروزی دولت مناقصات با ارائه پایین ترین نرخ. رفتگران به طور معمول پرداخت می شود قانونی حداقل در مورد $4.50 یک ساعت.

“آن است که تقریبا غیر ممکن است برای آنها برای زنده ماندن در هنگ کنگ در پایین از جمله پرداخت” هو گفت. حتی قبل از شیوع این بیماری گفت: این خیریه شده بود کمک به پاک کننده های درخواست یارانه و اجاره امداد.

[بارها و باره بازگشت اما تاریخ شب نیست همان: یک نگاه اجمالی به جدید عادی]

توسعه covid-19 حساب نمی به عنوان یک کار مربوط به آسیب دیدگی وی افزود: به معنی هر گونه پاک کننده نیاز به درمان برای ویروس باید برای آن پرداخت.

لی زندگی جدا از خانواده اش — که در طرف دیگر از هنگ کنگ در یک تقسیم آپارتمان کمتر از 100 متر مربع — به طوری که او می تواند نزدیک به کار خود 6:30 صبح شروع می شود. او نمی باید یک ماشین لباسشویی و غیره خود سکه بازدیدکننده داشته است او یک ماشین لباسشویی را تمیز و ضد عفونی کردن همه چیز او می پوشد لباس از جمله لباس خود را. لی گفت: همسر خود را با این نسخهها کار در یک رستوران که در آن کسب و کار رنج می برد به عنوان مشتریان خشک در طول شیوع بیماری است.

“وجود دارد هیچ انتخاب دیگری برای من واقعا” لی گفت. “من به زندگی را.”

زمانی که گزارش جدید تنفسی ویروس رسیده هنگ کنگ بود که ضربه سخت در سال 2003 شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس لی و دیگر پاک کننده badgered کارفرمایان خود را برای دنده محافظ مانند فولاد ماسک ضد عفونی کننده دست و دستکش و محافظ چشم آگاه باشید که خود را در معرض انواع سطوح قرار می دهد و آنها را بیشتر در معرض خطر است.

[سنگاپور از دست داده و کنترل آن شیوع کروناویروس و کارگران مهاجر در حال قربانیان]

“بر خلاف دیگران هیچ کار از خانه برای ما” لی گفت. برای هفته گفت: رفتگران مورد استفاده مجدد قرار ماسک برای نه ساعت در شیفت تا nongovernment سازمان پا به ارائه بیشتر.

بعد از آن در ماه فوریه مقامات را کنار بگذارند ماسک های تولید شده توسط زندانیان در تادیبی امکانات برای برخی از 21,700 دولت-قرارداد پاک کننده.

اما پاک کننده در مصاحبه با واشنگتن پست گفت که یک ماسک یک روز کافی است — پوشش نوبه خود مرطوب و unhygienic پس از چند ساعت. Rai 54 ساله و خیابان پاک کن از نپال که صحبت می کرد در این وضعیت تنها با استفاده از نام برای ترس از عذاب از او کارفرما گفت: او بسته خود ماسک هنگامی که او می رود به منطقه اختصاص داده شده در Tsim Sha Tsui یک منطقه خرید و معاوضه آنها را در خود می شکند. او تا به حال به درخواست خانواده او در نپال برای ارسال تجهیزات اضافی.

از $1,496 دفاع کرد گرفته شد او باعث می شود یک ماه او می فرستد و بیشتر از آن را بازگشت به خانه به او چهار فرزند و صرف بقیه در اجاره.

خط مقدم تصمیم گیری

آنتونی کوان برای واشنگتن پست

چان Lok هتل و خانه داری استاد راهنما در هنگ کنگ است. او تا به حال برای پیاده سازی جدید پروتکل های بهداشت برای مقابله با کروناویروس بحران است.

در ماه مارس به عنوان صدها نفر از هنگ کنگ از ساکنان بازگشت از coronavirus نقاط داغ در سراسر جهان و در خدمت اجباری قرنطینه سفارشات خطر عفونت منتقل شده از خیابان ها به هتل ها قرار دارد که این مشکوک به حامل.

چان Lok یک زن 38 ساله خانه داری استاد راهنما در یک هتل در مونگ کوک گفت که تیم او رفت کرده است. بدون استاندارد سیاست در سراسر هتل چان مشورت تمیز کردن دیگر ناظران برای پیاده سازی جدید پروتکل های بهداشت.

[Coronavirus انزوا را به ارمغان می آورد قبر جدید سختی برای جهان پور]

هتل خود را — که چان کاهش یافته است به نام چرا که او مجاز به صحبت می کنند و در آن طرف بود و نه تعیین قرنطینه مرکز. اما مدیریت تصمیم گرفت که اگر وجود دارد یک مورد تایید شده در محل هیچ کس وارد اتاق مورد نظر برای 48 ساعت پس از آن کارگران خواهد آن را ضد عفونی — تشک ورق و تمام — و سپس پاک کردن آن دوباره. دنده محافظ بود و منابع از سراسر جهان برای کارکنان تمیز کردن و ضد عفونی رژیم اجرا شد برای تمام اتاق ها.

“آنها فقط از ما خواست به شکل یک طرح” چان گفت: از مدیران خود را. “آنها هرگز مورد بحث یک وضعیت که در آن یک عضو هیات ممکن است به خود قرنطینه اگر آنها در تماس با یک مورد تایید شده یا چه اتفاقی خواهد افتاد به حقوق و دستمزد خود را و یا معیشت.”

چان گفت که او سخت است اما بسیاری از او در خط مقدم تمیز کردن کارکنان جدید مهاجران که حمایت از خانواده در چین است. هتل های در حال ساخت کارمندان را به مرخصی بدون حقوق در هر ماه به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت آنها با کاهش چشمگیر درآمد.

تنش لحظه آمد در ماه گذشته زمانی که چان متوجه یک مهمان پوشیدن یکی از دولت صادر شده نظارت الکترونیکی گروهها با توجه به بازگشت مسافران تحت قرنطینه اجباری. چان و مدیر هتل لگد او را.

هیچ مهلت برای برخی از

آنتونی کوان برای واشنگتن پست

وای لئونگ-sheung شده است زندگی در یک اتاق هتل از اواسط ماه مارس در تلاش برای محافظت از خانواده خود را از خطر ابتلا به عفونت.

در بیمارستان ملکه الیزابت لئونگ یابد و خودش را لغزش به نقش یک درمانگر تلاش برای تشویق بیماران خود و منحرف کردن آنها را با بحث کوچک. اما در زمان لئونگ تلاش کرده است بیش از حد.

در اوج شیوع زمانی که او بود رسیدگی به چند coronavirus بیماران در بیمارستان مدیریت او قرار داده تا در یک هتل برای محافظت از خانواده خود را از خطر ابتلا به عفونت. او رفته است و نه خانه از اواسط ماه مارس.

“من از دست خانواده من بسیار به خصوص من 2 سال با نوه,” او گفت:. “ما تنها به صحبت از طریق چت تصویری در شب.”

لئونگ می گوید او سپاسگزار برای $2,300 او باعث می شود یک ماه و احساس یک حس غرور و ماموریت در کار او. بیمارستان نیز فراهم می کند با یک کمک هزینه, او گفت:.

با هنگ کنگ ضبط هیچ محلی از موارد برای چند هفته زندگی روزمره است راه اندازی مجدد برای بسیاری از. برخی از دانش آموزان به مدرسه بازگشت, تناسب اندام, مراکز داستد کردن ماشین آلات و سینما از سر گرفته اند نمایش. کارائوکه میله را بازگشایی در این هفته و مسافران هوایی قادر خواهد بود برای حمل و نقل از طریق شهرستان از روز شنبه. فقط 31 coronavirus بیماران باقی می ماند در بیمارستان.

برای لئونگ کار می رود. N95 ماسک خفه کردن او تنفس نصب آنقدر محکم آنها را ترک علائم بر روی صورت خود. خانواده اش صبر کنید هنوز چندی قبل از آنها می توانید او را ببینید.

“اما این فقط کار من و من مسئولیت” او گفت:. “من فقط می خواهم این بیماران به خوبی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و برای این ویروس به ترک جامعه ما است.”

ادامه مطلب

Coronavirus انزوا را به ارمغان می آورد قبر جدید سختی برای جهان فقیر

سنگاپور از دست داده و کنترل آن شیوع کروناویروس و کارگران مهاجر در حال پرداخت قیمت

بارها و باره بازگشت اما تاریخ شب نیست همان: یک نگاه اجمالی به طبیعی جدید

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de