بزرگترین مستند در جهان است ، هند نیروبخش برای چه می آید بعدی.

Yawar Nazir گتی ایماژ

مسافران منتظر برای حمل و نقل روز سه شنبه در دهلی نو. هند است که آرامش خود را مستند محدودیت.

دهلی نو — خدمه پرواز در حال پوشیدن کامل دنده محافظ و برخی از مسافران صورت قرنطينه در مقصد خود را. اما برای اولین بار در سال هند به آسمان باز است.

از سرگیری پروازهای داخلی در این هفته یک سیگنال روشن است که هند در حال حرکت است به پایان جهان بزرگترین مستند یک تجربه بی سابقه که تحت تاثیر بیش از 1.3 میلیارد نفر است. محدودیت های ناشی از کار و زیان گسترده ناامنی غذایی و خروج کارگران از هند شهرستانها.

در حال حاضر هند است که فرح برای چه می آید بعدی. در حالی که این مستند آهسته گسترش این رمان coronavirus کارشناسان می گویند آن موفق نبود در مسطح منحنی. در عوض تعداد موارد تازه در حال افزایش است. هند رتبه چهارم در جهان در تعداد موارد جدید در روز: تنها روسیه و برزیل و ایالات متحده در حال اضافه کردن بیشتر. هند بیش از 150 ، 000 موارد است.

در هفته های اخیر دولت آرام محدودیت در حرکت و حمل و نقل و تجارت و تولید است. اجتماعات بزرگ باقی می ماند ممنوع و پروازهای بین المللی هنوز هم ممنوع است. اما کارشناسان می گویند شل شدن محدودیت به معنی موارد افزایش خواهد یافت و در نرخ سریعتر. که تشدید فشار در بیمارستان ها در حال حاضر تحت فشار و تحت تاثیر قرار خواهد شد دسترسی به مراقبت های بهداشتی به طور کلی.

Yawar Nazir

گتی ایماژ

مسافران منتظر برای ضد عفونی کردن توشه خود را قبل از ورود به ترمینال 3 در ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی در دهلی نو.

هند دو تا از بزرگترین شهرستانها — بمبئی و دهلی در حال آماده شدن برای افزایش موارد است. در بمبئی این کشور سخت ترین-آمار شهرستان تخت در برخی از coronavirus بخش در حال حاضر کامل و دولت محلی خواسته دیگر دولت برای ارسال به پزشکان و پرستاران برای کمک به. در دهلی مقامات در حال تبدیل شدن به یکی دیگر از عمده دولتی بیمارستان به یک مرکز coronavirus بیماران و فقط دستور داد تمام بیمارستان های خصوصی به ذخیره 20 درصد از تخت خود را برای چنین مواردی است.

“این است برای رفتن به یک ظرف غذا” گفت: Jayaprakash Muliyil پیشرو در هند اپیدمیولوژی. در یک شهر پرجمعیت بمبئی به عنوان “تلاش برای کنترل هر ویروسی انتقال غیرممکن است.”

بمبئی هند مالی سرمایه در حال حاضر بیش از 31,000 موارد تایید شده. “ما covid بخش شده اند کامل برای سه هفته گذشته گفت:” Lancelot پینتو یک ریه در P. D. Laney بیمارستان یک بیمارستان خصوصی در شهر. “ما تا به حال به نوبه خود به دور بیماران است.”

هند دولت به طور چشمگیری تغییر رویکرد خود به این بیماری همه گیر. در ماه مارس نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد یکی از دقیقترین مستندات در جهان با ساعت’ توجه کنید در زمانی که این کشور تا به حال کمی بیش از 500 مورد ثبت شده. ماندن در داخل خانه برای 21 روز خواهد بود لازم به “شکستن زنجیره ای از عفونت” سخن گفت و ابراز اطمینان کرد که هند را “ظهور پیروز.”

زمانی که مودی خطاب به ملت در اوایل این ماه, با این حال صحبت از توقف یا شکست این ویروس از بین رفته بود. ویروس “باقی می ماند بخشی از زندگی ما برای مدت زمان طولانی,” او گفت:. محدودیت خواهد سست می شود و با بسیاری از تصمیم گیری چپ به فرد متحده است.

تغییر است تشکر و قدردانی از ویرانی اقتصادی ناشی از خاموش شدن در یک کشور که در آن وجود دارد کمی شبکه امنیت اجتماعی. اقتصاد هند است و انتظار می رود به کوچک شدن در سال مالی جاری برای اولین بار از سال 1980 و بیش از 100 میلیون نفر شغل خود را از دست.

Rajanish Kakade

آسوشیتد پرس

کارگران مهاجر جمع آوری شود تا به یک ایستگاه قطار در بمبئی برای سفر به خانه شان متحده است.

مقامات دولتی باید بر این واقعیت است که هند تلفات باقی می ماند نسبتا محدود با 4,100 مرگ و میر ثبت شده تا کنون و میزان مرگ و میر 2.9 درصد است. در ایالات متحده آمریکا است که رقم 5.9 درصد است.

این مستند به هند بسیار مهم زمان برای آماده سازی بدون مواجهه با یک “خسته کننده” تعدادی از عفونت V. K., پل, یک عضو از دولت برنامه ریزی بازوی گفت: در جلسه هفته گذشته است. این کشور “آماده برای آمدن چالش” او گفت:.

پل کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن هر گونه پیش بینی برای چه سریع موارد افزایش می یابد (که به تازگی به عنوان ماه گذشته او به اشتراک گذاشته یک نمودار نشان می دهد که آنها می گیرند). یک مدل توسعه یافته توسط آمار و ارقام و اپيدميولوژيستها در دانشگاه میشیگان پیش بینی است که هند خواهد شد که نزدیک به یک میلیون نفر تا 15 ژوئیه در صورت وجود “محتاط” از سرگیری فعالیت پس از مستند.

“در هند, منحنی نشده تبدیل گوشه” گفت: Bhramar موکرجی یک biostatistician که منجر به این پروژه است. “شما معوق اوج.”

وجود دارد باقی می ماند شک و تردید در مورد اینکه آیا آمار و ارقام رسمی در موارد و مرگ و میر ضبط دامنه واقعی شیوع. این کشور به طور قابل توجهی یافت تا آن تست ظرفیت بیش از دو ماه گذشته — آن را در حال حاضر انجام در مورد 110,000 آزمون یک روز اما در یک کشور هند اندازه که ترجمه را به درصد کوچکی از جمعیت است.

تست در هند باقی مانده است “ناکافی” اضافه شده K. Sujatha رائو که قبلا در خدمت به عنوان کارمند دولت در کشور وزارت بهداشت. ننگ اطراف این بیماری نیز نشان دهنده یک “عامل بازدارنده جدی” به مردم آزمایش در مراحل اولیه بیماری, او گفت:.

در سراسر کشور ارقام مبهم تغییرات قابل توجهی در این بیماری همه گیر واکنش گسترده ای در سراسر کشور. جنوب ایالت کرالا بسیج خود را قوی نظام سلامت برای پیگیری درمان و منزوی کردن مردم که تست مثبت است. تعداد موارد فعال در کشور کاهش یافته و به 16 در اوایل این ماه. اما موارد تایید شده در کشور در حال افزایش است یک بار دیگر به عنوان ساکنان شروع به بازگشت از دیگر بخش هایی از هند و یا از طریق ویژه پروازهای بازگشت از خارج از کشور.

Anupam Nath

AP

یک پزشک و انجام یک آزمایش برای این ویروس در بیمارستانی در Gauhati در مارس 17.

این ویروس در معرض شناخته شده ضعف در هند زهوار در رفته زیرساخت های بهداشت و درمان به خصوص در دولتی بیمارستان ها هستند که گزینه اصلی برای این کشور ضعیف است. یک پانل از قضات در ایالت غربی گجرات به تازگی گفت که اصلی بیمارستان دولتی برای درمان covid-19 بيمار در شهر احمدآباد بود “به خوبی به عنوان یک سیاه چال شاید بدتر است.”

دسترسی به مراقبت های بهداشتی — که می تواند یک چالش برای فقرا حتی تحت شرایط طبیعی در حال تبدیل شدن به حتی بیشتر مشکل در بعضی از نقاط. در طول مستند بسیاری از بیمارستان ها به تعویق افتاد اعمال جراحی الکتیو و تعطیل سرپایی بخش در مجموع به حداقل رساندن خطر عفونت است. برخی از بیمارستان ها در بمبئی و دهلی نو به طور موقت به حالت تعلیق برخی از عملیات متوقف و در نظر گرفتن بیماران جدید پس از اعضای کارکنان خود را آزمایش مثبت است.

R. V. سینگ Pundhir به فروش می رسد تراکتور در شمال هند شهر آگرا در صفحه اصلی به تاج محل. 64 سال تا به حال بیماری های کلیوی و نیاز به دیالیز به طور منظم درمان است. در ماه آوریل خود را عادی درمانگاه تعطیل پس از موارد مثبت داشت و از نزدیک او دختر Akansha Pundhir گفت. چند روز بعد او بیدار شد با مشکل تنفس.

خانواده اش با عجله او را به نزدیکی یک بیمارستان عمومی است که گفت: آن نیست که توانایی به انجام دیالیز. یک بیمارستان خصوصی گفت: او را به بعدا و سپس خواسته خود را برای یک آزمون نشان می دهد که او نمی باید coronavirus. اما آن را خیلی دیر شده بود: Pundhir درگذشت در یک ماشین پارک شده در خارج از بيمارستان. او نتیجه آزمون برگشتم منفی بعد از آن همان روز مادر و همسایه گفت.

“ما نمی تواند بر این باورند آنچه که اتفاق می افتد گفت:” Pundhir, 23. “ما را نگه داشته و فکر کردن در برخی از بیمارستان اقدام خواهد بود.” مرگ پدر او “به طور کامل اجتناب است.”

ادامه مطلب

در یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین مبارزه با کروناویروس است تبدیل به یک مبارزه برای زنده ماندن

در هند, بزرگترین مستند به مهاجران مجبور به راه رفتن صدها مایل در خانه

تهاجمی, تست, تماس, ردیابی, وعده های غذایی پخته شده: چگونه ایالت کرالا هند پهن آن coronavirus منحنی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de