اورنج کانتی ارشد گلف بازان می تواند در بازی نهایی دور در اورنج کانتی All-Star ویترین


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


ببر Tahvildari به دنبال به جلو به سال آخر خود را در ادیسون پسران تیم ملی گلف.

ادیسون برنده CIF جنوبی بخش جنوبی منطقه تیم قهرمانی سال گذشته است. از این فرصت برای اضافه کردن یکی دیگر از CIF عنوان در این سال به پایان رسید که شیوع کروناویروس به پایان فصل برای گلف و همه از بهار دیگر ورزش است.

Tahvildari و دیگر اورنج کانتی ارشد پسران گلف بازان را یک فرصت نهایی برای رقابت در این بهار و نشان دهنده دبیرستان خود را در Orange County پسران گلف All-Star ارشد ویترین در کوستا مسا باشگاه های کشور در ژوئن 15.

“این احساس بزرگ” گفت: Tahvildari در مورد این فرصت را به بازی در برابر دیگر شهرستان سالمندان است. “در آغاز (از coronavirus مربوط به خاموش کردن) این احساس همه چیز بود. در حال حاضر این است که مانند یک تاریخ و زمان آخرین رقص برای سالمندان است.”

ادیسون مربی تیم برندان پچ است هماهنگی این رویداد است. بازیکنان هزینه 35 دلار است.

در میان گلف بازان متعهد به بازی در این رویداد Mater Dei را Jaden Cantafio که در سال گذشته به پایان رسید دوم به آناهایم کشف منشور را Taehoon آهنگ در CIF-SS فردی قهرمانی بود و همه اورنج کانتی تیم اول.

پچ اصلی الهام بخش بود برای قرار دادن چیزی با هم برای ادیسون سالمندان است.

“آنها فقط تا bummed و من فقط در تلاش بود برای پیدا کردن چیزی است که ما می تواند انجام دهد” پچ گفت. “من مشغول به کار بود با رایان Kelaher (مادر Dei را پسران گلف مربی) سعی کنید برای انجام کاری با هم برای ما دو تیم اما ما نمی تواند انجام دهد. بنابراین ما فکر ما فارغ التحصیل از سالمندان و قرار دادن در یک رویداد برای آنها است.”

اورنج کانتی فارغ التحصیل ارشد بازیکنان علاقه مند به بازی در این رویداد می توانید با ثبت نام آنلاین در https://edisongolf.files.wordpress.com/2020/05/senior-showcase-registration-form-2.pdf.

پچ گفت: این طرح به کلاه این رویداد در 40 بازیکنان اما ممکن است اضافه کردن بیشتر بار توپ را روی گوه در صورت لزوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de