Ola رزومه فرودگاه عملیات در 22 مکان شامل RGIA

حیدرآباد: به عنوان داخلی مسافرت هوایی ری استارت سراسر کشور Ola هند منجر به تحرک پلت فرم و یکی از بزرگترین سوار-نقطه شرکت از سر گرفته است و خدمات خود را در راجیو گاندی در فرودگاه بین المللی (RGIA) همراه با 21 فرودگاه های دیگر. بالا بردن ایمنی پروتکل Ola برگزار خواهد شد به خصوص آموزش کارکنان در RGIA به انجام ماشین بخور درجه حرارت چک برای راننده همکاران و ماشین ممیزی قبل از هر وانت بنابراین مشتریان می توانید صلح از ذهن قبل از آنها گام به کابین.

نمایندگان نیز خواهد بود مستقر در بمبئی دهلی و بنگلور فرودگاه برای انجام شبیه چک و در تمام شهرستانها Ola خواهد شد به طور منظم sanitising اتومبیل و نظارت بر راننده وضعیت بهداشت و درمان به عنوان بخشی از آن “10 گام برای امن تر سوار’ ابتکار.

آناند سوبرامانیان سخنگو در Ola گفت: “با از سرگیری پرواز داخلی عملیات در هند ما مشتاقانه منتظر خدمت به شهروندان که نیاز به یک محیط امن و قابل اعتماد گزینه برای فرودگاه سفر. ایمنی مسافر و راننده شرکای همچنان به عنوان یک اولویت برای ما است و ما متعهد به پیروی از بالاترین استانداردهای ایمنی و بهداشت. ما همچنین از نزدیک با این تیم در راجیو گاندی فرودگاه بین المللی برای اطمینان از پایبندی به دستورالعمل در حالی که اطمینان مشتریان و رانندگان نیست زحمت. با اتخاذ یک رویکرد مشترک برای پهن کردن منحنی ما ’10 گام برای امن تر سوار’ دستورالعمل برای مشتریان و شرکای خواهد اطمینان حاصل شود که Ola باقی می ماند امن ترین سواری برای فرودگاه سفر.”

در علاوه بر این به حیدرآباد شهروندان در سراسر شهرهای زیر می توانید کتاب یک Ola برای خود فرودگاه سفر:

دهلی نو و بمبئی و بنگلور, احمدآباد Amritsar, Bhopal, Bhubaneswar Chandigarh Coimbatore Dehradun, Guwahati ایندور جیپور کوچی, Madurai, Mangalore, Patna, ریپور, رانچی بنارس و ویساکاپاتنام.

مطابق با مقررات دولت Ola خدمات در حال حاضر در دسترس در سراسر 175+ هندی شهرستانها در سراسر دسته بندی شهروندان با ارائه راه حل تحرک خود را با توجه به نیازهای متنوع. لیست کامل از شهرستانها که در آن Ola است عملیاتی را می توان در اینجا یافت نشد. لطفا توجه داشته باشید که این لیست خواهد شد به طور منظم به روز شده


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de