شب زنده داری در ایتالیا می آید خروش دوباره نگران کننده برخی از سیاستمداران

رم— کشیده شده در خارج از منزل با ایده آل آب و ایتالیایی ها در این آخر هفته جمع آوری و در سواحل میله و piazzas آشامیدنی و گاهی اوقات از موازین اجتماعی فاصله قوانین در حالی که خیساندن در این کشور را جشن پست-مستند ،

اما در روز دوشنبه به عنوان تصاویر از شب زنده داری, بازی های برگزار شده در تلویزیون, یک گروه کر از سیاستمداران هشدار داد که این کشور بدست کرده بود و بی پروا در معرض خطر پسرفت در مبارزه با کروناویروس.

“این آخر هفته شده است بی سر و صدا” جوزپه سالا شهردار میلان گفت: در یک پیام ارسال شده on Facebook. “ما نمی توانیم تصور کنید که یکی دیگر مثل آن است.”

سریع سر گیری شبانه از میلان به ناپل آمد و به عنوان یک یادآوری است که حتی کشورهای عمیقا زخم خورده توسط این ویروس ممکن است در تلاش برای قرار دادن یک کلاه طولانی مدت در جمعیت و بی خیال اجتماعی.

روز دوشنبه میلان بود فقط یکی از شهرستانها و شهرهای کوچک که سعی در تحمیل تازه محدودیت ممنوعیت فروش غذای آماده و نوشیدنی های الکلی پس از 7 p. m. A شهردار در جنوب Puglia گفت که او با بستن یک ساحل تا پایان این ماه به عنوان یک راه برای “جلوگیری از تهاجم از آخر هفته گذشته.”

“درخواست تجدید نظر به حس مشترک کار نکرده” گفت: شهردار پولسنو فرانچسکو Lupoli.

در آنچه به مبلغ اطلاعیه خدمات عمومی فرماندار این کشور در شمال منطقه ونتو, لوکا Zaia مشترک یک ویدئو در رسانه های اجتماعی نشان دادن تصاویر از مردم تکان دادن دست داشتن نوشیدنی با ماسک پوشیده شده مانند گردنبند قبل از برش دور به یک تصویر از کسی در تخت بیمارستان. “Covid-19 مبارزه است در بیمارستان” این پیام در پایان گفت: “اما مهمتر از همه خارج است.”

پس خود را در کشور پدید آمده در اواخر فوریه به عنوان کانون اروپایی شیوع ایتالیایی ها شده اند تا حد زیادی متعهد به پیروی از قوانین مطیع یک مستند که ممنوع مردم به طور منظم از جسارت در خارج از منزل. اما این کشور نقل مکان کرد و به سرعت در انهدام آن محدودیت. بسیاری از کارخانه ها و پروژه های ساخت و ساز راه اندازی مجدد ممکن است 4. سواحل رستوران ها و کافه ها بازگشایی شد مارس 18, آیا به عنوان موزه.

زمانی که ایتالیا آغاز شد و در حال ظهور از مستند نخست وزیر جوزپه کونته گفت که در ماه های آینده در گرو رفتار ایتالیایی ها. “ما را بر خودمان خطر باز اما با تمام اقدامات احتیاطی” او گفت:.

در حال حاضر ایتالیا دیده نمی شود هر خوشه در ویروس; مرگ و بستری شدن در بیمارستان و موارد جدید را ملاحظه ای از اوج در اواخر ماه مارس است. اما مشاوران دولت و virologists می گویند آن را چند هفته به طور کامل تشخیص عواقب کاسته محدودیت.

ایتالیایی ها باقی می ماند و ممنوع از سفر به مناطق دیگر اگر دولت در نظر دارد برای لغو این محدودیت را در اوایل ماه ژوئن است.

اما در مصاحبه با La Stampa, ایتالیا, وزیر امور منطقه ای فرانچسکو Boccia, پیشنهاد یک جدول زمانی می تواند تجدید نظر — در چه خواهد بود یکی دیگر از ضربه ای بزرگ به صنعت گردشگری کشور میباشد. او گفت: تصمیم گیری خواهد بستگی دارد تعدادی از عفونت های جدید.

“ما نمی تعجب آنچه اتفاق افتاده این آخر هفته اما با وجود آن قابل فهم است و انسان پس از دو ماه به خارج از خانه ما نباید فراموش کنیم که ما هنوز در داخل covid [گیر] و در نتیجه کسانی که خوراک شبانه در حال خیانت به فداکاری های ساخته شده توسط میلیون ها نفر از ایتالیایی ها” Boccia گفت.

Boccia همچنین شناور ایده استخدام 60,000 داوطلبان برای نظارت بر خیابانها و اجرا اجتماعی فاصله. اما بسیاری از سیاستمداران ایتالیایی, هر دو در ائتلاف حاکم و مخالفان به نام ایده مشکل یا خام. Zaia گفت که امیدوار است مردم که می خواستند به معاشرت به سادگی می تواند با استفاده از قضاوت بهتر.

“ارسال به کسی توضیح دهد شما نیاز به پوشیدن یک ماسک معنی است که یک مشکل فرهنگی,” Zaia گفت: با توجه به خبرگزاری ANSA.

ادامه مطلب

با ماسک و مقادیر به دست کاتولیک ایتالیایی بازگشت به کلیسا

ایتالیا اعلام کرد قصد دارد به سهولت و محدودیت های مسافرتی شروع ژوئن 3

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de