نیوپورت بیچ مرد پشت دافی قایق شناور ایده دافی “کلبه” برای بی خانمان

چه تصویر به ذهن می آید زمانی که شما می شنوید کلمه “دافی قایق” است که شاید جهان نمادین ترین باطری الکتریکی شناور?

چگونه در مورد یک بی حال سفر در سراسر نیوپورت بندر با خانواده یا دوستان ؟ در یک ثابت 5 mph زمزمه آرام سوار بر دافی به عنوان صاف به عنوان شراب جریان از کاپیتان کولر.

به عنوان مارشال “دافی” Duffield می گویند در فرد و در وب سایت شرکت خود یک دافی قایق است که در مورد شیوه زندگی — یک زندگی لوکس.

است که یکی از دلایل Duffield سرمایه گذاری جدید است که خیلی کنجکاو. آن را به نام دافی SafeHut. و ساده و با دوام سازه های است که می تواند در خدمت به عنوان موقت چهارم زندگی برای افرادی که نیاز به افزایش یک سوال:

می Duffield آیا برای بی خانمانی چه او در حال حاضر انجام می شود برای خنک کردن اوقات فراغت ،

مکان امن

Duffield, 68, احتمالا نیازی به تولید SafeHut.

زمانی که او برای اولین بار دافی قایق 50 سال پیش به عنوان یک نوجوان کار خود را در پدر و مادر لیندا جزیره گاراژ او ضربه غیر منتظره صفحه اصلی اجرا کنید. امروز حدود 30000 دافی قایق های در حال استفاده در سراسر جهان; ترین در ساحل غربی با حدود 4000 لنگر انداخت در اورنج کانتی.

معلوم نیست اگر SafeHut همیشه خواهد بود به عنوان بزرگ. اما Duffield کند که یک نمونه اولیه ساخته شده از همان فایبر گلاس او برای استفاده از قایق در دافی قایق برقی Company, Inc. کارخانه در آدلانتو — و او است که خرید آن را در اطراف.

  • یک Echinopsis نشان می دهد آن گل دوست داشتنی. بیش از 70 کارخانه و فروشندگان محصول در نمایشگاه.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • در این مارس 11, 2016, فایل, عکس, وزیر خارجه آمریکا, جان کری چهارم از سمت چپ قرار می دهد بازوی خود را در اطراف, ژاپنی, وزیر امور خارجه Fumio Kishida پس از آنها و همکار G7 خارجی وزیران با اهدای تاج گل در تهی گور در هیروشیما پارک صلح در هیروشیما, هیروشیما. رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما, سفر به هیروشیما در مارس 2016 در اولین سفر یک رئیس جمهور آمریکا به سایت که در آن ایالات متحده کاهش یافته است یک بمب اتمی.

  • فولرتون پلیس Sgt. جان Radus پاسخ به یک تماس در مورد یک مرد بی خانمان زندگی زنبور عسل مشغول خشکشویی در فولرتون در بعد از ظهر جمعه.

یکی ممکن است در بازار برای SafeHut دولت است و این چیزی است که Duffield می داند. در علاوه بر این به قایق خود را در حال اجرا کسب و کار Duffield شده است نیوپورت بیچ عضو شورای شهر پس از 2014.

مانند جاهای دیگر در اورنج کانتی, نیوپورت بیچ خود را به یک بی خانمان در خیابان جمعیت — حدود 60 نفر زندگی می کنند بیشتر در پارک های شهر و اطراف مرکز ترانزیت در نزدیکی مد جزیره و مدنی مرکز. اما, به, تاریخ, نیوپورت بیچ ندارد یک پناهگاه بی خانمان و یا هر گونه جایگزین برای تامین مسکن برای این افراد است. تلاش برای حل و فصل در یک پناهگاه و محل برآورده شده است با مقاومت از ساکنان.

Duffield نیست فرشهای خود را SafeHut به شهر خود; خواهد بود که تضاد منافع. اما او از صحبت کردن است تا ریختن به اندازه سازه ها به سایر سازمان های دولتی به عنوان یک گزینه بهتر از یک چادر یا یک توف ریختن خانه کوچک که برخی از جوامع استفاده کرده اند برای خارج کردن مردم از خیابان.

Duffield می داند که این موضوع از شخصی نقطه نظر. او دارای یک نسبت با یک اختلال روانی است که بی خانمان است و در مبل فرو می رود; او همچنین آگاه از مردم و معترضان در اتوبوس متوقف می شود در شهرستان خود را.

“این باعث می شود شما احساس وحشتناک,” او گفت:. “ما باید به گرفتن برخی از مکان امن برای این افراد به شکل خود را از زندگی.”

آسان برای تمیز کردن

فروش امتیاز برای SafeHuts که هر دو Duffield و SafeHuts’ مدیر توسعه کسب و کار دیوید الیس از DeltaPartners تیک آف: آنها ساخته شده از فقط شش پانل و می توان به راحتی جدا شده و دوباره مونتاژ. آنها ضد آب و مقاوم در برابر پوسیدگی و کپک زدن. آنها می تواند مقاومت در برابر بادهای قوی.

ساخته شده در عایق و اختیاری افزودنی از انرژی خورشیدی گرمایش و یا تهویه مطبوع می تواند به ارائه یک سطح از آسایش و بسته به شرایط آب و هوا در هر محل خاص. Duffield پیش بینی SafeHut روستاها و یا campsites خالی یا زیر استفاده می شود خواص مکان های که در آن NIMBYism می تواند کاهش.

اما شاید مهمتر از همه در وسط coronavirus همه گیر فایبر گلاس خانه می تواند مقادیر داخل و خارج از جمله تحت پوشش وینیل تشک است که متناسب به برابر پایین تخت-تخت اندازه. این فرایند طول می کشد حدود 10 دقیقه با استفاده از یک واشر فشار و خانگی ضد عفونی کننده و یک برگ دمنده برای خشک کردن. شستشو به پایان می رسد با سوراخ های تخلیه در کف.

Duffield و الیس توضیح داد: همه این را به عنوان آنها نشسته و ماسک در دفتر Duffield دریایی, Inc., متوسط ستاد برای دافی قایق شرکت در پیری نور مجتمع صنعتی که Duffield صاحب در کوستا مسا.

این SafeHut نقطه قیمت اما بسیار بالاتر از یک چادر یا یک توف ریختن — $17,000 برای پایه 60 فوت مربع یک فرد واحد است. دو تخت SafeHut اجرا می شود $23,000. چهار تخت واحد است که در حال توسعه است.

اگر چه SafeHuts ممکن است هزینه بیش از برخی از رقبای Duffield و الیس استدلال می کنند که محصول خود را ساخته شده است به گذشته و بیش از مسافت های طولانی است مقرون به صرفه.

“این ارزان ترین و” الیس گفت: “اما آن را با دوام ترین.”

و اگر تقاضا برای مسکن موقت بودند به افول آنها اشاره این واحد می توان به ذخیره سازی میریزد.

“این را همه کاره” End گفت.

نیاز رو به رشد

Duffield امیدوار به جذب علاقه کالیفرنیا مقامات دولتی که در حال حاضر تحت فشار به دولت outsized جمعیت بی خانمان در حال حاضر در بیش از 150 ، 000. نیز وجود دارد جدید COVID-19 خطرات بهداشت عمومی است که می تواند داد و بیداد مانند آتش سوزی در میان کسانی که زندگی در خیابان ها و در پناهگاه بالقوه افزایش نیاز به کوچک خانه.

“ما تا به حال به انجام این کار بلافاصله” End گفت: از 10 هفته از آن زمان به توسعه SafeHut.

این SafeHut نمونه یک بار در طول هفته گذشته از آمریکا در منطقه قاضی David O. کارتر که نظارت از یک سال 2018 طرح دعوی در دادگاه در اورنج کانتی منجر به افتتاح یک و نیم دوجین جدید پناهگاه بی خانمان و توسعه همراه با مذاکرات جاری بیش از درمان شهرستان جمعیت بی خانمان. اخیرا قاضی درگیر شده است در یک شبیه طرح دعوی در دادگاه در لس آنجلس.

در لس آنجلس با توجه کارتر به تازگی دستور داد شهر و مسئولان شهرستان برای پیدا کردن جایگزین چهارم زندگی برای هزاران نفر از مردم در encampments در نزدیکی آزادراه رمپ overpasses و زیرگذر. لس آنجلس مقامات تحت فشار قرار دادند پشت در دستور.

با توجه به نیاز مبرم در آورده با تهدید COVID-19 را به افراد بی خانمان در از خارج از منزل و خانه آنها را با خیال راحت Duffield و الیس رسیده به قاضی کارتر. آنها به ارمغان آورد و SafeHut نمونه به او در چهار شنبه, مارس 18 تنظیم آن در خارج از دادگاه فدرال در سانتا آنا. اورنج کانتی 3 منطقه سرپرست همین واگنر نیز در دست بررسی نمونه اولیه.

واگنر به نام ایده “جذاب” اما همچنین برخی از سوالات مطرح شده.

“چقدر همه از آن است رفتن به هزینه و که در آن شما در حال رفتن به قرار دادن آنها باقی مانده است دیده می شود” واگنر گفت.

“من فکر می کنم قاضی کارتر شیفته بود و همچنین” واگنر اضافه شده و اشاره کرد که قاضی پرسید: خوب سوال.

واگنر تنها اورنج کانتی سرپرست برای دیدن نمونه. Duffield و الیس گفت: آنها نیز شده است در تماس با نمایندگان چندین Inland Empire شهرستانها — فونتانا راند و ویکتور ویل — و با کورت Hagman رئیس San Bernardino County هیئت ناظران.

یکی از واگنر سوالات باقی مانده در مورد بهداشت. چگونه دستشویی و دوش بود ارائه شده ؟

Duffield و Elllis گفت: آنها باید با همکاری یک شرکت به نام Sanitrax بین المللی است که می تواند خود شامل توالت سینک ظرفشویی و دوش که با استفاده از آب شیرین مهر و موم شده فلاشینگ سیستم خلاء. این همان شرکت است که فراهم می کند قابل حمل بهداشتی برای ماموریت های نظامی و در حوادث مانند Cirque du Soleil اجرای برنامه ها و جشنواره های موسیقی.

مشتریان بالقوه

طنز از Duffield پیشنهاد این است که آن را غیر استارتر در شهرستان خود. پست خود به عنوان یک عضو شورای عالی باعث می شود هر کسب و کار ارتباط با شهرستان تضاد منافع.

“من حتی نمی تواند فکر می کنم در مورد فکر کردن در مورد که” او گفت:. “اما شاید کوستا مسا …”

لس آنجلس جایی که کارتر با تمرکز توجه خود را یکی دیگر از امکان. قبل از کارتر صادر شده خود را ضد آزادراه گاه حکم الیس رفت تا آنجا که برای اندازه گیری عرض پیاده رو زیر اتوبان overpasses برای دیدن اگر یک 6-با-10-پا SafeHut مناسب خواهد بود. آن خواهد بود. اما این واحد می تواند در واقع به راحتی در خاک و شن و یا پیاده رو طوری خالی زیادی می تواند انجام دهد و همچنین.

اگر SafeHuts گرفتن در هر راه بزرگ Duffield گفت: آدلانتو کارخانه تولید می تواند حدود 10 روز با اضافه کردن یکی دیگر از shift. در اوایل COVID-19 خاموش Duffield تا به حال کردند کارکنان. اما او بازگشته است در کسب و کار با وام از طریق چک برنامه حفاظت و تقاضا برای دافی قایق.

روی موبایل اجرا از $29,000 برای محبوب ترین مدل 18-پا بطور دنج قرار گرفتن بندر که صندلی 11 بزرگسالان به راحتی و به 2.5 میلیون دلار برای 58-پا قایق بادبانی. ظاهرا افرادی که می توانیم آنها را ببینید که در آب به عنوان یک فرار از واقعیت COVID-19 در زمین.

Duffield امید SafeHuts می تواند به عنوان یک جایگزین امن برای افراد بی خانمان: “ما فکر می کنیم آن و مهربان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de