آن زمان برای آمریکا اقتصادی قهرمانان به درخشش: Ken کالورت

ما unalienable حقوق برای زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی نمی توان انکار کرد توسط King George III. آن را در حال حاضر تا ما را به اطمینان حاصل شود آنها را انکار کرد COVID-19.

کشنده و بسیار مسری طبیعت COVID-19 غیر قابل انکار است. این است که چرا ما اساسا تعطیل اقتصاد ما یک شبه. برای صرفه جویی در زندگی ما در زمان مخل مراحل مورد نیاز برای پهن کردن منحنی رشد ویروس. ما مکث به مقامات بهداشت زمان و فضای لازم – همراه با منابع ارائه شده توسط کنگره برای افزایش ظرفیت بیمارستان, به دست آوردن ضروری لوازم پزشکی, توسعه و استقرار آزمایش و بهبود درمان است.

با توجه به این که زمان و فضا پزشکی ما قهرمانان هجوم به سواحل این بیماری همه گیر. در حالی که آمریکایی ها ریختن اشک از غم و اندوه برای هزاران نفر ما را از دست داده اند به این ویروس ما به طور همزمان اشک ریختن از غرور و افتخار برای فداکارانه و شجاعانه شهروندان که زندگی های بی شماری را نجات داد. در حال حاضر با مسطح منحنی تست بیشتر از ظرفیت بیمارستان ظرفیت و منابع در دست ما قوی تر و امن تر به موقعیت مسئولانه سهولت محدودیت در اقتصاد ما.

به آن شده است که از این بیماری همه گیر را در اوایل روز حفاظت از سلامت آمریکایی ها باید همیشه حاضر عامل در ما دوباره باز کردن. ما به سادگی نمی تلنگر از یک سوئیچ و رزومه ما قبل از COVID زندگی می کند. آسیب پذیر افراد باید همچنان به اقدامات احتیاطی اضافی ماسک فرسوده خواهد شد و با چگالی بالا رویدادهای خواهد شد برخی از آخرین فعالیت را از سر گرفت. ما پس از COVID جامعه در حال رفتن به نگاه کمی متفاوت است در حالی که – اما آن را ندارد به یک چیز بد است.

ما با اتکا بر ما فوق العاده با استعداد پزشکان و پرستاران و دانشمندان برای مقابله با بحران بهداشت و درمان در حال حاضر اجازه دهید در تکیه ما فوق العاده با استعداد کارآفرینان و نوآوران کسب و کار برای مقابله با بحران اقتصادی است. خوشبختانه, آن را در حال حاضر اتفاق می افتد. آمریکا در بازار آزاد نبوغ نمی نیاز به یک چراغ سبز از دولت — آن را فقط می شود به کار می کنند. نگاه در تمام رستوران ها و دیگر کسب و کارهای کوچک در جامعه خود را که تا به حال عادی خود عملیات کاملا مختل اما تغییر همه چیز را در یک سکه برای پیدا کردن یک راه برای باز بماند.

بسیاری از کسب و کار نداشتند انتخاب شدند و مجبور به بستن درهای خود را – اما آنها نمی تعطیل. با تشکر از راه حل های فن آوری مانند زوم و ابزارهای دیگر شرکت ها باید به کار ادامه داد و از همه مهمتر شده است مفهوم مدل کسب و کار خود و توابع در یک پست-همه گیر اقتصاد است. شرکت های چند ملیتی در حال حاضر شده است با قرار دادن ایده های جدید در حال حرکت در خارج از کشور در کشورهایی که دوباره باز جلوتر از ایالات متحده است. تسلا و دیزنی هستند فقط دو کالیفرنیا کارفرمایان که در حال حاضر اجرای جدید سلامت روش های ایمنی در امکانات خود را در کشورهای دیگر. کارگران آمریکایی را بهره مند از دنیای واقعی درس توسط این تجارب است.

مانند هر چیز بلند کردن اجسام اقتصادی ما محدودیت خواهد بود پر از شگفتی ها – هر دو خوب و بد. که در آن شکست رخ می دهد ما باید بی درنگ و در صورت لزوم بازگرداندن برخی از محدودیت ها برای سرکوب جدید خوشه. بر خلاف روزهای اولیه از این بیماری همه گیر ما در سلامت بسیار بهتر وضعیت برای پاسخ به جوامع که ممکن است تجربه جهش در ویروس. از طریق انطباق با دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی دیگر پیشرفت های محل, رستوران, خرده فروشی, کسب و کار و دیگر مکانهای امن تر خواهد بود به بازدید از ديدگاه بهداشت از همیشه قبل از.

جایگزین برای بازگشایی شامل ادامه ما وضعیت اقتصادی فلج بیشتر کسب و کار بسته تا به طور دائم و افزایش سطح بیکاری آمریکایی ها فراتر از آنچه ما در طول رکود بزرگ.

کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان و پیمانکاران مستقل و بسیاری از دیگران باید تحمل بار اقتصادی از خاموش شدن تنها به مواجهه با یک حرکت هدف پست re-opening – از مسطح منحنی به پیدا کردن درمان. آنها نمی خواهد زنده ماندن طولانی مدت بسته خواهد شد که تنها به این معنی است که دولت دخالت بیشتری بدهی و بیشتر از دست دادن از راه ما از زندگی است. من می خواهم برای ساخت یک جامعه است که امن تر و سالم تر و قوی تر – و نه یکی که بیشتر وابسته به دولت است.

به عنوان اعضای کنگره این است که وقت ما به رهبری راه به جلو به آینده است که توازن سلامت و ایمنی شهروندان ما با بی بدیل پتانسیل اقتصادی ما موتور. من می دانم که آمریکا در مراقبت های بهداشتی حرفه ای و بازار آزاد نوآوران را به چالش به عنوان آنها همیشه بوده اند و از آن زمان ما به آنها اجازه انجام آنچه آنها بهترین.

کن کالورت سابق صاحب کسب و کار کوچک و در حال حاضر نشان دهنده کالیفرنیا 42nd منطقه در مجلس نمایندگان ایالات متحده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de