IOA نامزد Rakesh Gupta به عنوان رسمی دقیقه ضبط

دهلی نو: هند المپیک انجمن (IOA) در روز دوشنبه نامزد Rakesh گوپتا مشترک از IOA به عنوان رسمی دقیقه ضبط برای همه IOA جلسات کمیته اجرایی (EC), جلسات عمومی سالانه (AGM) و ویژه کل بدن جلسات (SGM).

“همانطور که شما آگاه هستند که دقیقه از IOA EC ساخته شده و منتشر شده در 14 روز پس از این جلسه و از AGM/SGM می شود ساخته شده و منتشر شده ظرف 30 روز از نشست” IOA جمهور Narinder Dhruv Batra گفت: در نامه نوشته شده به Gupta.

“پس از من گرفته اند و به عنوان رئیس جمهور IOA من.e از دسامبر سال 2017 دقیقه نشده اند ارسال در زمان حتی یک بار و با تاخیر توسط ماه. از این رو من تصمیم گرفتم به معرفی شما به عنوان رسمی دقیقه ضبط برای همه IOA EC جلسات IOA AGM و IOA SGM تا اين زمان بعد انتخابات برگزار می شود در سال 2021,” Batra اضافه شده است.

Batra گفت: تا به حال Baluni از IOA دفتر در زمان کنترل صوتی/تصویری ضبط و انواع ساعت بر اساس ضبط انجام می شود.

او اظهار داشت که از هم اکنون در Baluni خواهد شد پیش نویس دقیقه و به اشتراک گذاری آنها را با Gupta. گوپتا خواهد شد و پس از بررسی و اصلاحات (در صورت نیاز) و به اشتراک گذاری نسخه نهایی از ساعت بموقع امضا در تمام صفحات با دبیر کل IOA که دوباره بررسی مجدد و تایید و ایجاد اصلاحات (در صورت نیاز).

“از این به بعد نسخه نهایی از ساعت بموقع امضا شده توسط شما (گوپتا) و SG در تمام صفحات به صورت EC AGM بود SGM (هر کدام جلسه است که اتفاق می افتد) به اشتراک گذاشته خواهد با من امضا و من خواهد شد و ثبت نام در آنها را بر اساس تایید صحت هر دو از شما من.e رسمی دقیقه ضبط و دبیر کل” به IOA رئیس جمهور گفت:.

Batra گفت: این کار در حال انجام است برای اهداف حکمرانی خوب و شفافیت است و این موثر با اثر فوری.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de