مقامات منتخب و نه قضات باید پایان بحران بهداشت و درمان در بازداشت مهاجر مراکز

جهان را در وحشت به عنوان COVID-19 عفونت نرخ در زندانها و مراکز بازداشت منفجر شد و در سراسر کشور است.

سه هفته پیش کارلوس Escobar-Mejia, مهاجر محدود در Otay مسا بازداشتگاه خارج از سن دیگو برای اولین بار به از دست دادن زندگی خود را به COVID-19 در حالی که در ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) بازداشت کرده است. Escobar-Mejia زندگی در ایالات متحده برای 40 سال اما تا به حال شده است قادر به ادامه عضویت وضعیت خود را به دلیل محکومیت های کیفری در اوایل زندگی خود را. او قبل از او داده شد یک جلسه برای تصمیم گیری که آیا او اجازه داده می شود به باقی می ماند در ایالات متحده است. همانطور که از هفته گذشته 151 بازداشت شدگان و 11 یخ کارکنان در Otay مسا تسهیلات باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

از تعداد بازداشت شدگان تست شده در سراسر کشور حدود نیمی یافت شده است مثبت برای COVID-19 عفونت است. محققان تخمین می زنند که 72 تا 90 درصد از بازداشت شدگان در بازداشت خواهد بود آلوده قریب به اتفاق بیمارستان محلی ظرفیت. غایب شدید مداخله منحنی مسطح در زندانها و مراکز بازداشت.

دادگاه گرفته اند توجه کنید. در ماه آوریل یک قاضی فدرال در لس آنجلس دستور کاهش زندانیان جمعیت در آدلانتو یخ مرکز پردازش که در آن بسیاری از ساکنین اورنج کانتی برگزار شد در بازداشت به اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله در مرکز. مدت کوتاهی پس از آن که یک قاضی فدرال در سان فرانسیسکو اعلام کرد که آن را در نظر وثیقه برنامه های کاربردی توسط زندانیان در مسا ورد بازداشتگاه و زندان شهرستان یوبا سیتی در ایالت کالیفرنیا که در معرض خطر بیمار شدن. دادگاه مجبور به ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) برای محافظت از بازداشت شدگان نگهبانان و کارکنان و برای جلوگیری از وکتورهای جدید در گسترش COVID-19.

از زمان بحران بهداشت عمومی در یخ بازداشتگاه امتیاز به یک مشکل بزرگتر با بازداشتگاه های اداره مهاجرت. بیشتر مردم در حال حاضر در درگذشت یخ بازداشت در اولین ماه از سال 2020 از همه 2019. عدم مراقبت های پزشکی کافی و بهداشت در یخ امکانات است که به خوبی مستند شده است. در واقع آب تمیز و صابون به طور گسترده ای ترویج شده توسط جهانی و ملی مقامات بهداشتی به عنوان یک ابزار حیاتی در جلوگیری از گسترش COVID-19—تضمین شده نیست در یخ بازداشت. داده یخ را نشان ناتوانی در مقابله با گذشته بیماری های عفونی شیوع COVID-19 است به احتمال زیاد به طور چشمگیری اضافه کردن به تعداد مرگ و میر در بازداشت است. در نهایت آن را نیز تشدید گسترش این رمان coronavirus خارج از بازداشتگاه.

در حالی که ما تحسین فدرال قضات سفارش یخ به انجام کار خود را و وکلا و مجدانه برای آزادی زندانیان آن است که زمان برای ما رهبران سیاسی به گام و انجام بخشی خود را.

دستور دادگاه می تواند در آنجا ماند. در واقع آدلانتو سفارش شده است در آنجا ماند و توسط مدار نهم دادگاه تجدید نظر در حال بررسی درخواست های گرفته شده توسط دولت است. این به این معنی است که قضایی تلاش برای محافظت از بهداشت عمومی است که با تاخیر به عنوان وکلای درگیر در بیشتر جلسه توجیهی و استدلال – و به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش است.

بیشتر یخ وکلای با توسل به مدار دادگاه شده اند که به شدت شکل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و متحدان جمهوری خواه در سنای آمریکا. این احمقانه است به بیش از تکیه بر دادگاه ها در هر زمان و به خصوص امروز در حالی که قوه قضائیه در حال تعمیرشده برای محافظت از حزبی سیاسی, پروژه های در سمت راست از جمله نفرت و بیزاری به مهاجران و مهاجرت.

متاسفانه مقامات منتخب شده اند گم شده در عمل. سیاستمداران جمهوری خواه به نظر می رسد در هیئت مدیره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پسرونده سیاست های مهاجرتی. و سکوت بسیاری از دموکرات ها شده است فقط به عنوان ناامید کننده است.

کمتر از دو سال پیش بسیاری از ما در اورنج کانتی مبارزه برای انتخاب دموکرات ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان. با استثنا قابل توجه دموکراتیک اکثریت برگزار نمی یخ به حساب — یا از طریق موثر نظارت و یا از طریق آن کنترل بودجه — برای حمله به پناه قانون جدایی خانواده و گسترش بازداشت. دموکرات ها به طور کلی نمی صحبت کردن در مورد خطرات ارائه شده توسط COVID-19 یخ در بازداشتگاه.

ما مقامات منتخب می کنند در حال حاضر به فروکش کردن بحران سلامت در مراکز بازداشت در حداقل سه راه:

اولین رهبران سیاسی می تواند به طور مستقیم یخ مطابق با دستور قضایی به دنبال محافظت از زندانیان و کارکنان به جای سوزاندن از طریق پول مالیات دهندگان به مبارزه با آنها. آنها قدرت از کیف پول به اطمینان حاصل شود که بازداشت جمعیت کاهش می یابد از طریق اوراق قرضه و جایگزین های دیگر به حبس محکوم شد. حتی دموکرات ها بارها و بارها خودداری از برش یخ بودجه حتی به عنوان دولت تغییرمسیر بودجه از دیگر مناطق برای ساخت دیوار در مرز جنوبی.

دوم رهبران سیاسی باید مستقیم یخ برای متوقف جدید دستگیری و اجرای در حالی که کالیفرنیا هستند مطابق با دولت های ایالتی و محلی امن تر-در-خانه سفارشات. با توجه به مقالات ثبت شده توسط دولت در آدلانتو مورد یخ ساخته شده بود نزدیک به 25000 دستگیری در ماه های مارس و آوریل است. در واقع یخ قبلا دسترسی به N95 ماسک برای اجرای عملیات نسبت به بسیاری از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است. نزدیک به یک سوم از کسانی که دستگیر شده اند و هیچ سابقه کیفری.

سوم در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دادستان کل خاویر بکررا می توانید با توجه به تماس برای جلوگیری از نقل و انتقال از دولت و locaI مقامات به یخ. این ظالمانه است که ما رهبران محلی در ادامه به انتقال مهاجران که واجد شرایط برای آزادی به زندان فدرال در حالی که ما به شدت نیاز به کاهش زندانیان جمعیت.

از زمان بحران بهداشت عمومی قرار می دهد در یک نور جدید در همه شرایط زندگی به آن ما acquiesced قبل از همه گیر. جرم حبس یک چنین وضعیت باعث عمیق اجتماعی و اقتصادی به درد جوامع ما در اورنج کانتی. آن را ضروری است که مقامات منتخب سرعت عمل را محدود به یخ و جلوگیری از گسترش COVID-19 از طریق ما بازداشتگاه.

Sameer Ashar آنی لای و کارلوس Perea در حال اعضای هیئت مدیره از اورنج کانتی عدالت صندوق. اطلاعات بیشتر در مورد اورنج کانتی عدالت صندوق را می توان در اینجا یافت نشد: https://ocjusticefund.org/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de