دو سال پس از اجلاس با مغلوب ساختن پیشی جستن کیم پاکستان به افزایش کره شمالی هسته ای بازدارنده

AP

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد صحبت می کند در طول یک جلسه هفتم کمیسیون مرکزی نظامی حزب کارگران کره در این عکس ارائه شده در یکشنبه توسط کره شمالی دولت است.

توکیو — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قول داده است برای اجرای “سیاست جدید” به افزایش این کشور را به بازدارندگی هسته ای رسانه های دولتی گزارش یکشنبه کرسی تصمیم خود را به نوبه خود پشت خود را در denuclearization مذاکرات با ایالات متحده است.

کیم ساخته شده تماس در جلسه حاکم حزب کارگران مرکزی نظامی کمیسیون نزدیک به دو سال پس از او ملاقات رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تاریخی اجلاس سران در سنگاپور است که به نظر می رسید به امید پیشرفت بین دو کشور است.

پس از آن مذاکرات پیشرفت اندکی قبل از انحلال در acrimony سال گذشته و کره شمالی پس از بازگشت به تر و خط آن را ذکراست.

کیم حضور در این نشست بود اولین حضور عمومی خود را در سه هفته با این کشور هنوز هم در آماده باش بیش از coronavirus. یک دوره سه هفته ای از چشم های عمومی در ماه گذشته باعث شدید حدس و گمان در مورد کیم سلامت قبل از او دوباره برای باز کردن یک کارخانه کود.

[کره شمالی تهدید به از سرگیری اتمی دوربرد موشک آزمایش]

مرکزی نظامی اعضای کمیسیون مورد بحث و بررسی اقدامات برای تقویت نیروهای مسلح و “قابل اعتماد شامل مداوم بزرگ یا کوچک نظامی تهدید خصمانه نیروهای” دولت کره مرکزی خبر داد.

“مندرج در این نشست بود سیاست های جدید برای افزایش بیشتر جنگ هسته ای بازدارندگی کشور و قرار دادن استراتژیک نیروهای مسلح در حالت آماده باش بالا عملیات” آژانس گزارش شده است.

استاد MIT Vipin نرنگ به نام بیانیه ای “هشدار دهنده است.”

“من هیچ ایده چه چیزی این به این معنی است اما من مطمئن هستم که ما نمی خواهد آن را دوست دارم” او در توئیتر خود نوشت.

Leif-اریک ایزلی یک استاد در دانشگاه Ewha در سئول گفت که احتمالا یک تصادف است که اعلام شده فقط پس از آن پدید آمده است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد بحث بود که آیا برای انجام نخستین آزمایش هسته ای از سال 1992.

“به قصد واشنگتن برای تعمق در این حرکت ممکن است به فشار روسیه و چین برای بهبود کنترل تسلیحات تعهدات و اجرای” او نوشت: در یک ایمیل. “اما نه تنها ممکن است این رویه را تشویق کنند بیشتر در خطر هسته ای مصرف شده توسط این کشورها می تواند ارائه پیونگ یانگ بهانه ای برای بعدی خود را تحریک.”

کره خبرگزاری مرکزی گفت: نظامی کمیسیون نیز تصمیم به پیاده سازی “مهم اقدامات قابل توجهی برای افزایش قدرت شلیک اعتصاب توانایی قطعات توپخانه از ارتش خلق کره.”

ادامه مطلب

کیم جونگ سازمان ملل متحد ندارد عمل جراحی قلب, کره جنوبی می گوید مقید نبودن به coronavirus نگرانی

تصویری از رهبر کره شمالی کیم افتتاح کارخانه کود quashes شایعات

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد بحث و بررسی انجام اولین آزمایش هسته ای ایالات متحده در دهه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de