شامی هدیه به مربی بنارس در عید: بریانی و فرنی

دهلی نو: راوی بنارس است برای درمان هستند. به مناسبت سعید فطر, هند, هاي Mohammed Shami فرستاده است او مربی تیم ملی مجلل گوسفند بریانی همراه با دسر لذیذ است.

“راوی داداش برنامه کی Seviyan ,فرنی یا گوسفند بریانی مین پیک kardia هی Kucch زمان اصلی pahunch jaega dekhlo برنامه (من بسته بندی شده و ارسال Seviyan, فرنی و گوسفند بریانی. شما باید آن را دریافت و در برخی از زمان)” شامی نوشت در توییتر خود رسیدگی tagging سابق هند همه طفیلی بنارس.

29 سال نیز به اشتراک گذاشته تصاویر از گوشت گوسفند بریانی و فرنی همراه با پست.

پیش از آن در روز شامی خواست طرفداران خود و همکار اطفال در توییتر: “عید مبارک! خدا تحقق همه رویاهای خود را و امیدوار است.”

همه کریکت در حال حاضر در انتظار با توجه به جهانی COVID-19 بحران آورده است که جهان به وقفه. The Indian Premier League (IPL) نیز به تعویق افتاد. BCCI است که به دنبال در سپتامبر 25 نوامبر 1 پنجره برای 13th edition نقدی-غنی لیگ.

در ضمن سابق هند رودخانه V. V. S. Laxman مورد ستایش قرار داد شده تلاش سید امجد است که تغذیه رانندگان کامیون و پاک کننده ها.

با توجه به توییتر Laxman نوشت: “سید امجد و خانواده اش شده اند تغذیه 180 رانندگان کامیون و پاک کننده ها در Sadashivapet Telangana. آن است که بسیار فوق العاده برای دیدن انسان معمولی انجام باور نکردنی خدمات در این زمان به چالش کشیدن. کلاه ها را به امجد و هر کسی که در حال انجام کمی خود را.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de