تجدید گلدن استیت: Steven چوی

رکود اقتصادی رکود و دوران سخت هستند و هیچ غریبه ای به بسیاری از ما در کالیفرنیا است.

برای جوان تر از سال های اطراف 2009 و رکود اقتصادی ایستاده به عنوان یک یادآوری از آن بار دیگر ممکن است به یاد داشته باشید زمان های سخت از سال گذشته مانند کمبود گاز از 1970s.

این هفته فرماندار صادر شده و ساخته شده از بودجه خود را برای ما عالی دولت در تلاش برای رسیدگی به رکود اقتصادی که ناشی از COVID-19 و خاموش کردن تقریبا هر فعالیت در کالیفرنیا است.

مطرح شده در پس از جنگ کره من هیچ غریبه ای به ریاضت و تلاش.

پس از جنگ اقتصاد در هم شکسته شد, مشاغل, کمیاب شد و در همه جا مردم تلاش فقط برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

اما آن زمان به چالش کشیدن به پایان رسید و کره جنوبی رشد کرد و تبدیل به پر رونق اقتصاد مدرن که در آن است امروز.

آیا این چالش این است که رکود اقتصادی و یا پس از جنگ ویرانی ما می دانیم که با همکاری با یکدیگر ما را به چالش افزایش و بهبود می یابند.

امریکا شگفت انگیز و انعطاف پذیر در کشور و طلایی دولت همواره محل تجدید تفکر رو به جلو و نوآوری است.

در طول تاریخ ما, ما باید در مواجهه با چالش ها و غلبه بر آنها را با هم.

ما این کار را در زمان چالش نیز هست.

راز غلبه بر چالش های بزرگی که در بخش های بزرگ به علت موقعیت ما خودمان را پیدا کنید در.

که در آن دولت خاموش کردن کسب و کار و نیروی کار دولت نیاز به بازگشایی کسب و کار و نیروی کار جبران ناپذیر برای جلوگیری از آسیب های اقتصادی.

که در آن برخی از مناطق کشور تا حد زیادی تحت تاثیر این ویروس و خطر بیشتر است آشکار اقدامات باید گرفته شود برای محافظت از ایمنی اما در مناطق دیگر که در آن وجود دارد کمی به هیچ تاثیر توسط ویروس و خطر است, حداقل کمتر اقدامات باید مانع بهبود اقتصادی.

این است که در مورد کامل بازگشایی بدون توجه به ایمنی; این است که در مورد مردم به کار با خیال راحت و با استفاده از اطلاعات و علم ما را به انجام این کار است.

پس از آن زمانی که مردم در حال بازگشت به کار ما نیاز به آدرس آشکار درس از این بحران و در نتیجه از تاثیر اقتصادی.

برخی از این درس بسیار آسان برای یادگیری مانند نیاز به حفظ یک صندوق اضطراری برای دولت است.

مسائل دیگر را حتی بیشتر کار مانند کاهش بیش از حد قرمز-نوار و مقررات است که جان مشاغل و به اقتصاد لطمه می زند مانند تعلیق مونتاژ بیل 5 به طوری که پیمانکاران مستقل می تواند به دست آوردن یک زندگی.

این بحث دشوار خواهد بود اما آنها آنچه باید اتفاق می افتد اگر این قوه مقننه است که به معنی عمل به دوباره کالیفرنیا اقتصاد است.

نگاه به آینده قوه مقننه باید آن را تغییر دهید طولانی ایجاد عادت ساختاری کسری و ولخرجی.

بی پروا هزینه های پت پروژه ها و فضیلت های سیگنالینگ و pandering به ویژه گروه های ذینفع به مدت طولانی گرفتار کالیفرنیا بودجه و به طور مستقیم مربوط به عدم تمرکز بر زیرساخت های حیاتی مانند پزشکی انبارهای جاده ها, پل ها, پایدار, برق, شبکه, مدارس, مراقبت از سالمندان و امنیت عمومی.

دوران سخت را همیشه پاس و انعطاف پذیر مردم برای دیدار با چالش اما سوال واقعی این است که چه خواهد شد ما یاد بگیرند و چگونه است ساکرامنتو آماده برای تغییر برای بهتر خودمان را آماده برای آینده است.

Steven S. Choi در خدمت 68 منطقه که شامل اورنج کانتی شهر آناهایم, Irvine, دریاچه, جنگل, نورث توستین نارنجی توستین و ویلا پارک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de