حیدرآباد: القاعده بودجه متهم زبیر منتقل شده به شهرستان

حیدرآباد: اتهام القاعده تروریستی محمد ابراهیم زبیر یک مهندس از حیدرآباد بود که تبعید شده به هند از ایالات متحده پنج روز پیش همراه با دیگر رشته سرخپوستان بوده است منتقل شده به شهرستان در روز دوشنبه. یک تیم از Cyberabad پلیس به ارمغان آورده اند مهندس از ناگپور به محل اقامت خود را در Alwal.

در مارس 19, Zubair تبعید شد به هندوستان آورده و به امریتسار بعد از او فرستاده شده بود به قرنطینه مرکز دو روز پیش او آورده بود به Nagpur, Maharashtra. در ناگپور پلیس ابلاغ اطلاعات از حضور خود را به اعضای خانواده از زبیر که باقی می ماند در Alwal منطقه در Cyberabad.

یک تیم از Alwal پلیس همراه با اعضای خانواده از جمله مادر او شده اند به ناگپور در صبح روز یکشنبه و روز دوشنبه شب او منتقل شد به حیدرآباد. “ما منتقل زبیر به Telangana از او نیست در هر صورت در هند او اجازه دهید پس از جمع آوری اطلاعات گفت:” یک مقام ارشد Cyberabad پلیس.

محمد ابراهیم زبیر یک فارغ التحصیل رشته مهندسی از Osmania University اصل را تحسین کرد از Moghalpura منطقه در شهر محکوم شد توسط ما هیئت منصفه پس از او همراه با برادر خود محمد Yahiya فاروق حال گناه التماس کرد برای کمک های مالی جهانی ترور سازمان القاعده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de