جاستین سوانسون. کریستوفر خواننده. کلودیو Patino IV. Thomas R. مکفرسون.

Orange County مردان – نیروهای مسلح’ members who died in combat – در میان 6,944 که نام خوانده شد صبح روز دوشنبه در باغ بیشه در طول مراسم روز یادبود.

در سال های اخیر نام کسانی که فوت کرده اند پس از 9/11 در حالی که در خدمت به کشور خود شده اند به عنوان خوانده شده توسط یک بنای یادبود دیوار در رزی پرچ کن پارک در ساحل. اما سنت تغییر در زمان coronavirus.

جانبازان و دیگر نمایندگان از نظامی و اجرای قانون محلی و دیگر هواداران برای خواندن نام خارج از خانه از لورا هرتزوگ که اقامت به عنوان ستاد مرکزی برای گروه “افتخار ما کاهش یافته است.”

“یادبود روز است یک روز برای ملت ما به توقف و مکث به عنوان یک جامعه به عنوان یک ملت به عنوان یک خانواده به یاد داشته باشید که ما آزادی آزاد نیست” هرزوگ گفت: پس از این مراسم است.

نام خود را نیز حک بر روی یک دیوار در پارک ساحلی است که ساخته شده توسط هرزوگ را غیر انتفاعی. تجلیل کاهش یافته ما کمک می کند تا خانواده ها با روند دفن خود را سربازان کاهش یافته است.

روز دوشنبه این گروه همچنین اعلام کرد که آینده تعیین 605 آزادراه در Katella خیابان به عنوان “گروهبان ارتش Thomas R. MacPherson یادبود تبادل.”

مک فرسون یک ساحل طولانی اقامت و لوس آلامیتوس دبیرستان فارغ التحصیل شد Oct. 12, 2012 در طی یک درگیری در افغانستان است. او 26.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de