تاریخی جاما باقی مانده بسته در عید

دهلی نو: این جاما روز دوشنبه عینک ترک نگاه به مناسبت سعید فطر به عنوان دروازه های این مسجد تاریخی باقی مانده بسته میان در سراسر کشور مستند به قطع انتقال رمان coronavirus (Covid-19) بیماری همه گیر.

هر سال تصاویری از هزاران نفر ارائه namaaz در دهلی یاد جاما ویترین عید. اما در این سال گستره وسیعی از مسجد جمعه خالی باقی می ماند به عنوان جمع آوری مذهبی مجاز نیست در میان این مستند.

پیشتر در روز یکشنبه شاهی امام جماعت مسجد احمد بخاری خواسته مردم را به نماز در خانه های خود. “من درخواست تجدید نظر به تمام مؤمنان اجتماعی را حفظ فاصله و ماندن در خانه در طول عید جشن” بخاری گفته بود. او همچنین از آنها خواست به گسترش یک دست کمک به فقیر بی بضاعت و نیازمند در این ساعت از بحران به صدها و هزاران نفر در خیره شد در آینده.

سعید فطر که یکی از بزرگترین مسلمان جشنواره نشانه پایان ماه مقدس رمضان. آن را به طور معمول جشن با تبادل, سلام, آغوش, جشن گرفتن و پیوند.

با سرپرستان ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de