واشنگتن دی سی: شکل گیری خورشید و منظومه شمسی و پس از آن ظهور حیات بر روی زمین ممکن است در نتیجه یک برخورد بین کهکشان ما راه شیری و کهکشان کوچکتر به نام صورت فلکی قوس کشف شده در 1990s به مدار کهکشانی ما صفحه اصلی.

ستاره شناسان شناخته شده است که در صورت فلکی قوس بارها و بارها شکسته از طریق راه شیری دیسک به عنوان مدار خود در اطراف کهکشان هسته جلوتر به عنوان یک نتیجه از نیروهای گرانشی. مطالعات قبلی نشان دادهاند که در صورت فلکی قوس به اصطلاح کوتوله کهکشان تا به حال تاثیر عمیقی بر چگونگی حرکت ستاره در کهکشان راه شیری است. برخی حتی ادعا می کنند که 10000 بار بیشتر عظیم راه شیری علامت تجاری مارپیچی ساختار ممکن است یک نتیجه از حداقل سه شناخته تصادفات با قوس بیش از گذشته شش میلیارد سال است.

یک مطالعه جدید بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط ESA galaxy نقشه برداری نیروگاه گایا نشان داد برای اولین بار است که تاثیر صورت فلکی قوس در کهکشان راه شیری شاید حتی بیشتر قابل توجه است. امواج ناشی از این برخورد به نظر می رسد که باعث شده عمده شکل گیری ستاره قسمت که یکی از آنها تقریبا همزمان با زمان از شکل گیری خورشید در برخی از 4.7 میلیارد سال پیش.

“شناخته شده است از مدل های موجود است که در صورت فلکی قوس کاهش یافت و به کهکشان راه شیری سه بار – برای اولین بار در حدود پنج یا شش میلیارد سال پیش پس از آن حدود دو میلیارد سال پیش و در نهایت یک میلیارد سال پیش می گوید:” توماس Ruiz-لارا یک محقق در فیزیک نجومی در Instituto de Astrofisica de Canarias (IAC) در تنریف اسپانیا و نویسنده سرب از مطالعه جدید منتشر شده در طبیعت نجوم است.

“هنگامی که ما نگاه به گایا اطلاعات در مورد کهکشان راه شیری ما در بر داشت سه دوره افزایش ستاره شکل گیری است که به اوج خود رسید 5.7 میلیارد سال قبل 1.9 میلیارد سال پیش و 1 میلیارد سال پیش مربوط با زمان هنگامی که قوس اعتقاد بر این است که از طریق دیسک از کهکشان راه شیری است.”

موج در آب

محققان در نگاه luminosities, فاصله و رنگ ستاره ها در یک حوزه در حدود 6500 سال نوری به دور خورشید و در مقایسه با داده های موجود تکامل ستارهای مدل. به گفته توماس مفهوم که کوتوله کهکشان ممکن است تا به حال چنین یک اثر باعث می شود بسیاری از حس.

“در ابتدا شما باید یک, کهکشان, کهکشان راه شیری است که نسبتا آرام” توماس می گوید. “پس از اولیه خشونت آمیز دوره از ستاره شکل گیری تا حدودی باعث زودتر ادغام ما به عنوان شرح داده شده در مطالعه قبلی کهکشان راه شیری رسیده بود یک حالت متعادل که در آن ستاره ها تشکیل شد به طور پیوسته. ناگهان شما, صورت فلکی قوس در پاییز و برهم زدن تعادل باعث قبلا هنوز گاز و گرد و غبار در داخل کهکشان بزرگتر به لجن اطراف مانند امواج در آب است.”

در برخی از مناطق از کهکشان راه شیری این امواج منجر به افزایش غلظت گرد و غبار و گاز در حالی که تخلیه دیگران است. چگالی بالا مواد در آن مناطق خواهد پس از آن باعث شکل گیری ستاره های جدید.

“به نظر می رسد که نه تنها صورت فلکی قوس شکل ساختار و تحت تاثیر پویایی چگونه ستاره در حال حرکت در کهکشان راه شیری آن نیز منجر به ساخت تا از کهکشان راه شیری می گوید:” Carme Gallart یک همکاری نویسنده این مقاله همچنین از IAC. “به نظر می رسد که بخش مهمی از راه شیری ستارگان توده تشکیل شد با توجه به تعاملات با قوس و نمی خواهد وجود داشته باشد در غیر این صورت.”

تولد خورشید

در واقع به نظر می رسد ممکن است که حتی خورشید و سیارات آن وجود داشته باشد و اگر صورت فلکی قوس کوتوله به حال بدست به دام افتاده توسط کشش گرانشی کهکشان راه شیری و در نهایت شکست آن از طریق دیسک.
“خورشید شکل گرفته در زمانی که ستاره ها تشکیل شد در کهکشان راه شیری به دلیل از اولین عبور از صورت فلکی قوس می گوید:” Carme. “ما نمی دانیم که اگر خاص ابری از گاز و گرد و غبار است که تبدیل به خورشید به دلیل سقوط از اثرات قوس یا نه. اما این سناریو ممکن است به دلیل سن از خورشید است که مطابق با یک ستاره تشکیل شده به عنوان یک نتیجه از صورت فلکی قوس اثر است.”

هر برخورد ساده, صورت فلکی قوس با برخی از گاز و گرد و غبار خروج از کهکشان کوچکتر پس از هر عبور. داده های موجود نشان می دهد که در صورت فلکی قوس ممکن است از طریق راه شیری دیسک دوباره کاملا به تازگی در چند صد میلیون سال است و در حال حاضر بسیار نزدیک به آن است. در واقع مطالعه جدید دریافتند اخیر پشت سر هم از ستاره تشکیل, پیشنهاد یک امکان جدید و مداوم موج ستارگان تولد.

با توجه به ESA گایا دانشمند پروژه تیمو Prusti چنین دقیق بینش راه شیری ستاره تاریخ پیدایش نمی شود ممکن است قبل از گایا ستاره-نقشه برداری تلسکوپ راه اندازی در اواخر سال 2013 که در اطلاعات منتشر شده در سال 2016 و 2018 انقلابی مطالعه کهکشان راه شیری است.

“برخی از تعیین از ستاره شکل گیری تاریخ در کهکشان راه شیری وجود داشته است قبل از اینکه بر اساس داده ها از ESA اوایل 1990s Hipparcos ماموریت می گوید:” Timo. “اما این مشاهدات شد متمرکز فوری محله از خورشید است. آن را واقعا نماینده و پس از آن نمی تواند کشف این انفجار در ستاره شکل گیری است که ما در حال حاضر.

“این واقعا اولین بار است که ما می بینیم دقیق ستاره شکل گیری تاریخ کهکشان راه شیری است. آن عهد به قدرت علمی گایا که ما را دیده اند آشکار دوباره و دوباره بی شماری در زمین شکستن مطالعات انجام شده در یک دوره فقط یک زن و شوهر از سال است.”

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de