برانسون ساحل طولانی مستقر باکره مدار کاهش کوتاه خود را آزمایش پرتاب موشک از 747

مقامات از میلیاردر مغول ریچارد برانسون, ساحل طولانی مستقر باکره مدار گفت: از سخنان آن دو مرحله مداری موشک سیستم طراحی شده برای رقیب که از ایلان SpaceX ماهواره ای راه اندازی به پایان رسید و ماموریت خود را در مدت کوتاهی پس از موشک منتشر شد از یک بوئینگ شرکت. 747.

این هواپیما به نام کیهانی, دختر, در زمان خاموش از موهاوی هوا و فضا بندر در کالیفرنیا در روز دوشنبه 25 مه در 11:56 صبح اقیانوس آرام زمان حمل در زیر آن باکره مدار LauncherOne موشک بیش از اقیانوس آرام است. حدود یک ساعت بعد هواپیما منتشر موشک در چه باکره مدار به نام “پاک” انتشار. سه دقیقه بعد این شرکت گفت: ماموریت به پایان رسید, اما.

شده اند وجود دارد بیش از 20 آزمایشهای قبلی از جمله یکی در اوایل سال جاری حمل موشک اما این به معنای شد اولین بار LauncherOne مشتعل شده بود. در اوایل این هفته, باکره, مدار توصیف روز دوشنبه آزمون به عنوان “راس پنج ساله برنامه توسعه است.”

“ما تایید تمیز آزادی از هواپیما. اما ماموریت فسخ در مدت کوتاهی به پرواز” شرکت توییتی دوشنبه. “کیهانی و ما خدمه پرواز بی خطر هستند و بازگشت به پایگاه است.”

قبل از روز دوشنبه تلاش باکره مدار گفت: نخستین پرواز توسط دولت و تجاری ارائه دهندگان به طور معمول شکست حدود نیمی از زمان. این شرکت هدف نهایی خود را به استفاده از موشک برای پرتاب ماهواره های کوچک به فضا رقابت با زمین مبتنی بر راه اندازی, مانند کسانی که از اکتشافات فضایی فناوری Corp.

Hawthorne-بر اساس SpaceX کردم قابل توجهی شروع به سر. بیش از دهه گذشته آن را راه اندازی حدود 100 راکت فرود آمد بسیاری از آنها را با خیال راحت بر روی زمین آمده و برای تسلط بر صنعت در حالی که به ارزش نزدیک به 40 میلیارد دلار. در چند روز SpaceX مجموعه به حمل دو فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی اولین بار ناسا پرسنل لعنتی خارج از ایالات متحده از سال 2011 بازنشستگی شاتل فضایی.

SpaceX بنیانگذار Elon Musk ارائه تسلیت خود را به رقیب خود به Tweeting دوشنبه بود که او با عرض پوزش به شنیدن در مورد شکست.

“مدار سخت است” مشک در توییتر نوشت. “در زمان ما چهار تلاش با شاهین 1.”

مدت کوتاهی پس از سقط تلاش باکره مدار مقامات گفت که این شرکت هنوز هم قادر به اینسو انسو جمع کردن مقدار زیادی از اطلاعات برای کمک به خود در آینده تلاش — برای آنها که در حال حاضر یکی دیگر از راه اندازی خودرو آماده برای رفتن.

“LauncherOne حفظ ثبات پس از انتشار و ما مشتعل ما در مرحله اول موتور NewtonThree” شرکت ارسال شده در توییتر. “آنومالی پس از آن رخ داده است در اوایل مرحله اول پرواز. ما باید یاد بگیرند که بیشتر به عنوان ما مهندسین تجزیه و تحلیل کوه از داده های ما جمع آوری شده است.”

در ضمن باکره مدار تست این آخر هفته می آید در یک زمان بحرانی برای برانسون به عنوان coronavirus همه گیر به شدت وزن خود را در اوقات فراغت و مسافرت دارایی.

ویرجین استرالیا شرکت هواپیمایی سقوط کرد و به دولت در ماه گذشته و ویرجین آتلانتیک تن به تن به حدود ده بالقوه سرمایه گذاران در هفته گذشته به عنوان دولت انگلیس میکشد پاشنه خود بیش اضطراری کرده است.

برانسون Vieco 10 شرکت سرمایه گذاری نیز به تازگی offloaded: حدود 2% از سهام خود در یک فضای جداگانه شرکت Virgin Galactic Holdings, Inc. به عنوان میلیاردر به نظر می رسد برای حمایت از خود را گسترده تر امپراتوری کسب و کار. Virgin Galactic در تلاش است برای پیشگام فضایی گردشگری.

بلومبرگ و کارکنان نویسنده دیوید روزنبرگ کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de