بوریس جانسون می خواهد به بریتانیا بازگشایی مدارس در هفته است. معلمان و مقامات محلی در حال هل دادن به عقب.

http://www.washingtonpost.com/video/world/boris-johnson-cummings-acted-responsibly-and-legally/2020/05/24/8372403a-fe92-44ac-bb83-8036bb09aa53_video.html

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون فشار برای بازگشایی مدارس در ماه ژوئن به کودکان و نوجوانان در کلاس های درس و پدر و مادر خود را به پرش شروع بریتانیا رو به زوال اقتصاد در حال اجرا است به جای تعجب تند مقاومت است.

پدر و مادر در اینجا همه وحشت. معلمان اخم آن را بیش از حد به زودی. و علمی مشاوران شارژ با پیش بینی آنچه را امن و در حال ارائه یک درهم و برهم کردن از متضاد مدل.

جانسون مجددا بر طرح خود را که در مدارس ابتدایی در انگلستان باید در یک هفته در یک کنفرانس خبری پنج شنبه شب. آن را به خوبی.

نخست وزیر اذعان کرد که آن را نمی ممکن است ممکن است برای همه مدارس. او وعده داده شده بیشتر تمیز کردن کثیف سطوح اجتماعی بیشتر فاصله بین دانش آموزان کلاس اول استفاده بیشتر از فضا و ویروس غربالگری برای دانش آموزان و معلمان.

اما توقف کامل: جانسون زمین به بازگشایی مدارس یک آزمون مهم اعتماد قرار داده شده در خود دولت یکی از مهم ترین معیارهای برای لغو خاموش کردن.

[بوریس جانسون بالا aide متهم به نقض قرنطینه با 260 مایل سفر جاده]

دولت بریتانیا بوده است چکش برای کاستی های آن در استقرار گسترده و شفاف تست و ردیابی; در حفاظت از خانه های سالمندان که در آن میر سر به فلک کشید و در ارائه دستکش و ماسک به خط مقدم پزشکی کارگران که در بدترین روزها اپیدمی سنبله مجبور شدند به همین کیسه زباله به عنوان لباس.

تعطیلات آخر هفته به ارمغان آورد مشکل بیشتر برای خیابان داونینگ به مطبوعات نشان داد که جانسون بالا مشاور — اسپین خود دکتر دومینیک کامینگز — تا به حال نقض خاموش کردن قوانین با در نظر گرفتن 260 مایل سفر جاده ای به پدر و مادر خود را’ ملک در شمال انگلستان در حالی که او زده با رمان coronavirus.

پیتر تابستان

گتی ایماژ

دومینیک کامینگز جانسون مشاور ارشد دیده می شود خروج از خانه اش در لندن در روز یکشنبه.

این کامینگز امر تولید شده شکایت دارد که یک حکومت برای نخبگان و دیگر برای مردم عادی که اصلا کشور خانه برای فرار به.

روز یکشنبه جانسون برای دیداری خود را مرد کرد و گفت که کامینگز “عمل مسئولانه و قانونی و با صداقت و با قریب به اتفاق با هدف متوقف کردن گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند:” زمانی که او در سفر شمال به منزوی در خانه پدر و مادر خود را با بیمار و همسر و فرزند.

نخست وزیر به شدت می خواهد بریتانیا برای گرفتن به بقیه اروپا و آمریکا برای بازگشایی, به زودی, اما به آرامی.

جانسون تقریبا کشته شدن توسط ویروس و پس از آزادی او از مراقبت او تاکید کرد احتیاط.

[پرنس چارلز می خواهد furloughed کارگران به انتخاب انواع توت ها. کشاورزان تعجب می کنم اگر استرالیایی ها هستند تا به وظیفه.]

اما بریتانیا کاهش یافته است به آنچه که اقتصاددانان می گویند آن است عمیق ترین رکود اقتصادی در 300 سال و خاموش شدن ناگهانی در اینجا و در سراسر جهان باید تأکید یک واقعیت از زندگی مدرن: شما نمی توانید یک اقتصاد بدون مدارس که نه تنها به ارائه آموزش برای نسل بعدی اما همچنین ارائه ضروری مراقبت از کودکان برای کار پدر و مادر است.

اگر مدارس باز نمی شود, پدر و مادر نمی تواند به بازگشت به کار.

بریتانیا در حال تماشای چه اتفاقی می افتد به عنوان کلاس های رزومه کاری در آلمان و نیوزلند و دانمارک. اما عفونت در آن کشورها شده اند بسیار پایین تر است. بریتانیا با 37,000 مرده است دچار کمترین تلفات در اروپا است.

جانسون دولت pursed متحد “چهار کشور” رویکرد با هماهنگی میان انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی است. اما این همبستگی است که باریکه های.

اسکاتلند و ایرلند شمالی روز پنجشنبه اعلام کرد که دانش آموزان خود را نمی خواهد شروع مدرسه تا مرداد. ولز نشده و در عین حال تعیین تاریخ. این بود که ضربه ای بزرگ به جانسون دولت است.

ادی کیو

ایسنا

میز دیده می شود در یک فاصله اجتماعی در وتلینگتن مدرسه ابتدایی به عنوان کارکنان آماده برای بازگشایی به کودکان در تاریخ 1 ژوئن.

معلمان و اتحادیه های کارگری خواستار احتیاط. اتحادیه های کارگری می گویند اعضای خود را در حال سر در گم توسط دولت قصد دارد از جمله آنها هستند. چرا تاخیر چند هفته کوین خواسته کورتنی یک رهبر ملی آموزش و پرورش اتحادیه.

نه نشانی از آن را به نظر می رسد که جانسون موفق به کسب بیش از مهم ترین حوزه: نگران پدر و مادر است.

جاستین رابرتز, بنیانگذار Mumsnet یک وب سایت پدر و مادر در بریتانیا گفت: “بسیاری از والدین به طور جدی تمایلی به فرستادن فرزندان خود به مدرسه است.”

“کاربران ما نگران فرزندان انتقال این ویروس در درون خانواده ها در جامعه گسترده تر و به کارکنان مدرسه,” او گفت:.

[Coronavirus می تواند به پایین آوردن پرده گلوب شکسپیر تئاتر]

دولت در نظر دارد برای شروع با مشتقات جزئی بازگشایی مدارس ابتدایی, دعوت بازگشت دانش آموزان در معادل مهد کودک درجه یک و درجه شش است که در سال آخر مدرسه ابتدایی, آن را به عنوان شناخته شده در انگلستان است.

رابرتز گفت که “برخی از همدردی” برای منطق پشت شروع با دانش آموزان بزرگتر “برای کمک به کسانی که کودکان با انتقال به مدرسه متوسطه.” اما این طرح به سر کلاس برای کودکان است “باعث bafflement و برخی از خشم و سوء ظن است که تصمیم گیری در حال رانده شدن نیاز مردم به بازگشت به کار.”

نظرسنجی نشان می دهد مردم با احتیاط. تازه ترین نظرسنجی YouGov نشان میدهد 36 درصد از تصویب باز شدن مدارس در اوایل ماه ژوئن و 50 درصد مخالف آن است. چهارده درصد گفت: آنها نمی دانم.

ادی کیو

ایسنا

عروسک ها دیده می شود قرار داده شده برای شبیه سازی اجتماعی فاصله در یک کلاس درس در وتلینگتن مدرسه ابتدایی.

ده ها تن از شهرداری ها در انگلستان می گویند آنها نمی توانند خود را تضمین کند کلاس های ابتدایی را بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن. سوالات توسط بی بی سی و فایننشال تایمز یافت که حداقل 44 از 151 شوراهای شهری در انگلستان گفته اند که آنها باز نمی شود و همه خود را در مدارس ابتدایی با آن روشن رد تماس های دولت.

نخست وزیر وعده داده است برای ارائه یک “جهان-ضرب و شتم” آزمون-و-ردیابی سیستم ژوئن 1 برای متوقف کردن موج دوم ممکن است از سرایت. اما این برنامه به تاخیر افتاده است و ممکن است به بالا و در حال اجرا تا زمانی که پس از جانسون می خواهد مدارس برای باز کردن.

اولین 24,000 ردیاب فقط استخدام شده و آموزش دیده در حال حاضر. یک برنامه تلفن همراه از خدمات بهداشت ملی را تجربه کرده باشید.

[آندرتیکر نظر از لندن شیوع کروناویروس]

دولت علمی مشاوران گفته اند وزیران که مدارس نیاز به یک سیستم قوی برای تست و ردیابی موارد جدیدی از کروناویروس قبل از دانش آموزان می توانند با خیال راحت بازگشت به کلاس های درس خود را.

گزارش از دانشمندان که توصیه دولت متوجه شد که بازگشایی مدارس نیست در برخواهد داشت خطر عمده برای دانش آموزان و یا معلمان, اما آنها همچنین گفت که عفونت می تواند صعود اگر کلاس آغاز شد. مقالات منتشر شده توسط مشاوران ارائه چند روشن پاسخ.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون گفت. “رفاه کودکان همچنان در قلب همه چیز را ما انجام می دهند.”

“قادر بودن به پشت در مدرسه نه تنها آموزش و پرورش خود را بلکه خود را به خوبی بودن” او گفت:.

ادامه مطلب

بریتانیا به قرنطینه مسافران خارجی بخشی از یک طرح به آرامی, با احتیاط, ‘باز کردن قفل’

داستان دو شیوع: دانشمندان در سوئد و بریتانیا در مبارزه با بیش از که در زمان مناسب بهداشت عمومی راه

چرا coronavirus ضربه بریتانیا اقلیت پزشکان خیلی سخته ؟

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de