Uttam هشدار در برابر تجاوز در OU خواص

حیدرآباد: Telangana پرادش کنگره کمیته (TPCC) رییس جمهور در نلگندا MP سروان. N. Uttam Kumar Reddy هشدار داد که عواقب جدی اگر حتی یک اینچ از زمین های متعلق به Osmania University تجاوز بر هر کسی.

او در صحبت با رسانه ها افراد پس از بازدید DD مستعمره و بازرسی OU است اراضی که در حال تجاوز بر. او همراه بود CLP رهبر ایرانی Bhatti Vikramarka سابق PCC جمهور V. Hanumantha رائو TPCC کار رئیس جمهور Ponnam Prabhakar, AICC دبیر Ch. Vamshichand ردی و A. Sampath کومار و دیگر رهبران. آنها با تعامل OU دانش آموزان و معلمان و مطمئن است که حزب کنگره را تحریک به محافظت از OU زمین.

صحبت کردن با رسانه ها افراد Uttam Kumar Reddy خواستار آن شدند که دولت جلوگیری از ساخت و ساز غیر قانونی فعالیت توسط افراد خصوصی در اراضی متعلق به Osmania University. او همچنین خواستار یک سطح بالا پروب به تجاوزات و استرن اقدام علیه تمام کسانی که درگیر در عمل است. او گفت: Osmania University شد ضربان قلب از مردم Telangana.

آن تاسیس شد در سال 1918 پس از آن حاکم میر عثمان علی پاشا به ارائه آموزش عالی از استانداردهای بین المللی نه تنها مردم حیدرآباد دولت بلکه دانش آموزان از سراسر جهان است. او گفت: Osmania University تاریخ غنی و Telangana استقلال اضطراب شکوفا و به دست آورد قدرت از OU محل. او گفت: دانش آموزان و معلمان از Osmania University داده اند چند فداکاری برای تشکیل Telangana دولت است.

Uttam Kumar Reddy گفت: به جای تقویت Osmania University بیشتر وزیر K. Chandrashekhar رائو را رویکرد اشتباه بوده و باعث آسیب بزرگ به تمام دانشگاه ها در دولت است. او گفت: KCR ظاهرا ترس از دانش آموزان و کتاب و از این رو او را دستکاری دانشگاه ها در یک روش سیستماتیک. آنها گرسنگی از بودجه دانشکده و امکانات دیگر و بسیاری از دانشگاه ها حتی یک کامل معاونت.

او گفت: در حال حاضر TRS دولت اجازه زمین گراند غاصبان شل به دست درازی بر زمین و خواص از دانشگاه ها به خصوص Osmania University. او ادعا کرد که KCR تا به حال یک ویژه کینه در برابر Osmania University او رد شد این فرصت را به صحبت می کنند به مناسبت جشن سده.

این TPCC رئیس ابراز نگرانی بیش از یک کاهش تدریجی در landholdings از دانشگاههای دولتی از سال 2014. خواستار تحقیق و عمل در برابر تجاوزات, Uttam Kumar Reddy هشدار داد و از عواقب جدی اگر کسی تلاش می کند برای به دست درازی بر هر زمین متعلق به Osmania University یا دانشگاه های دیگر. وی OU, دانش آموزان, معلمان و کارکنان به انجام مشترک اضطراب.

او گفت که حزب کنگره را یک نماینده با فرماندار در مورد این مسئله. او همچنین محکوم به نقش بودن بازی های برگزار شده توسط پلیس محلی. او گفت که پلیس دخالت در امور مدنی به شدت اعتراض و غیر قانونی است.

بیشتر او ادعا که OU پلیس بود implicating whistleblowers در غلط موارد برای اشاره به مداخله در OU محل. او همچنین محکوم به سکوت OU ثبت و دیگر مقامات بیش از مداخله های غیر قانونی.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de