لندن: در حال رشد در میان فرزندان او را به استعفا برای سفر در طول COVID-19 محدودیت انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون رئیس aide Dominic کامینگز بود در حال حاضر رو تازه اتهامات که او مستند نقض قوانین رسانه ها گزارش روز یکشنبه.

کامینگز سابق رای ترک ارشد بود که معمار جانسون Brexit استراتژی و دولت گفته ها و عمل “منطقی و قانونی” توسط رانندگی را از لندن به شهرستان دورهام در حالی که همسر او از coronavirus علائم ،

اما ناظر و یکشنبه آینه روزنامه ها گزارش داده اند که او دیده می شود در شمال شرق در دو بیشتر موارد پس از دوره نقاهت بعد از خود COVID-19 علائم و بازگشت به کار در لندن است.

کامینگز است که هنوز به صورت عمومی پاسخ به ادعاهای جدید اما ساندی تلگراف گزارش داد که او گفت: Downing Street او در سمت چپ دورهام در مارس 13, و ادعا می کنند او ساخته شده یک دوم سفر از لندن بود “کاملا نادرست”.

در پاسخ به تازه ادعا خیابان داونینگ گفت: “دیروز آینه و نگهبان نوشت نادرست داستان در مورد Cummings.

“امروز آنها در حال نوشتن مطلب نادرست داستان از جمله ادعا می کند که کامینگز بازگشت به دورهام پس از بازگشت به کار در خیابان داونینگ در تاریخ 14 آوریل.

“ما نمی خواهد اتلاف وقت ما پاسخ دادن به یک جریان نادرست و اتهامات در مورد کامینگز از مبارزه در روزنامه ها.”

اما دورهام پلیس اصرار افسران خود را به صحبت کرد کامینگز’ پدر که تایید کرد که در حال سفر با خانواده خود از لندن است.

احزاب مخالف تمدید تماس های خود را برای شستن به استعفا.

SNP را ایان Blackford گفت کامینگز “به ترک” در حالی که اقدام لیبرال دموکرات رهبر آقا اد دیوی گفت: BBCe: “اگر Dominic کامینگز شده است اخراج فردا من فکر می کنم نخست وزیر قضاوت در شک و تردید جدی است.”

این کار تا به یک درخواست فوری به اتهامات.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de