مطالعه رونمایی استراتژی جدید برای درمان دیابت

واشنگتن دی سی: ترکیب یک بار محبوب اما تا حد زیادی رها شده برای درمان دیابت نوع 2 با داروی دیگری می تواند مورد استفاده قرار گیرد دوباره برای از بین بردن مشکل عوارض جانبی می گویند این یافته ها از یک رمان مطالعه است.

Rosiglitazone فروش تحت نام تجاری Avandia برنده تایید اداره غذا و دارو در سال 1999 و تبدیل به یک پیشرو در درمان ديابت نوع 2, قادر به افزایش حساسیت به انسولین و تحمل گلوکز.

آن کاهش یافت و از نفع و پس از مطالعات نگرانی در مورد خطر حمله قلبی در برخی از بیماران و همچنین به عنوان یک خطر برای پوکی استخوان و شواهد از افزایش وزن و احتباس مایعات.

در جنوب غربی UT مطالعه منتشر شده در سوخت و ساز سلول های محققان نشان می دهد که چگونه با اضافه کردن یک دوم تجربی با مواد مخدر به عنوان یک ترکیب فعال یک گیرنده در سلول های چربی و برخی از سلول های سیستم ایمنی بدن به نام پروتئین G-همراه گیرنده 120 (GPR120) برای تکمیل اثر rosiglitazone و اجازه می دهد تا یک دوز پایین استفاده می شود.

در یک مطالعه ماوس ترکیبی از ترکیب یک با حداقل دوز rosiglitazone تولید مشابه درجه از حساسیت انسولین به عنوان حداکثر دوز rosiglitazone با توجه به گزارش.

“این دوز بسیار پایین ما مورد استفاده در این مطالعه هیچ عوارض جانبی – بدون افزایش وزن بدون احتباس مایعات در مدل موش گفت:” Dayoung Oh, Ph. D., نویسنده ارشد این مطالعه و استادیار طب داخلی و محقق در UT Southwestern را سنگ محک مرکز تحقیقات دیابت.
تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای بررسی از دست دادن استخوان و مشکلات قلبی در دوز پایین او اشاره کرد اما این اثرات بیش از حد می تواند احتمال حذف و یا کاهش با کاهش دوز rosiglitazone.

در سال 2010 در پاسخ به مطالعات گزارش افزایش خطر حمله قلبی در rosiglitazone بیماران FDA صادر تجویز و توزیع محدودیت در مواد مخدر است.

کسانی که کاهش در سال 2013 و حذف به طور کامل در سال 2015 پس از FDA تعیین شده داده نشان نمی دهد افزایش خطر حمله قلبی با rosiglitazone. اما استفاده از rosiglitazone باقی مانده است کم است.

“برای مدت زمان طولانی rosiglitazone استفاده شده است برای درمان دیابت نوع 2 و مقاومت به انسولین” آه گفت.

اگرچه داروهای دیگر برای درمان دیابت نوع 2 “این مواد مخدر بسیار خوب – بسیار موثر است. اما در عین حال هنوز هم وجود دارد عوارض جانبی جدی از جمله افزایش وزن و احتباس مایعات و بیشتر” اوه اضافه شده است.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری حدود 34 میلیون آمریکایی از دیابت رنج می برند و 90 تا 95 درصد از این موارد دیابت نوع 2 است. این بیماری می تواند منجر به کلیه و یا بیماری های قلبی و سکته مغزی و می تواند کشنده باشد.

مطالعه حاضر نشان داد که اثرات مثبت rosiglitazone که در عمل بر ضد دیابتی هدف PPARy در سلول های چربی را می توان اوج با ترکیب آن با یک فعال و یا آگونیست به خار GPR120 فعالیت به عنوان به خوبی.

این مطالعه نشان داد که ترکیب یک مولکول کوچک طراحی و توسعه توسط Merck & Co. Inc. ، خیلی با این نسخهها کار مانند اسیدهای چرب امگا-3 غنی شده در روغن ماهی طبیعی GPR120 فعال به کاهش التهاب و بهبود حساسیت به انسولین.

در حالی که موش هایی که داده شد, حداقل دوز rosiglitazone به تنهایی موفق به نشان می دهد بهبود حساسیت به انسولین کسانی داده می شود ترکیب یک در ترکیب با دوز پایین rosiglitazone حال افزایش حساسیت به انسولین با توجه به مطالعه است.

اوه توضیح داد که او می خواهم به کار با علاقه بالینی محققان به آزمایش یک ترکیب برای افزایش rosiglitazone اثربخشی و کاهش عوارض آن در بیماران دوز پایین تر.

او همچنین قصد دارد برای انجام تحقیقات بیشتر برای کشف مکانیزم خاصی که GPR120 فعال سازی را کاهش می دهد rosiglitazone عوارض.

“امید است که ما قادر خواهد بود به استفاده از rosiglitazone در دوزهای پایین تر به درمان مبتلايان به ديابت نوع 2 در یک راه موثر و بدون عوارض جانبی,” اوه, این نتیجه رسیدند.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de