بخش هایی از سیبری در حال داغتر از واشنگتن با درجه حرارت حدود 40 درجه بالاتر از میانگین


ژانویه تا آوریل متوسط خروج از میانگین نشان داد که بیشترین میزان دما ناهنجاری در سراسر روسیه از جمله سیبری. (برکلی زمین)

سیبری است که در تلاطم یک موج گرما که ممکن است از نظر گرم و حتی با استانداردهای کسانی که زندگی خارج از دایره قطب شمال.

در واشنگتن به عنوان مثال درجه حرارت گیر کرده در 60s تمام هفته به حداکثر 73 درجه پنج شنبه. در عین حال چندین ایستگاه در جنوب سیبری مرکزی از جمله مناطقی در نزدیکی و یا در بالای دایره قطب شمال در حال دیدن درجه حرارت صعود به 80s.

روز جمعه در شهر Khatanga سیبری واقع به خوبی شمال دایره قطب شمال ثبت دمای 78 درجه برخی از 46 درجه بالاتر از حد نرمال است. معمولی حداکثر دما برای روز در آن محل است و 32 درجه. شهر محو رکورد قبلی خود برای تاریخ از 54 توسط برخی از 24 درجه و ماهانه خود رکورد 68 حدود 10 درجه است.

سیبری گرما در ماه مه است نه یک اتفاق, رویداد, دو; در عوض, آن بوده است سازگار از ویژگی های پس از زمستان است. متوسط خروج از متوسط در اروپا و آسیا کمک کرده اند فشار متوسط جهانی دمای سطح به بالاترین رکورد در این سال و در درجه حرارت جهانی نقشه های این مناطق ایستادگی کردن به عنوان splotches قرمز قرمز.

گرما در سیبری در حال حاضر با داشتن پیامدهای در قطب شمال, اکوسیستم, با غیر منتظره ای بزرگ سیبری آتش سوزی در حال حاضر سوزاندن این سال پوشش برف کاهش غیر منتظره به سرعت و دریای یخ پوشش در زمینه هایی از قبیل کارا دریا نهفته است که در شمال مرکزی سیبری در یک رکورد کم برای تاریخ آغاز آن فصلی ذوب بیش از یک ماه زودتر از معمول است.

در سال های اخیر, دانشمندان مطرح کرده اند و نگرانی ها در مورد ثبات قطب شمال پرمافراست از جمله امتداد دائم یخ زده خاک واقع در سراسر سیبری. زمانی که پرمافراست thaws دی اکسید کربن و دیگر سیاره-گرم شدن گازهای گلخانه ای که قفل شده شده بود دور برای قرن ها آزاد است تا تشکیل یک accelerant, به گرم شدن کره زمین.

دانشمندان با اشاره به این پدیده به عنوان تا حدودی بی ضرر صدایی “مثبت آب و هوا بازخورد” است که در واقعیت این است که چیز خوبی نیست.

با توجه به زاک لبه یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین که تحقیقات قطب شمال تغییر آب و هوا آنچه به تازگی در سیبری شده است فوق العاده است.

“اگر چه سیبری شناخته شده است وحشی نوسانات درجه حرارت تداوم و قدر گرما بر منطقه تا کنون در این سال شده است شگفت آور,” او گفت: از طریق ایمیل. “این هفته یک مثال از یک رویداد با تابستان-مانند درجه حرارت بیش از نقاط غربی سیبری با تشکر قوی و سطح بالایی ریج. ما در حال حاضر می توانید ببینید این منعکس شده در برف پوشش داده ها به عنوان های زیادی منفی خروج از برف حد کشش در سراسر سیبری سواحل قطب شمال,” او گفت:.

لبه به ذکر است که یخ در دریای کارا رسیده است که یک رکورد کم برای تاریخ و یخ پوشش نازک تر از میانگین طول کل خط ساحلی در شمال سیبری. او گفت: گرما است که به احتمال زیاد مطبوع یخ ذوب بیشتر با ذوب پوشش برف دروغ گفتن در بالای یخ دریا است.


شدید ریج فشار یا گرما “گنبد” پارک بیش از سیبری است. (تومر Burg)

این تبدیل بسیار بازتابنده پوشش یخ به یخ و برف که پایین تر بازتاب شناخته شده به عنوان آن قدرت بازتاب, که بدان معنی است که آن را جذب می کند بیشتر ورودی تابش خورشیدی.

“این ممکن است به دریا یخ بیشتر در معرض ذوب بعد از آن در تابستان, اگر شرایط آب و هوایی اجازه” لب گفت. “به طور کلی الگوهای آب و هوایی در ماه ژوئن تا اوت را دیکته می کند میزان ذوب نزدیک به سپتامبر حداقل برساند.”

در این سال سیبری, آتش سوزی بدست کردن سریع و غیر منتظره ای گسترده شروع می شود. مقامات روسیه اعلام کرده اند که انتظار دارند در تابستان به طور بالقوه می تواند داغترین منطقه دیده است با غیر منتظره ای مخرب fire فصل است. آتش سوزی در جنگل های وسیع سیبری سوخته 7 میلیون هکتار در سال گذشته یک منطقه بزرگتر از ایالت مریلند و فرستاده دود دست خوش پیشامد میشه در سراسر جهان است.

امسال 1.5 میلیون هکتار را سوخته است. علامت Parrington یک دانشمند ارشد در مرکز اروپا برای میان برد آب و هوا پیش بینی (ECMWF) در خواندن و انگلستان گفت: از طریق ایمیل که آتش مربوط به تولید گازهای گلخانه ای در اطراف قطب شمال و سیبری را Sakha جمهوری باید نه بیش از حد داده ها به طور متوسط از سال 2003 از طریق 2019.

اما لب گفت: وجود داشته است روند آتش نشان در مدت کوتاهی پس از پوشش برف ذوب می شود که موضوع بحث در آتش علم جامعه است. برخی از دانشمندان اشاره کرد که چگونه به سرعت نقاط داغ در حال نشان دادن بر روی تصاویر ماهواره ای و سوال که آیا اینها در واقع “زامبی آتش” از تابستان گذشته که جان سالم به در زمستان با سوزاندن لایه از پوشش گیاهی زیر برف.

درجه حرارت خروج از میانگین در سیبری در این سال ها برخی از بالاترین از هر منطقه بر روی زمین است. از ماه ژانویه این منطقه شده است در حال اجرا در حداقل 5.4 درجه (3 سانتیگراد) بالاتر از میانگین دراز مدت با توجه به گزارش های اخیر از سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره.

به گفته رابرت Rohde از برکلی زمین که نظارت بر درجه حرارت جهانی روند, روسیه به طور متوسط درجه حرارت ناهنجاری نزدیک به 11 درجه (6 سانتیگراد) بالاتر از حد متوسط برای ژانویه تا مارس ،

“که نه تنها یک رکورد جدید anomaly برای روسیه” رود نوشت: از طریق توییتر. “که بزرگترین ژانویه تا آوریل ناهنجاری دیده می شود در هر کشور از میانگین ملی است.”

گرداب قطبی کمک می کند منجر به رکورد گرما

عوامل متعددی توطئه برای تولید چنین خفیف زمستان در سیبری و هنوز در حال کار برای آوردن عجایب گرما در حال حاضر. در میان آنها ؟ گرداب قطبی صرف بسیار از زمستان در نزدیکی و یا در قدرت است.

زمانی که گرداب قطبی قوی است آن را به شکل منجمد بالای هوا doughnut از بادها که اجازه نمی, چقدر به قطب شمال لرز به لغزش جنوب به اواسط عرض. وقتی اتفاق می افتد که مناطق همراه گرداب را حاشیه که معمولا تجربه بسیار سرد آب و هوا باقی می ماند و فقط در خارج از آن سرد حوزه نفوذ.

در هفته های اخیر گرداب دستخوش سالانه آن بهار فروپاشی آن را آسان تر برای شدید پشته گرم فشار بالا برای ساخت در.

اخیرا برجسته حباب فشار بالا به عنوان یک گرما گنبد تضعیف و حتی دورتر شمال پوشا از شمال سیبری به مرکزی قطب شمال اقیانوس — با صدا غذا خوردن dab بیش از حد از این دریای یخ بسته.

در واقع در ارتفاع بالا “گرما گنبد” است شدید تر از هر دیگر در این سیاره به احتمال زیاد هر چیزی را پیش بینی به توسعه در سطح جهانی در هفته های آینده. گنبد گرما نیز کمک به منحرف کردن آب و هوای نامساعد و طوفان سیستم های دور از سیبری با غرق شدن هوا فرسایش پوشش ابر و بارش.

تراز آب و سیستم های است که فقط یک طرف سکه را در جهان رو به رشد اثرات و شدت انسان ناشی از تغییر آب و هوا.

این دوره غیر منتظره ای خفیف قطب شمال آب و هوا است که تنها از بسیاری از این گونه حملات در سال های اخیر به عنوان منطقه به سرعت در حال گرم در پاسخ به افزایش میزان گازهای گلخانه ای در جو است. قطب شمال به عنوان یک کل است که گرم شدن کره زمین در بیش از دو برابر نرخ بقیه جهان با توجه به بازخورد در سیستم آب و هوا و این منجر به تغییرات گسترده در راه زندگی را برای این منطقه از 4 میلیون ساکنان و همچنین به عنوان یک آبشار حذفی اثرات به اکوسیستم.

“این موج گرما رخ می دهد عمدتا در منطقه است که anomalously گرم در تمام طول سال 2020” گفت: میکا Rantanen یک پژوهشگر فنلاندی هواشناسی موسسه از طریق ایمیل. “این می تواند باشد که عدم وجود برف/خاک خشک می تواند نقش به طوری که آنها در حال حاضر به نفع درجه حرارت بالا به عنوان [خورشیدی] انرژی [است] نه مصرف [توسط] ذوب برف.”

“یکی از چیزهایی که به نظر من قابل توجه است که روسیه فقط تجربه یک رکورد زمستان گرم. و [آن را] به نظر می رسد مانند گرما یا حرارت همچنان ادامه دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de