بوریس جانسون بالا aide متهم به نقض قرنطینه با 260 مایل سفر جاده

Hollie Adams گتی ایماژ

دومینیک کامینگز ارشد مشاور نخست وزیر بوریس جانسون و مریم ویکفیلد ترک خانه خود را در روز شنبه.

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون تحت فشار دوشنبه به اخراج خود را بالا aide این استراتژیست و sloganeer Dominic کامینگز که ممکن است نقض سختگیرانه قرنطینه قوانین با در نظر گرفتن 260 مایل خانواده سفر جاده در حالی که او و همسرش با آلوده شدند coronavirus.

کامینگز شد پیام متفکر جانسون موفق 2016 Brexit کمپین که با ابداع عبارت “را به کنترل.” بعد او مغز در پشت جانسون پیروزی در دسامبر انتخابات و برنده شدن با دیگر کامینگز ضرب وعده به “مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود.”

در حال حاضر کامینگز در ماهی تابه بعد از نگهبان و آینه روزنامه ها جمعه نشان داد که مشاور ویژه سفر از لندن به خانه پدر و مادر خود در دورهام در شمال انگلستان در اواخر ماه مارس — فقط به عنوان جانسون شروع دشوار خود کشمکش با covid-19.

در زمان های سخت مستند در محل و بالا وزرای دولت بودند چکش دور در این punchy پیام برای نگه داشتن خدمات بهداشت ملی از غرق: “در خانه بماند. محافظت از بیمه خدمات درمانی. صرفه جویی در زندگی می کند.”

به جای کامینگز, همسرش, مریم ویکفیلد یک سردبیر در نشریه محافظه کار تماشاگر و پسر جوان خود را به فرار از مرکز شهر به حومه شهر حتی به عنوان دولت بود التماس شهروندان به سفر به خانه دوم برای ماندن در خانه و برای کسانی که با علائم به دنبال سختگیرانه قرنطینه اقدامات برای کنترل سرایت.

خروس نخست وزیر بریتانیا را “حمایت کامل” گفت: Grant Shapps حمل و نقل وزیر در یک کنفرانس خبری. Shapps گفت که جانسون می دانستند که کامینگز ناخوش شد و ماندن در یک مکان اما او نمی گویند که آیا جانسون آگاه بود که خود را بالا aide رانده بودند در سراسر کشور است.

بعد این ناظر و یکشنبه آینه گزارش داد که او بیشتر شکست مستند قوانین با سفر دوم به دورهام.

دورهام پلیس نیز با صدور بیانیه ای گفت که یک افسر گفته بود به کامینگز پدر در آوریل 1, که گفت که او در یک آدرس در دورهام و “خود-جدا کردن بخشی از اموال.”

قبلا در روز شنبه در خیابان داونینگ با صدور بیانیه ای در مورد کامینگز و گفت که “در هیچ مرحله بود که او و یا خانواده اش صحبت کرده توسط پلیس در مورد این موضوع است که گزارش شده است.”

[تجزیه و تحلیل: coronavirus فجایع ایالات متحده و بریتانیا]

کامینگز را آشکار نقض قوانین را برانگیخته عصبانی فریاد سر خود را از سیاستمداران مخالف و شهروندان عادی که می گویند که مقامات دولتی در حال منافقان است که به عموم مردم به انجام یک چیز در حالی که آنها را یکی دیگر از.

دانیل Leal-Olivas

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کامینگز می گوید اعضای رسانه ها را به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل در روز شنبه.

بسیاری در بریتانیا را دیده اند و نه دوستان و بستگان خود را از مستند اعلام شد آوریل 23 — از دست رفته تولد فارغ التحصیلی و مراسم عروسی و مجالس ترحیم. Sunbathers شده اند جریمه توسط پلیس. ساکنان این روستا هشدار داده اند “کرونا-احمقها” از شهرستانها به دور ماندن.

مخالفت قانونگذاران گفت که اگر کامینگز را شکست دستورالعمل پس از آن او نیاز به رفتن.

“این است که به عنوان ساده به عنوان آن است” گفت: اد دیوی اقدام رهبر حزب لیبرال دموکرات.

کامینگز است بزرگ تر از زندگی ماوریک در سیاست است. نقش رهبری خود را در سال 2016 Brexit کمپین به تصویر کشیده شده توسط بندیکت کامبرباچ در HBO فیلم “Brexit: این Uncivil جنگ است.” با طاس گنبد و خود را گاه به گاه پیراهن 48 ساله سیاسی fixer بهتر شناخته شده از بسیاری از جانسون متناسب با وزیران. او همچنین می پوشد یک هدف در پشت او.

در اواخر ماه مارس Cummings فیلم برداری شده بود با عجله از خیابان داونینگ مدت کوتاهی پس از جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus.

پس از 10 روز از خود انزوا در اقامتگاه رسمی نخست وزیر شد تا بیمار او را به بیمارستان منتقل و سپس به واحد مراقبت های ویژه که در آن او داده شد اکسیژن اضافی. پس از آزادی وی جانسون گفت که او خوش شانس برای زنده ماندن است.

خیابان داونینگ با صدور بیانیه ای در روز شنبه که کامینگز چیزی اشتباه است.

Tolga Akmen

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جانسون و کامینگز خروج 10 خیابان داونینگ در مرکز لندن.

“با توجه به آلوده شدن مشکوک به کروناویروس و این احتمال زیاد است که او خود را تبدیل به ناخوشی آن ضروری بود برای Dominic کامینگز برای اطمینان از خود کودک می تواند به درستی برای مراقبت” بیانیه ای گفت:. “خواهر و برادرزاده داوطلب شده بودند به کمک کند تا او به خانه رفت و از نزدیک اما جدا از خانواده گسترده خود را در مورد کمک آنها نیاز بود.”

خواهد بود که اقامت در دورهام. “اقدامات او بودند در خط با کروناویروس دستورالعمل” این بیانیه را بخوانید. “آقای کامینگز معتقد است که او رفتار منطقی و قانونی است.”

پاسخ به این پرسش خبرنگاران معترضان در خارج از خانه اش در لندن در روز شنبه اگر آن را نگاه خوب برای ارشد دولت مشاور برای سوار شدن علائم خود را به دور از خانه, Cummings پاسخ داد: “کسی که درباره خوب به نظر می رسد ؟ این یک سوال از انجام کار درست. آن را در مورد آنچه شما بچه ها فکر می کنم.”

مقامات در سراسر جهان گرفتار شده اند موازین همان مستند قوانین به کمک آنها در محل قرار داده. بریتانیا از این قاعده مستثنی است.

در اوایل این ماه, نیل فرگوسن, متخصص اپیدمیولوژی که کار شده است محوری در دولت بریتانیا در واکنش به شیوع ترک خود دولت نقش مشورتی دارند و پس از او یافت به مستند نقض قوانین خود را برای دیدار با ازدواج عاشق. کاترین Calderwood اسکاتلند افسر ارشد پزشکی استعفا از پست خود پس از او ساخته شده دو سفر به خانه دوم.

خیابان فلیت پدیده هنگامی آشکار شد بیش از یک مقاله که کامینگز همسر منتشر شده در تماشاگر. او نوشت: در مورد او و شوهرش سقوط بیمار — “او می تواند نفس بکشد اما تنها در یک محدود و کم عمق راه” — اما او ساخته شده هیچ اشاره ای از سفر به دورهام.

مقامات بسیج در سراسر Cummings. مایکل گوو یک عضو ارشد در دولت محافظه کار نوشت: “مراقبت از خود و همسر و فرزند جرم نیست.” وزیر بهداشت مت, Hancock, که خود زده توسط این ویروس در توئیتر خود نوشت: “من می دانم که چگونه بیمار coronavirus باعث می شود شما. آن را کاملا مناسب برای Dom کامینگز برای پیدا کردن مراقبت از کودکان برای کودک نو پا خود را زمانی که او و همسرش گرفتن بیمار است.”

منتقدان گفت که ریاکارانه برای کسانی که در دولت به فشار قوانین خود آنها اطاعت نمی.

هری پاتر نویسنده J. K. Rowling, بازتاب افکار بسیاری نوشت: در رسانه های اجتماعی: “یکی از معماران از قوانین نگه داشتن این افراد housebound سوار در سراسر انگلستان دانستن او تا به حال ویروس. غیرقابل دفاع نفاق و خودخواهی است.”

یک دورهام ساکن زندگی می کند که در نزدیکی Cummings, خانه و خانواده, توافق, گفتن نگهبان: “این یک قاعده برای Dominic کامینگز و یک قانون برای بقیه از ما.”

ادامه مطلب

چرا coronavirus ضربه بریتانیا اقلیت پزشکان خیلی سخته ؟

بریتانیا راه رفتن قهرمان, کاپیتان تام می شود آقا تام

این coronavirus ‘حمل’ را آزمایش نمونه ها در اطراف لندن

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de