به عنوان تانکر سر به سمت کارائیب رو به رشد ایران و ونزوئلا روابط قرعه کشی ایالات متحده نگرانی

مارکوس مورنو AP

ایران تانکر نفت Clavel سر از طریق تنگه جبل الطارق در روز چهارشنبه.

ونزوئلا و ایران, آمریکا و دشمنان شده اند که نیش زده با تحریم و hobbled توسط رمان coronavirus در حال جعل نزدیک همکاری استراتژیک ارائه بحرانزده رئیس جمهور نیکولاس مادورو حیاتی تاسیسات و ارائه تهران چشم انداز جدیدی مرکز نفوذ فقط در سراسر دریای کارائیب از فلوریدا.

ترین نمایش عمومی از تعمیق ارتباط: پنج نفتکش بخار در سراسر اقیانوس اطلس حمل آنچه تحلیلگران برآورد می شود 60 میلیون گالن بنزین ایران که آنها می گویند خریداری شد با ونزوئلا طلا, اتهام ایران را انکار می کند. برای اولین بار از کشتی ها راه اندازی شد برای ورود به آبهای ونزوئلا جمعه شب برای از بین بردن کمبود سوخت آنقدر وخیم است که بیمار نمی تواند رسیدن به بیمارستان و تولید است پوسیدن در مزارع.

“شما دو pariah متحده پیدا کردن که آنها قادر به تبادل چیزهایی که آنها نیاز به چیز آنها گفت:” الیوت آبرامز ایالات متحده نماینده ویژه به ونزوئلا است.

[نفت خیز ونزوئلا در حال اجرا از گاز و مادورو در حال اجرا است از گزینه]

تحریم های ایالات متحده بر ایران هدف هر کسی در خرید و یا تسهیل خرید محصولات نفتی از این کشور اما ونزوئلا شرکت نفت در حال حاضر تحت مشابه تحریم. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز با استناد به دکترین مونرو — 19 قرن سیاست که رد مداخله خارجی در نیمکره غربی به حرکت در برابر اشخاص خارجی است که انجام کسب و کار با Maduro.

ایران هشدار داده است در برابر هر گونه ایالات متحده در تلاش برای هیئت مدیره و یا محاصره عروق و ونزوئلا وعده داده شده برای استقرار کشتی های جنگی برای اسکورت کاروان از طریق آبهای سرزمینی خود.

واشنگتن به مقابله با صدایی زنگ بیش از ایران رشد دخالت در ونزوئلا. مقامات ایالات متحده گفت: آنها نظارت کاروان اما معتدل صحبت از تعامل مستقیم.

فدریکو Parra

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رانندگان خط تا برای سوخت گیری خودرو خود را هفته گذشته در یک ایستگاه گاز در کاراکاس, ونزوئلا.

سفر است آزمایش تا چه حد نسبت ناروا دولت مایل به رفتن به تعطیل جوانه زدن رابطه بین دو کشور آن را در نظر دشمنان است.

“احساس من این است که ایرانیانی که مایل به استفاده از تانکر و یک بازی مرغ” با ایالات متحده گفت: Evan الیس یک استاد مطالعات آمریکای لاتین در دانشکده جنگ ارتش ایالات متحده.

ایران صادرات نفت به متحدان رشد کرده است مشکل تر است. در ماه اوت مقامات در جبل الطارق, حمایت نیروهای انگلیسی کشف و ضبط یک ایرانی نفت کش حمل 2.1 میلیون بشکه نفت خام. مقامات گفتند که مشکوک به عهده داشت و به سوریه بندر بانیاس در نقض تحریم های اتحادیه اروپا.

[در ایالات متحده آمریکا در ونزوئلا نفت روسیه یک برنده روشن]

هر متحده ممنوعیت کاروان در حال حاضر قایقرانی اقیانوس اطلس خواهد بود به چالش کشیده شده توسط ایران و ونزوئلا. اما ونزوئلا آمریکا-حمایت اپوزیسیون است که ارائه برخی از پتانسیل مهمات با ادعای ایرانیان می تواند حمل و نقل بیش از صرف بنزین است.

رهبران مخالف دولت هشدار داده اند که تهران می تواند ارائه مواد برای چه آنها را به عنوان یک عملیات مخفیانه برای کمک به ایرانیها دستگاه اطلاعاتی ساخت یک گوش دادن پست در شمال ونزوئلا برای رهگیری هوایی و دریایی ارتباطات است.

“برای ایران دشمن ایالات متحده این به این معنی آنها تقریبا دست زدن به آمریکا را دم” گفت: Iván Simonovis امنیت کمیسر ژوئن Guaidó el líder به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده به عنوان کشور حق رهبر است.

مادورو ارتباطات وزیر را رد کرد و کسانی که ادعا می کند به عنوان “مضحک است.

“این یک سرپوش و پوششی توسط Simonovis,” خورخه رودریگز نوشت: در یک متن به واشنگتن پست. “ونزوئلا و ایران را به حال 20 سال روابط تجاری و همکاری است.”

Jhonn Zerpa

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو در دیدار با نیروهای نظامی روز پنج شنبه در Miraflores کاخ ریاست جمهوری در کاراکاس.

نزدیکترین از تانکر ثروت وارد آبهای ونزوئلا شنبه شب. کاروان بود و به سمت بزرگترین حضور نظامی آمریکا در دریای کارائیب در حداقل یک دهه است. پنتاگون به اعزام ناوشکن, کشتی رزمی ساحلی خدای دریا دریایی هواپیما و نیروی هوایی نظارت هواپیما به این منطقه به عنوان بخشی از یک عملیات را تعطیل مواد مخدر-قاچاق مسیرهای کردن ونزوئلا ساحل.

مقامات ایالات متحده به عنوان ایران پیشنهاد که این نیروها مقابله با کاروان. سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن پنجشنبه به خبرنگاران گفت او آگاه از برنامه ریزی برای راه اندازی یک عملیات نظامی علیه ایران تانکر.

اما یک مقام ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, رسمی, زبان, به شرط ناشناس ماندن به توصیف داخلی بحث گفت: دولت “نخواهد ماند” ایران در حمایت از مادورو.

“رئیس جمهور روشن ساخته است که ایالات متحده نمی خواهد تحمل ادامه تنش توسط طرفداران یک رژیم نامشروع” این مقام گفت. دولت در نظر مادورو یک غاصب گفت که او به سرقت برده و انتخابات ریاست جمهوری در سال 2018; وزارت دادگستری تحت تعقیب او در ماه مارس در narcoterrorism اتهامات عنوان شده علیه. ایالات متحده یکی از نزدیک به 60 کشور است که تشخیص Guaidó سر از ونزوئلا شورای ملی این کشور را قانونی کرد.

[ایالات متحده indicts ونزوئلا مادورو در narcoterrorism اتهامات ارائه می دهد 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری]

“واردات بنزین ایران یک عمل و ناامیدی فاسد & نامشروع رژیم مادورو” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی توییتی پنج شنبه. “آن را نمی خواهد متوقف ونزوئلا مزمن کمبود سوخت و یا کاهش درد و رنج است که مادورو به تحمیل یک بار موفق مردم کشور خود.”

تحلیلگران می گویند دولت این است که بیشتر احتمال دارد به اضافه استفاده از تحریم های اقتصادی از زور برای جلوگیری از ایران-ونزوئلا تجارت است. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است بنا کردن متهاجم موقعیت در ایران — بیرون کشیدن از 2015 ایران تحمیل مجازات تحریم و اجازه ژانویه کشته شدن فرمانده نظامی قاسم سلیمانی — او بار دیگر نشان داد تمایل به جلوگیری اصلی جنگ است.

به عنوان نفتکش ایرانی بودند به رهبری غرب در اوایل این ماه دولت و خزانه ادارات و گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا صادر جهانی مشاوره به صنعت دریایی هشدار داد که سازمان ملل از جمله ایران ممکن است درگیر شدن در “فریبنده شیوه های حمل و نقل” برای فرار از تحریم.

Adm. کریگ Faller, فرمانده, U. s. Southern Command هفته گذشته که به اعتقاد او ایران را هدف بود برای “به دست آوردن موضعی استفاده در محله ما در راه است که ضد منافع ایالات متحده.”

“ما شاهد یک چشم انداز مثبت در ایران با حمایت دولت فعالیت و ارتباط با ونزوئلا که شامل سپاه قدس” — نخبگان ایران واحد نظامی — “و آن را شامل عناصر دیگر از حمایت نامشروع مادورو رژیم cronies او گفت:” در طول یک تصویری جلسه توجیهی در روز دوشنبه با دانشگاه بین المللی فلوریدا.

آریانا Cubillos

AP

تحسيم سلطانی سفیر ایران در ونزوئلا صحبت می کند روز شنبه در مقابل سفارت ایران در کاراکاس.

ونزوئلا استراتژیک روابط با ایران تاریخ تقریبا دو دهه هنگامی که رئیس جمهور هوگو چاوز بنیانگذار سوسیالیستی دولت زده سراسیمگی اقتصادی و مالی معاملات با یک همکار خار در امریکا طرف محمود احمدی نژاد از سوی رئیس جمهور ایران ،

بسیاری از کسانی که معاملات بودند تبلیغ بر روی کاغذ است که هرگز واقعا محقق. اما با هر دو کشور در حال حاضر تحت فلج کننده تحریم های ایالات متحده و مقابله با درد رکود در میان coronavirus همه گیر و سقوط قیمت نفت, آنها در حال حرکت به تحکیم پایاپای اوراق قرضه.

مادورو در تلاش برای نگه داشتن چراغ به معنای واقعی کلمه در یک کشور گرفتار مکرر و گسترده خاموشی در بالای کمبود گاز و آب و غذا و تجهیزات پزشکی. در ماه های اخیر را مهم ترین مشکل شده است کمبود بنزین است.

ونزوئلا اوپک یک دولت دارای بزرگترین ذخایر نفت. اما سال ها از سوء مدیریت و فساد — و اخیرا تحریم های ایالات متحده بر آن همه مهم نفت — ترکیب به ترک آن صنعت نفت در ژنده پوش و آن گاز پالایشگاه در احتیاج به تعمیر. مادورو سنتی حامیان روسیه و چین به نظر می رسید به طور فزاینده ای تمایلی به قید وثیقه ، دولت روسیه کنترل غول نفتی روس نفت واگذار شده خود را از آن ونزوئلا عملیات در ماه مارس و حمایت کرده است معاملات نفتی با ونزوئلا که شامل حمل و نقل ونزوئلا به شدت نیاز به گاز.

[روسی غول نفتی روس نفت نیش ترمزی میزند از ونزوئلا میان آمریکا فشار بر مادورو]

ایران نیز تحت سخت تحریم های ایالات متحده تا کنون کمتر به از دست دادن.

ماه گذشته حمل و نقل هوایی ردیابی شرکت های ثبت شده بیش از یک دوجین ویژه پرواز به ونزوئلا توسط Mahan Air, تحریم های ایالات متحده به اتهام حمل سلاح و عملیات نظامی ایران در خارج از کشور از جمله سوریه در حمایت از بشار اسد.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران هشدار داد شنبه ایالات متحده می تواند به صورت نامشخص “مشکل” اگر تانکر نمی تواند رسیدن به مقصد ایران را Mehr news agency گزارش.

اهل Dallen یک شریک در کاراکاس بازار سرمایه در فلوریدا بر اساس شرکت است که مانیتور ونزوئلا در بخش انرژی گفت: اطلاعات جمع آوری شده توسط این شرکت نشان میدهد که این پرواز بودند حمل مواد شیمیایی و تجهیزات برای کمک به ونزوئلا راه اندازی مجدد رو به زوال خود را گاز داخلی پالایشگاه. مادورو دولت گفت: به نظر می رسد برای کسانی که قطعات — و همچنین ایران بنزین در حال حاضر در حمل و نقل — با طلا از بانک مرکزی.

“ما پیگیری ذخایر بانک مرکزی هر ماه” Dallen گفت. “آنها به طور ناگهانی رفت و از مارس تا مه توسط 700 میلیون دلار.”

سفیر ایران در ونزوئلا تحسيم سلطانی هرگونه طلا-برای-مقابله با گاز بگیرند. او گفت: در طول این هفته است که این دو کشور از حق شرکت در منظم تجارت دو جانبه.

“روابط میان ایران و ونزوئلا را تهدید نمی کند کسی” سلطانی به خبرنگاران گفت: روز شنبه در مقابل سفارت ایران در کاراکاس. “این یک خطر برای هر کسی است.”

Faiola گزارش از میامی رایان از واشنگتن و کانینگهام از استانبول. ماریانا Zuñiga و آنا ونسا Herrero در کاراکاس و کارول Morello و جان هادسون در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

ونزوئلا raid: چگونه یک کلاه سبز و defecting کلی برنامه ریزی برای ضبط مادورو

مادورو مصاحبه: رئیس جمهوری ونزوئلا از او در کنترل آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده

Guaidó مصاحبه: رهبر مخالفان وعده داده شده به صرفه جویی در ونزوئلا است. در حال حاضر شعله او روشن است petering و ایالات متحده خود را حامیان وزن گزینه های خود را.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی