به عنوان بخشی از جشن عید آشپز, Vikas Khanna تغذیه 2 لاخ در بمبئی

بمبئی: یک عید و جشن است که تغذیه حدود دو لاخ مردم در بمبئی بود و درمان در این ناراضی بار حسن نیت ارائه میدهد آشپزخانه, آشپز, Vikas Khanna.

میچلین ستاره آشپز که با موفقیت از توزیع شش میلیون خشک جیره وعده های غذایی در سراسر 125 شهرهای هند روز جمعه با هم قرار عظیم عید, جشن, که در آن تیم خود را توزیع شده 100,000+ کیلوگرم از جیره خشک و تازه و میوه های خشک و ادویه جات ترشی جات قند seviyan و ظروف آشپزخانه روغن chais, قهوه و نوشابه و پس از مصرف از نعمت مقدس حاج علی Dargah.

خناس است partaken روزانه توزیع خشک جیره کیت به کارگران مهاجر و نیازمندان در طول COVID-19 بحران — که شده است برجسته از تمام زندگی خود را, او می گوید.

کافی اجتماعی فاصله غذا داده شد در بمبئی مناطق از محمد علی جاده Dharavi و Mahim Dargah – با پشتیبانی از فاجعه ملی امداد نیروی. آشپز حال ایجاد یک زنجیره تامین در ماه آوریل برای اطمینان از خشک جیره بندی توزیع شده است به یتیم خانه های قدیمی و جذام مراکز در هند.

نماد قدردانی

“عید فطر نمادی از قدرشناسی و وحدت است. به عنوان آخرین هفته شده اند سخت را برای هر یک از ما می خواست را به ایستادگی در همبستگی به مناسبت عید” Vikas خناس گفت IANSlife. در کمک به مهاجران گفت که ما با هم به هند است. “هر یک از ما. آنها روح و ستون فقرات است. هر روز خدمت به آنها وعده شده است برجسته از حرفه ای تمام من.”

چگونه او طرح چنین وسیع در مقیاس رویداد ؟

“من نه طرح آن جهان برنامه های آن است. ما فقط به دنبال. من فکر می کنم در چند هفته گذشته از تهیه وعده های غذایی و جیره خشک به بیش از 125 شهرستانها در هند متصل من به بسیاری از مردم بر روی زمین به این رویداد ممکن است. به آرامی و به طور پیوسته ما را نگه داشته و نسبت به اتصال نقطه و در عرض چند ماه ما را به ایجاد یک زنجیره غذایی. تحویل یک چالش بزرگ در همه جا با توجه به مستندات. آن را به نظر می رسید به یک ماموریت غیر ممکن در هر روز است. بسیاری از ما می خواست تا با درک شرایط فعلی. اما پس از آن چیزی مثبت نگه داشته هل دادن ما. یک پیروزی کوچک ما را تشویق و ما را نگه داشته و حرکت رو به جلو است.”

برای آشپز آن را یک چالش به تعادل تغذیه در جیره کیت و اطمینان حاصل شود آن را خرید. “معمولا برنج-عدس-Wholewheat آرد-پیاز-سیب زمینی. اما آن را متفاوت از دولت به دولت است. چند بار در خانه های قدیمی و جذام مراکز و یتیم ما فقط برنج-Wholewheat آرد عدس و گاهی دستمال بهداشتی در برخی از شهرستانها” او به اشتراک گذاشته.

پیام خود را به شهروندان? “من فکر می کنم دوران سخت تعریف فلز ما ساخته شده است. من نمی تواند نفس بکشد وقتی دیدم تصاویری از درد و ترس و گرسنگی است. ما تلاش کرده اند ما را به بهترین توانایی ما برای خدمت به عنوان بسیاری که ممکن است. من با فروتنی که من می تواند استفاده کنید.”

نیویورک-بر اساس آشپز نویسنده و فیلمساز شده است در قرنطینه از ماه مارس رسید. آمریکایی شهرستان یکی از آسیب دیده ترین شهرستانها در جهان است.

“من سعی می کنم بهترین من برای هر گونه ارتباط با هر کسی. اما از دست دادن بسیاری از دوستان هر روز و دو خاله خرد من است. اما نگه داشتن مثبت و حرکت رو به جلو است.”

در نهایت افکار خود را روی F&B صنعت در هند و در سراسر جهان ؟ “صنعت ما این است که آسیب پذیر ترین در حال حاضر. این استخدام دوم بالاترین تعداد زیادی از مردم شده است و سختی مبارزه در حال حاضر. من شرکت غذا در نیویورک و رستوران در دبی بسته است که همانطور که از در حال حاضر. من مطمئن هستم که محرک برنامه کمک خواهد کرد که فوق العاده به این صنعت روی پای خود.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de