ویلیام لیون ساخته شده ثروت خود را پس از بزرگراه. هر جا که جاده ها زد که در آن ژنرال نیروی هوایی-تبدیل-homebuilder خواهد بسیج خدمه ساخت و ساز در نهایت ساختمان بسیار اورنج کانتی با پروژه در سراسر جنوب غربی ایالات متحده

لیون یکی از اورنج کانتی ثروتمندترین و تاثیرگذارترین ساکنان درگذشت جمعه, مارس 22 در ستیغ و مستغلات در کتو ده عزاا او لایحه H. لیون گفت. او 97.

به طور کلی او به عنوان شناخته شده بود چرا که از روی لئامت دادن خود را به عنوان یک نیروی هوایی ذخایر فرمانده ادامه داد: به نشان می دهد تا در دفاتر این شرکت که با مته سوراخ کردن نام خود را تا حدود دو سال پیش.

پسرش گفت: او درگذشت مسالمت آمیز از علل طبیعی در خانه اش و که COVID-19 بود و نه یک عامل در مرگ او.

Eponymous خود homebuilding شرکت که او تاسیس با پدر و برادر خود را در 1950s, متوقف شد, عامل تحت ویلیام لیون نام در ماه فوریه هنگامی که آن را با هم ادغام تیلور Morrison. آریزونا بر اساس homebuilder می کند, اما برنامه ریزی برای حفظ ویلیام لیون نام تجاری امضا برای یک خط از خانه های لوکس.

“این پایان یک عصر در بسیاری از راه های” بیل لیون گفت.

در علاوه بر این به ساخت بیش از 100 ، 000 خانه در کالیفرنیا و آریزونا و نوادا را فربه, 6-پا بلند مرد کسب و کار میلیون ها نفر اهدا به موسسات خیریه بود که از بنیانگذاران قدرتمند ایران با گروه اکثریت و خدمت به عنوان فرمانده کل نیروی هوایی ایالات متحده ذخایر.

او ساخته شده فوربس 400 فهرست ثروتمندترین آمریکایی ها در اواخر دهه 1980 ، نارنجی شهرستان مجله کسب و کار برآورد خود را خالص ارزش $675 میلیون دلار در سال 2005 – سال قبل از بازار املاک و مستغلات رکود ناشی از ارزش دارایی های شرکت خود را به نازل شدن.

این مرد که دوستان و همکاران به نام “کلی” زندگی با همسر خود را از حداقل 37 سال Willa دین در نیم هکتار استعماری عمارت در یک 134 هکتار و مستغلات در کتو ده عزاا. پنج فرزند بودند.

متولد 9 مارس سال 1923 در لس آنجلس لیون سقوط در عشق با پرواز در ساعت 16 بعد از $1 پرواز در کالور سیتی. او با حضور در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دالاس حمل و نقل هوایی مدرسه و هوا کالج قبل از ورود به ایالات متحده آمریکا نیروی هوایی ارتش در سال 1943 با توجه به نیروی هوایی Link.

لیون در خدمت به عنوان خلبان در جنگ جهانی دوم اما نمی بینم اقدام تا Korea, که در آن او پرواز 75 ماموریت های مبارزه با در C-46 و C-47 حمل و نقل هواپیما ،

او به اورنج کانتی در سال 1953 و در سال 1954 او پیوست و پدر و برادر خود را در تاسیس خانه های لوکس در فولرتون طراحی شده برای ساخت خانه برای بازگشت سربازان از ارتش. لیون به فروش می رسد خانه های لوکس استاندارد آمریکا و یک لوله کشی و تجهیزات شرکت در سال 1968 اما حفظ کنترل یک شرکت تابعه به نام ویلیام لیون توسعه است. در سال 1972 او چپ است که شرکت آغاز شده و ویلیام لیون Co., که مقر آن در نیوپورت بیچ.

در سال 1974 لیون بازگشت به وظیفه فعال به عنوان فرمانده کل نیروی هوایی ذخایر تا سال 1978.

در سال 1981 لیون پیوست جورج Argyros در پرداخت $61.5 میلیون دلار برای AirCal یک مشکل خطوط هوایی است. پنج سال بعد این دو به فروش می رسد شرکت هواپیمایی برای $225 میلیون.

او اب و هوای بالا و پایین بازار املاک و مستغلات از جمله شدید در اوایل 1990s رکود اقتصادی است که شرکت خود را اخراج. خود شرکت با هم ادغام شدند با نیوپورت بیچ مبتنی بر پریسلی توسعه شرکت. در سال 1987.

ویلیام لیون خانه دیدم سود افزایش می یابد فرم 50 میلیون دلار در سال 2001 به حدود 191 میلیون دلار در سال 2005 سود که تولید یک $11.2 میلیون دلار جایزه سالانه برای لیون.

لیون ارشد شرکت سهامدار در زمان این شرکت خصوصی در ماه جولای سال 2006 پرداخت حدود 275 میلیون دلار برای خرید سهام. خانواده در زمان عمومی شرکت دوباره در سال 2013.

گذشته از فعالیت های کسب و کار لیون بود که سخاوتمندانه کمک کننده به سیاسی و خیریه. او از بنیانگذاران جدید اکثریت یک گروه با نفوذ از محلی ایران با رهبران.

به عنوان رئیس Orangewood کودکان بنیاد لیون رهبری یک کمپین جمع آوری کمک های جمع آوری شده است که 8 میلیون دلار برای یک پناهگاه اضطراری برای آزار و غفلت از کودکان است. او همچنین یک گذشته رئیس و کمک کننده به اورنج کانتی مرکز هنرهای نمایشی و گذشته از رئیس اورنج کانتی پیشاهنگی پسر شورا. او یک پیشرو نیکوکار نیز برای چنین باعث می شود به عنوان ریاست جمهوری ریگان کتابخانه.

دیرین ماشین طرفدار لیون شروع به گردآوری یک مجموعه از 100 محصول و اتومبیل های کلاسیک در سال 1961 با خرید 12 سیلندر 1935 Packard. دیگر در اتومبیل خود “موزه” را به عنوان او آن را به نام شامل یک سال 1908 بوگاتی چند Duesenbergs و یک زره پوش-روکش 1939 Packard متعلق به سابق رئیس جمهوری مکزیک Lazaro کردنس.

عشق خود را برای پرواز ادامه داد: در طول زندگی اش. به تازگی او درگیر در توسعه حمل و نقل هوایی موزه در کنار جان وین فرودگاه و در بهار او پرواز یک B-17 بمب افکن به واشنگتن برای شرکت در یک روگذر به عنوان بخشی از یک بنای یادبود برای کاهش نیروی هوایی.

لیون جان سالم به در با همسر خود, Willa Dean; دختران سوزان Isola و کریستین Rhoades; خوانده مارسیا سنگ; پسر لایحه H. لیون; هفت نوه و چهار نوه بزرگ.

برنامه ای برای یادبود نشده است به پایان رسید.

ثبت نام کارکنان نویسندگان تام برگ سفت Youngman و Mathew پدیللا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de