لکنو: یک زن 21 ساله که شکست COVID-19 تا خود را اهدا پلاسما در پادشاه جورج دانشگاه علوم پزشکی (KGMU) در لکهنو به درمان انفرادی-بیماری کروناویروس بیماران یک بیمارستان رسمی گفت.

در مجموع هفت نفر خود را اهدا پلاسما در KGMU تا کنون این مقام افزود که آنها نگه داشته شده است در یک پلاسما بانک و می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر زمان برای یک بعدی سال است.

یاش Thakur به بهبود بیمار خود را اهدا پلاسما در شب جمعه خود را در گروه خونی O مثبت است که بسیار نادر از KGMU طب انتقال خون بخش Tulika چاندرا گفت: در روز شنبه.

وجود دارد 17 coronavirus بیماران بستری در KGMU از جمله دو زن اما هیچ کدام از آنها نیاز به پلاسما درمانی است. پس KGMU دولت تصمیم گرفته است که جدی بیماران بستری در بیمارستان ها در مناطق دیگر که نیاز به پلاسما درمانی باید در اینجا آورده چاندرا گفت.

پلاسما درمانی و آزمایش های در حال انجام در KGMU.

در تاریخ 27 آوریل 58 ساله, دکتر, از اورئی در جلون منطقه شد اولین دریافت کننده پلاسما درمانی و کمک کننده بود زن از کشور کانادا, اولین COVID-19 بیمار بستری در KGMU.

اما بیمار در گذشت پس از حمله قلبی رنج می برد در مارس 9.

این KGMU بود بعد گفت که دو کرونا گزارش متوفی منفی اعلام شد.

نقاهت پلاسما درمانی یک روش تجربی برای درمان COVID-19 بيمار.

در این درمان پلاسمای خون جزء از یک درمان بیمار است, خون به شدت بیمار coronavirus بیمار است.

خون از یک فرد است که بهبود از COVID-19 توسعه آنتی بادی برای مبارزه با ویروس.

این درمان با استفاده از آنتی بادی از خون از بیمار درمان برای درمان یکی دیگر از بحرانی بیمار است.

این اتحادیه با وزارت بهداشت اما توصیه کرده است در برابر توجه به درمان, به درمان به طور منظم برای coronavirus اضافه کردن آن را باید مورد استفاده قرار گیرد برای تحقیق و محاکمه اهداف تا وجود شواهد علمی قوی برای حمایت از اثر بخشی آن.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de