حیدرآباد: TRS MLA Manchireddy کیشان ردی از Ibrahimpatnam رزرو به اتهام سوء استفاده از Yacharam BJP مندل Praja Parishad (MPP) Koppu Sukanya در روز پنج شنبه.

یک مورد به ثبت رسیده است در برابر TRS Ibrahimpatnam MLA Manchireddy کیشان ردی به اتهام سوء استفاده از BJP MPP. مورد اتهام سوء استفاده از بانویی به نام او کاست و به طور داوطلبانه باعث صدمه زدن به او رزرو شده است تحت 509 IPC Sec 3(1)(r) SC, ST, POA قانون 2015, & 323 از IPC در برابر MLA Manchi Reedy کیشان ردی ACP Ibrahimpatnam & CI Ibrahimpatnam در شکایت از Koppu Sukanya BJP MPP از Yacharam.

Koppu Sukanya متهم Ibrahimpatnam MLA و دیگر TRS کادر از حمله او به همراه سوء استفاده از او به نام او کاست و پس از او مطرح پروتکل مسئله در طول یک پیشگامانه مراسم است.

Sukanya مطرح شده برخی ایرادات در حالی که Ibrahimpatnam MLA شد تخمگذار پایه و اساس سنگ برای داروسازی شهر جاده در Nandivanapart روستای Yacharam مندل در Ranga Reddy منطقه.

پس از آن بحث دنبال کرد و Koppu Sukanya گفت که او در زندان توسط Ibrahimpatnam MLA Manchireddy حامیان و حتی افسران پلیس.

بعد او به بیمارستان در حیدرآباد. او اظهار داشت که وجود دارد برخی از اغتشاش در زمین شکستن تابع در روز پنج شنبه.

در ضمن BJP دولت رئیس جمهور Bandi سانجی کومار همراه با TPCC SC بال جمهور Preetam ملاقات Sukanya در بیمارستان. آنها هر دو را محکوم کرد حمله Sukanya که متعلق به Dalit کاست.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de