این زن و شوهر در ماه عسل رفت. سپس coronavirus آمار و آنها نمی تواند به خانه.

آنها هر دو در مصر زندگی شهروندان به عنوان طولانی مدت ساکنان در دبی. اما از اواسط ماه مارس آنها بوده ام با اکراه رفت و آمد مکرر-رقص در مالدیو پس از دبی پرواز لغو شده و بستن مرزهای خود به سفر خارجی به عنوان بسیاری از نقاط جهان برای دفع coronavirus.

“گیر بودن با حق فرد” مختار گفت: از Abouzeid “است تنها درست در این وضعیت است.”

آن آغاز شده به عنوان آنها امیدوار بود. به زودی پس از ازدواج در قاهره در مارس 6, آنها با هواپیما به کانکون, مکزیک, برای ماه عسل خود را. سپس در 19 مارس آنها سوار یک پرواز به ترکیه که در آن آنها تا به حال یک اتصال پرواز به بحرین در مسیر به دبی. در حالی که در هوا Abouzeid دریافت پیام از کوره در رفته از دوستان که امارات متحده عربی شد محرومیت ورود برای غیر شهروندان و آنها ممکن است پشت در.

“جهان شد دیوانه” Mokhtar به یاد می آورد در طی یک مصاحبه تلفنی.

پس از فرود در ترکیه, مقامات به آنها گفت که نمی تواند در هیئت مدیره خود را پرواز بعدی و در زمان دور خود را شبانه روزی می گذرد و توشه. ناگهان رشته بدون حتی توانایی خرید اقلام ضروری از duty free آنها درهم به کشف کردن که در آن آنها می تواند. مصر مرز بسته شدند و پروازهای لغو شده است. امارات متحده عربی بود که از حد. آنها نمی تواند نگه دارید خواب در فرودگاه استانبول.

که هنوز هم در حال پرواز و اجازه مصریان در ویزای رایگان? منظره مالدیو یک ملت از جزایر در اقیانوس هند.

پس از تایید با مقامات در مالدیو است که آنها می خواهم اجازه دهید در آنها رزرو بلیط و شروع دور دوم خود را در حال حاضر بسیار عجیب و غریب ماه عسل.

به زودی پس از ورود در مارس 27, مالدیو مشابه ممنوع بین المللی سفر و رفت و آمد مکرر آنها در بسته گفت: Mokhtar. به طوری که آنها نقل مکان کرد و به یک دیگر. اما پس از آن که رفت و آمد مکرر بسته با توجه به لغو رزرو و آنها تا به حال به نقل مکان دوباره.

در حال حاضر آنها اقامت با حدود 60 تا 70 دیگران در انزوا مرکز راه اندازی شده توسط دولت در حوزه های مختلف رفت و آمد مکرر. خوشبختانه گفت: Mokhtar آنها حداقل شارژ بودن نرخ کاهش یافته است.

“آنها در حال انجام بهترین خود را به واقع این را بهتر تجربه برای ما” Mokhtar بی بی سی گفت. “پس در شب, آنها بازی, موسیقی, آنها را به یک DJ در هر روز و گاهی اوقات ما حتی احساس بد چون هیچ کس رقص.”

زن و شوهر ممکن است از لحاظ فنی هنوز در تعطیلات است اما از آن شده است به دور از شادی. آنها لازم نیست که لپ تاپ خود را و تلاش برای نگه دارید تا با کار بر روی گوشی های هوشمند خود را: Mokhtar آثار در ارتباطات از راه دور و Abouzeid در رسانه های بازاریابی است. برچسب قیمت اسمی خود را دو هفته دور نگه می دارد و افزایش راه فراتر از کنترل خود. و آن فصل بارانی در مالدیو.

بالاتر از همه گفت: Abouzeid این قطعیت که سخت ترین مسئولیت رسیدگی به.

“همه چیز را یک خطر فقط به خاطر اینکه ما نمی دانیم که آن را برای پایان دادن به,” او گفت:. آن را دشوار او افزود: برای تماشای سواحل و رستوران بازگشایی این خبر تعجب زمانی که او قادر خواهید بود برای خانه.

“وجود استرس همه در اطراف شما” گفت: Mokhtar. “هر روز شما را به خواندن اخبار. شما امید کسی می گوید که آنها در حال باز کردن مرز … هر روز چیزی متفاوت است.”

بسیاری دیگر در رفت و آمد مکرر به طور مشابه به تلاش برای بازگشت به امارات متحده عربی: در میان آنها ایتالیایی, انگلیسی, درهم و شهروندان هلندی که هم ساکنان اما نه شهروندان از امارات متحده عربی و در ماه مارس به طور ناگهانی در بر داشت خود را قفل شده است گفت: Mokhtar.

این هفته مقامات اماراتی اعلام کرد که ساکنان مایل به بازگشت می تواند درخواست برای یک مطلب ویژه آغاز ژوئن 1 اگر آنها با معیارهای خاصی است. Mokhtar و Abouzeid باید استفاده شود هر چند آنها هنوز هم دریافت هر پاسخ.

“ما کار و بیمه های درمانی و خانه ما و همه چیز در امارات متحده عربی گفت:” Mokhtar. “ما نیاز به بازگشت به شغل ما است.”

او مشتاق برای آپارتمان خالی آنها هنوز به زندگی با هم.

“ما ساخته شده است همه چیز آماده است,” او گفت:. آن را ” زیبا وجود دارد. اما ما می تواند به وجود دارد.”

گیر بودن با Abouzeid او تکرار “تنها چیز زیبا در داستان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de