Christinne کرم خبرگزاری بلومبرگ

مردم در ماسک محافظ در صف انتظار خارج یک موبایل coronavirus تست درمانگاه در مونترال.

عفونت گسترش در میان کارگران مراقبت های بهداشتی. خانه سالمندان کارکنان فرار شیوع است. مقامات بهداشت عمومی مستقر در فرودگاه به صفحه ورود بازدید کنندگان است.

کبک که مرزهای نیویورک و سه ایالت دیگر است کانادا استان در سخت ترین ضربه از coronavirus. صفحه اصلی به حدود 22 درصد از جمعیت کشور از آن رنج می برد بیش از 60 درصد از مرگ و میر.

آن را نیز در استان در حال حاضر در حال حرکت بیشتر به شدت به بازگشایی شده است.

اپیدیولوژی مطمئن نیستید موارد در زبان فرانسوی استان به اوج خود رسید. اما کسب و کار خرده فروشی در خارج از مونترال افتتاح این ماه است. بنابراین آیا مدارس ابتدایی — یک گام است که استان با صفر موارد تلاش کرده اند. ساخت و تولید از سر گرفته شد. برخی از کسب و کار در مونترال بازگشایی در هفته آینده. دندانپزشکان سر کار ماه آینده.

رویکرد — کبک بالا, دکتر, توصیف آن به عنوان یک “وزن خطر” — است که از نزدیک تماشا کردند. منتقدان به نام برای اطلاعات بیشتر قبل از هل دادن جلو.

“من نگرانی بزرگ این است که ما در حال شروع یک کمی زود” گفت: Benoît Mâsse استاد بهداشت عمومی در دانشگاه مونترال. “من فکر می کنم ما باید کمی صبر کنید.”

[کانادا پرستاران است که کار در ایالات متحده در حال ساخته شده را انتخاب کنید از یک طرف]

نخست وزیر جاستین ترودو که نشان دهنده حوزه در مونترال گفت که او “نگران” برای Quebecers.

“من درک می کنم چقدر مردم آیا می خواهید به بیرون بروید,” او گفت: در این ماه. “اما ما نیاز به انجام آن را در راه است که ما مطمئن هستیم در حال رفتن به نگه داشتن مردم امن است.”

کبک تایید اولین مورد در ماه فوریه یک ماه پس از انتاریو و بریتیش کلمبیا. اما این اولین اعلام عمومی اورژانس بهداشت و تحرک داده ها از گوگل نشان داد ساکنان عمدتا مطابق با دستور به ماندن در خانه و حفظ فاصله اجتماعی.

با این وجود این استان گزارش شده تقریبا 46,000 از کشور 84,000 موارد و 3,900 از آن از 6400 مرگ و میر.

تحلیلگران ارائه توضیحات برای شیوع این شدت.

Christinne کرم

ایسنا

دانش آموزان در Saint-Jean-sur-Richelieu, Quebec, خط تا دست خود را به عنوان مقادیر مدارس خارج بیشتر مونترال منطقه بازگشایی این ماه است.

کبک دانش آموزان مدرسه در زمان رخصتی بهار در هفته اول ماه مارس زودتر از استان های دیگر ، خانواده decamped برای اروپا و مکزیک و ایالات متحده که در آن ویروس در ماه مارس است.

در آن زمان مقامات بهداشت عمومی در کانادا گفت: تهدید ناشی از ویروس بود “پایین.” توسط مقامات فدرال و توصیه در برابر غیر ضروری سفر و مهر و موم کانادا مرزهای ترین Quebecers در حال حاضر بازگشت به محل کار یا مدرسه.

“اگر شما این ویروس شما نمی تواند را انتخاب کرده اند یک زمان بهتر به مردم اجازه می دهد به سفر” Mâsse گفت.

در اواسط ماه مارس مقامات در مونترال شد بنابراین نگران آنچه گفته شد کافی غربالگری توسط مرزی عوامل که در آنها مستقر خود را در بهداشت عمومی کارگران به فرودگاه به صفحه نمایش مسافران است.

[کانادا خانه سالمندان بحران: 81 درصد از coronavirus مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات]

Coronavirus به سرعت به دست آورد جای پایی در این استان آمادگی و غفلت طولانی مدت مراقبت از خانه. مراقبان اغلب فاقد دنده محافظ مشغول به کار در چند امکانات افزایش فرصت برای گسترش یافته است.

در یک نقطه, Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: سیستم مراقبت های بهداشتی از دست رفته برخی از 11,000 کارگران بودند که زده با ویروس و یا ترس به کار می کنند. کارکنان بیمارستان را پر کرده اند و دولت فدرال با توافق برای اعزام بیش از 1000 نظامی نیروهای تحت الشعاع مراقبت از خانه. برخی از آنها در حال حاضر بیمار بیش از حد.

نتایج شده اند و خطر ناک. در Résidence Herron در Dorval, 31 ساکنان مرده پیدا شد و پس از برخی از کارکنان رها تسهیلات. برخی از بازماندگان نشده بود تغذیه و یا تغییر در روز. در Sainte-Dorothée در لاوال حداقل 87 ساکنان فوت کرده اند.

Andre Pichette

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اعضای نیروهای مسلح کانادا می رسد در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در مونترال در ماه آوریل است.

ایتالیایی, توالت گفت: او در زمان “مسئولیت کامل” برای خانه سالمندان بحران است که مسئول حدود 63 درصد از کبک covid-19 مرگ و میر. مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از خانه حساب 81 درصد از کانادا و میر ناشی از کوروناویروس با اکثریت قریب به اتفاق رخ داده در کبک و همسایه انتاریو است. او اذعان امکانات “ضعیف مجهز” برای یک بیماری همه گیر.

نیز وجود دارد که نقاط داغ در خارج دراز مدت مراقبت از خانه هر چند تحلیلگران گفتند که ممکن است مربوط می شود. در مونترال-Nord, قصبه با بیشترین coronavirus موارد در شهر آلوده مراقبت های بهداشتی کارگران را تا 25 درصد از موارد است. متوسط درآمد از پر جمعیت قصبه در حدود $16,800 با توجه به سرشماری سال 2016.

برخی از کارگران زندگی در محله های شلوغ با چند نسل از یک خانواده, ساخت جداسازی دشوار است و به طور بالقوه شتاب این ویروس را از طریق گسترش جامعه است.

“آن را دوست ندارم شما می توانید می گویند, ‘بسیاری از موارد اتفاق می افتد در دراز مدت مراقبت از خانه و یا در بیمارستان, بنابراین ما لازم نیست به نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد در جامعه’ ” گفت: Ashleigh Tuite متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو است. “مردم عقب و جلو حرکت و تداخل می کنند.”

[کانادا خانه سالمندان بحران: 81 درصد از coronavirus مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات]

مونترال با جمعیت شهری 4 میلیون حدود 40 مایل از مرز ایالات متحده است کانون کانادا شیوع بیش از یک چهارم از کشور موارد است. متی Oughton یک بیماری عفونی پزشک متخصص در شهرستان یهودی بیمارستان عمومی گفت: این ویروس را “تاسف تمایل برای مردم آسیب پذیر در بافت اجتماعی” است نقش داشته است. این شهرستان دارای برخی از کانادا فقیرترین محله.

ایتالیایی, توالت, گفت شرایط وجود دارد باقی می ماند “نگران کننده است.”

زمانی که کبک اعلام کرد بازگشایی طرح در ماه آوریل Horacio اررودا استان بالا دکتر گفت: موارد جدید بودند اجتناب ناپذیر است اما هدف این بود برای نگه داشتن تعداد قابل کنترل است. او گفت که امیدوار است “نه بیش از حد بسیاری از مردم می میرند” و این که او را تغییر دهید البته در صورت لزوم.

“ما می دانیم که این یک خطر است. ما نمی توانیم از بین بردن ویروس,” او گفت:. “آن در گردش است. سوال این است که چگونه ما آن را انجام دهید ؟ چگونه ما تعادل چیز است؟”

این استان دارای آن تغییر همه گیر پاسخ قبل از. در ابتدا, ایتالیایی, توالت تحت فشار قرار دادند مفهوم “گله ایمنی” را به عنوان او در مورد برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس قبل از پس گرد. او دو بار تاخیر در بازگشایی مدارس در مونترال قبل از لغو بقیه سال تحصیلی در هفته گذشته.

Christinne کرم

خبرگزاری بلومبرگ

مردم نشستن و کارت های بازی در یک پارک در مونترال.

این تصمیم پس از استان بهداشت عمومی موسسه منتشر شد پیش بینی ها نشان می دهد مرگ و میر می تواند موشک وار رفتن به 150 در هر روز در بیشتر مونترال منطقه ژوئیه اگر تمام محدودیت ها برداشته شد.

“این سخت است برای نگه داشتن کل استان تعطیل به دلیل نقطه داغ در مونترال” Tuite گفت. “چالش این است که مونترال بسیار متصل به سایر نقاط استان و بنابراین وجود یک بیت از یک عمل تعادل وجود دارد.”

در روزهای اخیر موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان در کبک باید plateaued اما تحلیلگران می گویند آن را خیلی زود به بگویید که آیا آنها به اوج خود رسید.

[استانهای کانادا اجازه می دهد تا قفل-کردن خانواده ها برای جفت کردن و تهدید احساسات صدمه دیده در سراسر]

منتقدان می گویند تست های بیشتر و تماس با ردیابی مورد نیاز است قبل از بازگشایی اقتصاد است. استان شده است و قادر به اداره این 14,000 آزمون در هر روز است که مقامات وعده داده شده و برخی نگران هستند که مناطق که تجربه نکرده شیوع ندارد و منابع برای شناسایی و مقابله با آنها است.

“من آرزو می کنم دولت خواهد گمراه در کنار احتیاط گفت:” کیت Zinszer متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه مونترال. “من نگران این است که ما ظرفیت پاسخگویی به همه چیز منحط.”

مونا Nemer کانادا, ارشد علوم, مشاور گفت: Radio-Canada در این ماه است که او تا به حال خواسته کبک “چندین بار” برای طرح خود را به صورت گسترده تست اما تا به حال نه دیده اند.

اررودا گفت که او جوابگو نیست “این خانم” اما به کارفرمایان خود و مردم کبک. او سپس با انتقاد از “gérants d’estrades” — یک عبارت است که ترجمه آزادانه به عنوان “عقب-صندلی راننده است.”

Mâsse با اشاره به تنش بین اتاوا و کبک.

“زمانی که دولت فدرال در می آید و به ما می گوید آنچه ما باید انجام دهید آن را بیش از حد خوب,” او گفت:. “اما در برخی از نقطه ما تا به حال به تماس به ما کمک می کند بنابراین شما می توانید آن را هر دو راه.”

او افزود: “من تا به حال همین سوال را [به عنوان Nemer].”

ادامه مطلب

یخ استفاده می شود برای محافظت از آنها. در حال حاضر خود را در جزیره در حال فرو ریختن به دریا.

کانادا رهبران سیاسی موافق کبک نمادهای مذهبی ممنوعیت تبعیض آمیز است. آنها همچنین توافق کردند به انجام هر چیزی در مورد آن.

در یک پیچ و تاب و کانادا و ایالات متحده می پرسد برای کمک به سرکوب در آن مرز جنوبی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de