بمبئی: No-frills حامل SpiceJet روز جمعه اعلام کرد افتتاح رزرو برای پروازهای داخلی آن را به عنوان رزومه عملیات با کمی بیش از 200 پروازهای روزانه به 41 مقصد پس از یک وقفه تقریبا دو ماه.

عملیات تجاری مسافر پروازها متوقف شد و از 25 مارس در پی COVID-19 و پس از آن مستند.

روز پنج شنبه دولت مجاز شرکت های هواپیمایی به کار پروازهای مسافری از 25 مه.

SpiceJet به کار پروازها به 41 مقصدهای داخلی

Spicejet در آزادی گفت که برای شروع با این شرکت هواپیمایی به عمل پروازها به 41 مقصدهای داخلی عامل دمای 204 روزانه و 1,431 هفتگی پرواز با کشت در پرواز و در زمین تغییرات در راستای جهانی بهترین شیوه و دولت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای به حداقل رساندن تماس با انسان و اطمینان از ایمن سفر برای مسافران آن است.

“من خوشحال به اعلام از سرگیری ما عملیات مسافر از 25 مه پس از دو ماه مستند-اعمال وقفه. ما به شدت پایبند به اجتماعی فاصله هنجارها و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد گذاشته شده توسط دولت است. پرواز بود و باقی می ماند امن ترین حالت از حمل و نقل عمومی گفت: “آجی سینگ رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل, SpiceJet.

قبل از به تعلیق تمام تجاری خدمات مسافر در مارس 25, SpiceJet شده بود عامل بیش از 600 پروازهای روزانه به 54 داخلی و نه در خارج از کشور مقصد.

این پرواز شامل 49 روزانه خدمات در Udan مسیرهای.

اقدامات پیشگیرانه

شرکت هواپیمایی گفت: آن را اجرا کرده است روش های تمیز کردن در همه هواپیماهای خود را در علاوه بر این به ضد عفونی مشتری لمس نقاط و سطوح قبل از هر پرواز است.

حاکی از این است که همه از آن هواپیما در حال حاضر چرم مصنوعی صندلی آن ادعا کرد این غیر متخلخل کرسی اجازه نمی دهد این ویروس (COVID-19) برای نفوذ به داخل آنها می شود و می تواند به راحتی محو در مقایسه با استاندارد پارچه صندلی.

همچنین گفت که خدمه و زمین پرسنل خدمات را تحت مفصل بررسی سلامت و خواهد بود با پوشیدن چرخ دنده محافظ اضافه کردن شرکت هواپیمایی تصمیم گرفته است به طور موقت به حالت تعلیق خدمات مواد غذایی و آشامیدنی در تمام آن پرواز.

SpiceJet را کاهش می دهد تعداد زیادی از مردم در آن مربیان فرودگاه با 50 درصد و ساخته شده است وب سایت را بررسی کنید-در اجباری در نتیجه اجتناب از صف در فرودگاه ها به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای آن گفت.

یک دست چمدان یک چک در چمدان

علاوه بر مسافران اجازه خواهد داشت فقط یک بار دست و یک چک در چمدان (بیش از 20 کیلوگرم) است که باید به آن اضافه شود در وب چک در روند.

مسافران را تشویق به خود اسکن شبانه روزی می گذرد و همچنین می توانید سفر خود را با تلفن شبانه روزی می گذرد, SpiceJet اضافه شده است.

در میان دیگر اقدامات ایمنی پوشیدن یک ماسک و دانلود Aarogya Setu برنامه خواهد بود و اجباری برای مسافران در حالی که متوسط بررسی انجام خواهد شد قبل از ورود به ساختمان ترمینال و مسافران تنها با یک سبز وضعیت در Aarogya Setu برنامه به شما اجازه داده می شود آن را گفت.

با توجه به انتشار مسافران توصیه می شود برای رسیدن به حداقل سه ساعت قبل از خروج به عنوان بررسی و توشه رها کردن شمارنده بسته خواهد شد 60 دقیقه قبل از خروج وقت و شبانه روزی دروازه را 20 دقیقه قبل از زمان حرکت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de