ی دستور غذاها: تعطیلات یهودی از غسل تعمید می توانید ویژگی های انعطاف پذیر ظروف با پنیر و محصولات تازه

تعطیلات یهودی شاوت آغاز می شود روز پنج شنبه, مارس 28. بسیاری از خانواده ها جشن تعطیلات با غذاهای لبنی. غنی پنیر پر از شیرینی و cheesecakes اغلب در منو است.

پس از خرید پیچیده تر است این روزها, ما تصمیم به حل و فصل برای ساده تر غذاهای که می تواند به راحتی اصلاح شده به طوری که اگر شما لازم نیست که یک عنصر شما می توانید جایگزین دیگری است. ما مدیترانه الهام گرفته از سالاد سبزیجات برای مثال لهجه یک انتخاب خوشمزه پر کردن مانند پنیر بری, پنیر, گردو, مارچوبه, راهنمایی, تمشک و سیب.

شاوت به معنی هفته یک یادآوری است که این جشن هفت هفته پس از عید فصح. تعطیلات نیز شناخته شده به عنوان جشن اولین میوه به دلیل این بود که در زمان برداشت اولیه باستانی در اسرائیل است. به مناسبت این تولید است که برجسته در بسیاری از شاوت جداول. این یک سفارشی ما به دنبال, و بنابراین ما سعی کنید که شامل سبزیجات و یا میوه در هر دوره است. برای ما اصلی البته ما در حال ساخت یک ماکارونی خوشمزه غذا با بادمجان سرخ شده, خامه, پنیر فتا و نور سس گوجه فرنگی.

این شاوت بسیاری از ما را جشن می گیرند با اعضای خانواده ما و نه در اجتماعات بزرگتر از خانواده و دوستان است. ما دسر پرتقال, panna cotta, لذیذ درمان است که محبوب در رستوران عملی است برای آماده شدن برای تعداد کمی از مردم است و در واقع آسان به در خانه.

چهار راه گوجه فرنگی-سالاد خیار با پنیر بری و گردو

چهار راه گوجه فرنگی-سالاد خیار با پنیر بری و گردو نیز می تواند صدر با asperagus راهنمایی و تمشک. (عکس Yakir لوی)

را انتخاب کنید بری از درجه ای از آمادگی است که شما می خواهم; پنیر ساده ترین است برای برش زمانی که آن است که هنوز شرکت است. شما می توانید جایگزین پنیر بز پنیر فتا, پنیر بلوچیز یا پنیر سوئیسی. برای چاشنی اضافی شما ممکن است می خواهم برای اضافه کردن خام تازه مارچوبه, راهنمایی, سیب, تمشک یا هر سه.

عزیزم سالاد جذاب تر در سالاد اگر چپ کل اما آسان تر به غذا خوردن اگر آنها را درشت خرد شده. شما می توانید تاس خیار ریز ریز کردن جعفری و برش های پیاز را در پیشبرد. قرار داده و روی سالاد را با هم در مدت کوتاهی قبل از خدمت.

عملکرد: 3 یا 4 نفر

مواد تشکیل دهنده

2 به 2 1/2 فنجان (شل بسته بندی شده) مخلوط کودک کاهو یا اسفناج درشت خرد شده در صورت دلخواه

4 تا 5 قاشق چای خوری آب لیمو تازه فشرده

5 تا 6 قاشق چای خوری روغن زیتون

نمک و فلفل را به طعم و مزه

1 سیب کوچک ترش یا شیرین (اختیاری)

2 مینی خیار (خیار فارسی), تکه

1 یا 2 آلو (رم) گوجه فرنگی, تکه

2 قاشق غذا خوری پیاز قرمز در کوتاه نازک slivers شستشو داده و خشک بصورت تماسهای مکرر

2 قاشق غذا خوری خرد شده ایتالیایی جعفری (اختیاری)

8 تا 10 تکه های کوچک پنیر پنیر بری (3 یا 4 برش نازک برش در تکه)

8 تا 10 گردو یا گردو نیمه

8 تا 10 مارچوبه راهنمایی (اختیاری)

8 تا 10 تمشک (اختیاری)

روش

1. قرار داده و سالاد در بشقاب یا دیس. برای پانسمان ترکیب آب لیمو, روغن زیتون و کمی نمک و فلفل در یک کاسه کوچک و ماهوت پاک کن زدن تا مخلوط.

2. درست قبل از خدمت قاشق حدود نیمی از پانسمان بیش از سالاد و بازی شیر یا خط بسیار به آرامی.

3. برش های سیب را برش های نازک یا قاچ. بالا سبز با تکه خیار, گوجه فرنگی, پیاز, slivers و جعفری خرد شده و سپس با تکه های کوچک از پنیر بری و با گردو و نیمه. اگر شما مانند چاشنی سالاد مارچوبه راهنمایی سیب و تمشک. نم نم باران سالاد با بقیه پانسمان.

ریگاتونی با بادمجان سرخ شده, پنیر فتا و نور سس گوجه فرنگی

ریگاتونی با بادمجان سرخ شده, پنیر فتا و نور سس گوجه فرنگی نیز می تواند ساخته شده با پنه برای ماکارونی و پنیر بز به جای پنیر فتا. (عکس Yakir لوی)

ما می خواهم به طعم این دلچسب ظرف ماکارونی با شیر گوسفند پنیر فتا. شما می توانید جایگزین خامه پنیر بز اگر شما می خواهم. به جای فرنگی لوله لوله و کوتاه شما می توانید با استفاده از پنه. ساده سس ساخته شده از بطری پوره گوجه فرنگی و سیر و کمی ادویه.

برشته حبه بادمجان یک راه آسان برای طبخ این سبزی. شما می توانید کباب بادمجان در پیشبرد و بازگرمکن آن است. اگر شما لازم نیست که در, بادمجان, شما می توانید با استفاده از سرخ کرده, تکه کدو سبز است.

عملکرد: 3 یا 4 نفر

مواد تشکیل دهنده

1-پوند بادمجان برش کوچک تاس

1/2 فنجان پیاز خرد شده

حدود 3 قاشق غذا خوری روغن زیتون (تقسیم)

نمک و فلفل را به طعم و مزه

1 آلو گوجه فرنگی, تکه

3 حبه سیر خرد شده (حدود 3 قاشق چای خوری)

1/2 فنجان بطری پوره گوجه فرنگی (passata)

1/2 قاشق چای خوری آویشن خشک

1/4 قاشق چایخوری گرم تکه های فلفل قرمز و یا به طعم و مزه

1/2 پوند فرنگی لوله لوله و کوتاه

2 قاشق غذا خوری جعفری خرد ایتالیایی

حدود 1/2 فنجان تکه های کوچک از خامه و پنیر فتا

چند برگ پونه کوهی تازه یا za’atar برگ پونه کوهی (اختیاری و برای تزیین)

روغن زیتون برای نم نم باران

روش

1. فر قبلا گرم به 400 درجه. ترکیب بادمجان و پیاز را در یک تابه مثل آتش. نم نم باران با 4 قاشق چای خوری روغن زیتون و ریزش نم نم با نمک. پخت به مدت 20 دقیقه. هم بزنید و پخت را به مدت 20 تا 30 دقیقه دیگر یا تا زمانی که بادمجان مناقصه است. اضافه کردن گوجه فرنگی تکه نگه داشتن آن را در یک طرف تابه و پخت به مدت 10 دقیقه.

2. حرارت 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون را در یک نسبتا دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط کم. اضافه کردن سیر و طبخ تا زمانی که آن را فقط شروع به نوبه خود طلایی; بلافاصله اضافه کردن پوره گوجه فرنگی. هم بزنید و بگذارید به مدت حدود 2 دقیقه است. اضافه کردن آویشن, تکه های فلفل و نیمی از بادمجان سرخ شده. پخته شده به مدت 2 دقیقه و حذف از گرما.

3. آشپز فرنگی لوله لوله و کوتاه در یک ظرف بزرگ آب جوش شور تا به سختی مناقصه (al dente) حدود 9 یا 10 دقیقه. رزرو 1/2 فنجان ماکارونی مایع پخت و پز.

4. تخلیه ماکارونی اضافه کنید و آن را بلافاصله به ظرف سس گوجه فرنگی. اضافه کردن 1/4 فنجان ماکارونی مایع پخت و پز. کوک روی حرارت متوسط کم جای خود غلت بزنید به آرامی حدود 2 دقیقه یا تا زمانی که سس غلیظ و پایبند به پاستا اضافه کردن یک کمی بیشتر از ماکارونی مایع پخت و پز اگر سس می شود بیش از حد ضخیم است.

5. اضافه کردن بسیاری از بادمجان سرخ شده, نیمی از بو تکه گوجه فرنگی و نیمی از جعفری را به ماکارونی مخلوط. بازی شیر یا خط آرامی. فصل به طعم و مزه با نمک و فلفل.

6. انتقال ماکارونی مخلوط را به یک گرم صفحه گرامافون خدمت و بالای آن را با بقیه بادمجان سرخ شده و گوجه فرنگی. نم نم با جعفری خرد شده باقی مانده و پراکنده بیت پنیر فتا و برگ پونه کوهی. نم نم باران به آرامی با روغن زیتون در صورت دلخواه و خدمت می کنند.

نارنجی Panna Cotta with Orange کمپوت

نارنجی Panna Cotta با کمپوت پرتقال یک دسر مجلل است که بسیار آسان برای آماده سازی. (عکس Yakir لوی)

این دستور از “نارنجی درخواست تجدید نظر: خوشگوار و شیرین” توسط جیمی Schler. Panna cotta که به معنی پخته شده در ایتالیایی لوکس دسر است که بسیار آسان برای آماده سازی است و می توان با یا کرم های سنگین و یا کرم روشن. شما می توانید با استفاده از پرتقال خون را به کمپوت بیشتر رنگ قابل توجه است.

عملکرد: 6 نفر

مواد تشکیل دهنده

Panna Cotta:

2 1/2 فنجان سنگین و یا کرم روشن تقسیم

2 قاشق چای خوری unflavored پودر ژلاتین

1/2 فنجان شکر دانه ریز

1/2 فنجان آب پرتقال تازه

1 قاشق چای خوری ریز رنده شده پرتقال

2 قاشق غذا خوری ویسکی

1/2 قاشق چای خوری عصاره وانیل

1/4 قاشق چای خوری عصاره پرتقال یا آب پرتقال شکوفه

نارنجی کمپوت:

2 متوسط یا بزرگ پرتقال

3 قاشق چای خوری دانه های شکر قهوه ای یا عسل

1/4 قاشق چای خوری عصاره وانیل

روش

Panna Cotta:

1. پور 1 فنجان خامه به متوسط و سنگین کف ماهی تابه و نم نم ژلاتین در بالا به آرامی ضربه بزنید تا ژلاتین به آن فشار تحت مایع است. اجازه می دهد برای نشستن به مدت 5 دقیقه.

2. جای ماهی تابه با حرارت کم و اجازه می دهد تا کرم به گرما به آرامی دستگاه های همزن به آرامی برای 4 تا 5 دقیقه تا زمانی که ژلاتین حل شده به طور کامل; اجازه ندهید کرم آمد به جوش.

3. ماهوت پاک کن زدن در قند باقی مانده خامه آب پرتقال و مزه. در ادامه به طبخ را روی حرارت کم تا زمانی که شکر حل شده و مایع است که به طور کامل گرم از طریق. هم بزنید در ویسکی و وانیل و عصاره پرتقال. حذف از گرما.

4. تقسیم و مخلوط به طور مساوی بین 6 یا پودینگ کاسه و با پوشش پلاستیک بسته بندی; یخچال به مدت یک شب.

نارنجی کمپوت:

برش دور پوست پرتقال پنبه سفید و غشای خارجی از پرتقال است. تقسیم هر یک از رنگ نارنجی در بخش و قطع آنها را در تکه های کوچک; شما نیاز به حدود 2 فنجان.

محل تکه های پرتقال و شکر قهوه ای و وانیل را در یک تابه سرخ و حرارت را کم بجوش و خروش آمدن به مدت 5 دقیقه تکان دهنده با یک قاشق چوبی. حذف از گرما را در یک کاسه بریزید و اجازه دهید در دمای اتاق خنک.

هنگامی که آماده خدمت به قاشق آید تپه قاشق غذاخوری کمپوت روی دسر.

فی Levy نویسنده “1,000 یهودی دستور العمل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de