ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


میشن ویجو مربی تیم فوتبال چاد جانسون دیدم پست های رسانه های اجتماعی توسط CIF-جنوب بخش در اواخر ماه آوریل و به سرعت در بر داشت امیدواریم در یک داستان در مورد فوتبال در اسپانیا بیماری همه گیر آنفلوآنزا.

توییت ذکر است که فقیر شرایط بهداشتی ناشی از مسابقات فوتبال بین سانتا مونیکا و میزبان فولرتون به بازی های برگزار شده در مارس 8, 1919, آخرین, تاریخ, در طول یک سال تحصیلی برای یک بازی فوتبال در بخش تاریخ است.

در میان رمان coronavirus همه گیر و سوالات در مورد چرخش سقوط, ورزش فصل از سال 2020 جانسون در زمان خود پیام از پست.

“ما در حال رفتن به بازی فوتبال,” او گفت:.

وضعیت 2020 فصل فوتبال و مسیر برای رسیدن به آنجا نامشخص باقی می ماند در پی مدارس جسمی سازندگان: در ماه مارس به دلیل coronavirus.

در حالی که متعدد مدارس در سراسر اورنج کانتی تعیین کرده اند اوت شروع تاریخ خود را برای سال تحصیلی آینده وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا دانش آموزان خواهد بود و حضور در کلاس های دانشگاه در ادامه با اجتماعی فاصله و یا ترکیبی از هر دو.

“آن نشده است تعیین می شود در این زمان” توستین متحد سخنگوی مارک الیوت گفت: در این هفته. “اگر COVID-19 وضعیت تغییرات روزانه ما در حال کار بر روی یک طرح را برای سال تحصیلی جدید.”

برای دو و میدانی را به اتفاق می افتد در پاییز, دانش آموزان باید در محیط دانشگاه و مربیان گفت.

بازگشایی دبیرستان امکانات برای اردوهای تابستانی است که دیگر مسئله فشار دادن. تابستان زمان مهمی برای تهویه و پیشگیری از آسیب دیدگی برای سقوط های ورزشی مانند فوتبال است.

ایروین به گزارش آزمایشی تاریخ برای اردوگاه شروع به 22 ژوئن در حالی که مناطق مانند پلکنتیا-یوربا لیندا و باغ بیشه خواهد بود تیره برای ماه های ژوئن و ژوئیه.

در پلکنتیا-یوربا منطقه “نرم” برای باز کردن Aug. 3.

“این خیلی سخت است برای آماده سازی تا زمانی که من می دانم آنچه من در برخورد با” یوربا لیندا مربی تیم فوتبال جف بیلی گفت. “اما من فوق العاده امیدوار در بسیاری از سطوح.”

Corona del Mar مربی تیم فوتبال دن اوشی گفت: چهار هفته اردوگاه تابستان برنامه ریزی شده است برای شروع در جولای 6 اما او مطمئن نیست از محل. آن برگزار می شود در نیوپورت-مسا منطقه سایت و یا یکی دیگر از امکانات.

“این یک سوال خوب,” او گفت:.

جانسون گفته شده است توسط خود Saddleback Valley district که اردوگاه خود باید قادر به شروع ژوئیه 1.

اما جانسون معتقد است که اردوگاه متفاوت خواهد بود چرا که از COVID-19 بیماری همه گیر. او انتظار دانشجو-ورزشکاران قرار داده می شود در گروه های کوچکتر به کمک های اجتماعی فاصله و به صورت جلسات کوتاه تر می شود.

و مانند تصویر او را دیدم در CIF-اس پست های رسانه های اجتماعی بازیکنان می تواند با پوشیدن ماسک.

“این وهم آور چیزی که” جانسون گفت: شباهت.

فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمنهای منتشر شد دستورالعمل این هفته برای دو و میدانی را به بازگشت.

فاز 1 توصیه می کند که بازیکنان و مربیان نمایش برای COVID-19 از جمله دما را بررسی کنید. این طرح همچنین آمده است که بازیکنان نباید به اشتراک گذاشتن هر گونه تجهیزات — و نه حتی یک فوتبال — در فاز 1.

اصلاح شیوه برای فوتبال آغاز و در فاز 3.

ال مودنا مربی تیم فوتبال Matt Mitchell معتقد است که “تغییر” را تبدیل به کلیدی برای ورزش به بازی در پاییز.

“من فکر می کنم آن را به اصلاح از نظر طرفداران و ما مربیان باید به شکل یک راه برای تغییر شیوه,” او گفت:.

تیم در حال حاضر خود را نشان داده و انعطاف پذیری این offseason. پس از مدارس بسته در مارس مربیان شروع جلسه آنلاین با بازیکنان در این هفته از طریق زوم.

قبل از همه گیر ال مودنا شروع به استفاده از در فوریه آنلاین برنامه یادگیری برای برنده شدن به آشنا کردن بازیکنان با طرح.

“در حال حاضر آن را پرداخت کردن” میچل گفت. “این بازی به سرعت در حال تغییر است.”

اما همه گیر می تواند چالش های دیگر است. مربیان تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک بازیکن یا بازیکنان تست مثبت برای حذف. خواهد واکسن در دسترس خواهد بود ؟

مربیان در حال شمارش را بر پیشرفت در برابر این ویروس در هفته های آینده و ماه.

محبوب ادیسون عبور از مسابقات باقی مانده است, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 27, اما, شارژر, مربی جف Grady گرفتن صبر و انتظار رویکرد است.

“همه چیز روند در راه حق” رانچو آلامیتوس مربی تیم فوتبال مایک Enright گفت. “من فقط امیدوارم که ما را وادار به بازی (فصل).”

جانسون معتقد است بدترین سناریو است و فصل می شود تحت فشار قرار دادند و بعد از آن در سال تحصیلی شاید به 2021. شاید که 8 مارس رکورد نزدیک خواهد شد.

CIF-SS کمیسر راب Wigod این هفته گفت که “همه گزینه ها روی میز” برای سقوط های ورزشی مانند فوتبال است.

“من فکر می کنم وجود یک امکان خوب که این اتفاق می افتد در پاییز” اوشی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de