یک آخر ویروسی تزریق: trump’s حرکت برای جلوگیری از سفر از اروپا باعث هرج و مرج و افزایش مسافران از شیوع مرکز

Youngrae کیم برای واشنگتن پست

جک Siebert بود که با آلوده coronavirus با عجله از خانه خارج از کشور تحصیل در اسپانیا به عنوان برگ برنده دولت تحمیل محدودیت های مسافرتی.

در آخرین روزهای قبل از ایالات متحده در مواجهه تمام عیار اپیدمی رئیس جمهور تهمت ساخته شده اخرین تلاش برای جلوگیری از افراد آلوده به ویروس coronavirus از رسیدن به کشور است.

“برای نگه داشتن موارد جدید از ورود ما به سواحل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک بیضی آدرس دفتر در مارس 11, “ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده.”

در سراسر اقیانوس اطلس, جک Siebert آمریکایی کالج, دانشجو, هزینه یک ترم در اسپانیا بود مبارزه مواج سردرد تنگی نفس و تب است که لمس 104 درجه است. نگران وضعیت خود برای سفر اما نگران از رئیس جمهور در اطلاعیه ای پدر و مادر خود درهم به کتاب خانه پرواز برای پسر خود را — ضربه به اشتراک گذاشته شده توسط هزاران نفر از آمریکایی ها که با عجله به پرواز در خارج از اروپا است.

Siebert وارد o’hare International Airport در شیکاگو سه روز بعد به عنوان جدید ایالات متحده محدودیت — از جمله اجباری پزشکی نمایش — به اثر رفت. او مواجه می شوند جمعیت مردم بسته بندی شده در راهرو ایستاده بود و در خطوط است که در آن او snaked گذشته مسافران دیگر برای نزدیک به پنج ساعت و تلاش برای هدایت هر سرفه یا عطسه به آستین خود را.

هنگامی که او در نهایت به کروناویروس ایست بازرسی در نزدیکی چمدان وانت Siebert گزارش خود را قبل از علائم و توصیف خود را از قرار گرفتن در معرض در اسپانیا. اما screeners چشم پوشی او را از طریق با سرسری دما را بررسی کنید. او دستورالعمل داده شده به خود منزوی است که او را زده به عنوان پوچ با توجه به شرایط او فقط به حال مواجه می شوند در فرودگاه.

“من می توانم به شما تضمین می کنند که افراد آلوده” در آن سوی اقیانوس اطلس gantlet گفت: Siebert که آزمایش مثبت برای این ویروس دو روز بعد در شیکاگو است. “این بود که مردم در حال عبور از طریق یک پین هول.”

توالی تکرار شد در فرودگاه ها در سراسر کشور است که آخر هفته. دلخراش صحنه های نا خطوط و آشکار چهره های کهنه در فضاهای محدود در سراسر رسانه های اجتماعی.

این تصاویر نشان داد که چگونه یک سیاست در نظر گرفته شده برای جلوگیری از پاتوژن ورود به ایالات متحده به جای تحویل یک آخر ویروسی تزریق. به عنوان کسانی که در معرض مسافران دامن زد به شهرستانها ایالات متحده و حومه آنها بخشی از یک هجوم از اروپا که بدون کنترل رفت برای هفته ها و کمک به مهر و موم کشور coronavirus سرنوشت.

اپیدیولوژی ادعا ایالات متحده شیوع رانده شد به شدت توسط ویروسی گونه از اروپا و نه از چین است. بیش از 1.8 میلیون مسافر وارد ایالات متحده از اروپا در ماه فوریه به تنهایی به عنوان آن قاره شد مرکز بیماری همه گیر. عفونت رسیده انتقادی جمعی در نیویورک و شهرهای دیگر به خوبی قبل از کاخ سفید در زمان عمل با توجه به مطالعات نقشه برداری ویروس را گسترش. له از مسافران باعث تهمت را اعلام تنها به آن اضافه بار ویروسی.

“ما بسته درب جلو با چین سفر بان کی مون,” New York رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) گفت: در ماه گذشته به مقامات شروع به درک قدر از شکست است. در انتظار به قطع سفر از اروپا و او گفت: “ما ترک backdoor گسترده ای باز است.”

[ایالات متحده بود احاطه شده توسط انکار و اختلال به عنوان coronavirus خروشان]

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ تصمیم خود را در ماه ژانویه به محدود کردن سفر از چین به عنوان شواهدی وجود دارد که او عمل کرده و قاطعانه شامل coronavirus اغلب ادعا می کنند که انجام این کار ذخیره بیش از یک میلیون نفر زندگی می کند. اما از آن بود که دولت او در پاسخ به این تهدید از اروپا ثابت کرد که بیشتر مهم به اکثریت بیش از 94,000 افرادی که فوت کرده اند و 1.6 میلیون نفر در حال حاضر آلوده در ایالات متحده است.

مقامات کاخ سفید با اشاره به رئیس جمهور بود که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای حرکت به محدود کردن سفر از اروپا گفت بسیاری آن را بیش از حد سخت گیرانه در آن زمان است. “رئيس جمهور در زمان جسورانه اقدام اولیه است که من فکر می کنم رهبران چند خواهد بود مایل به گرفتن — و از آنجا که او را نجات داد بی شماری زندگی” سخنگوی الهام فرح گفت.

را ساقط اطراف گسترش اروپا در کنار دیگر ضعف در توسعه تست های تشخیصی تامین امنیت دنده محافظ و اعمال اجتماعی فاصله دستورالعمل — به عنوان دلایل ایالات متحده شد تا غرق.

سفر ضرب وشتم باعث شد بسیاری از مشکلات که دامنگیر ایالات متحده در پاسخ به این بیماری همه گیر از ابتدا: هشدارهای زودهنگام از دست رفته بودند و یا نادیده گرفته شود. هماهنگی بود هرج و مرج و یا وجود ندارد. کلید سازمان خرابکاری تکالیف خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن سیار اظهارات تضعیف دولت او را طرح و در معرض خطر ،

“ما نگهداری اتباع خارجی در خارج از کشور, اما نه به این ویروس گفت:” تام Bossert که در خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی در کاخ سفید تا سال گذشته است. “این یک اشتباه استراتژیک.”

این مقاله ردیابی دولت در پاسخ به اروپا تهدید است که بر اساس مصاحبه با ده ها تن از فعلی و سابق آمریکا و همچنین کارشناسان بهداشت عمومی مدیران شرکت هواپیمایی و مسافر. برخی از صحبت در خواست نامش فاش نشود به ارائه پرده ارزیابی از وقایع و تصمیم گیری های داخلی دولت بحث.

آشفته رئیس جمهور

مانوئل Balce Ceneta

AP

یک coronavirus جلسه با مدیران عامل شرکت هواپیمایی برگزار شد در کاخ سفید در مارس 4.

اروپا محدودیت های که باقی می ماند در اثر بار ورود برای شهروندان غیر آمریکایی یا مقیم دائم از 26 کشور جهان است. بریتانیا و ایرلند بودند در ابتدا از لیست حذف شدند قبل از اینکه اضافه شده در مارس 17.

این تصمیم در زمانی که این کشور هنوز هم مقاومت در برابر دیگر اقدامات مهم حاوی شیوع. مدارس باقی مانده باز متحده نمی شد و در عین حال صدور اقامت در خانه سفارشات و بسیاری از مقامات هنوز با تاکید بر شستن دست ها به عنوان وسایل کافی برای جلوگیری از عفونت است.

عدم ضرورت رانده شد یک شکست به درک تهدید واقعی ابعاد. تنها وجود دارد 2,100 موارد تایید شده در ایالات متحده در مارس 13, روز, سفر, محدودیت اجرا شد و فقط 50 مرگ و میر ثبت شده است. تعداد کسانی که در نظر گرفته محزون می خوانی نادرست مصنوعی سرکوب با کمبود آزمون.

در روز تهمت خواهد ادعا که او درک کامل قدر خطر به زودی پس از ویروس فرار ووهان چین. “من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر او گفت:” در 17 مارس است.

در عین حال تهمت صرف مقدار از ماه قبل پیش بینی این ویروس به سرعت فروکش کردن و کمرنگ جلوه دادن شدت آن است. “آن دور خواهد شد” او اعلام کرد در مارس 10, یک روز قبل از آدرس خود را از دفتر بیضی. “فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت.”

[34 روز از بیماری همه گیر: در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای بازگشایی امریکا]

پشت صحنه, مقامات ارشد بوده و مهیج برای هفته ها به نظر گسترش محدودیت های مسافرتی فراتر از چین است. معاون مشاور امنیت ملی متی Pottinger که شده بود مستقر در پکن به عنوان یک روزنامه نگار استدلال در طول جلسات در ماه فوریه که انتقال بالاتر از اینکه گزارش شده در چین است و اگر جامعه شروع به گسترش در اروپا کمی وجود دارد چشم انداز حاوی آن است.

Jabin Botsford

واشنگتن پست

معاون مشاور امنیت ملی متی Pottinger چپ و مشاور امنیت ملی Robert C. اوبراین حضور در coronavirus جلسه در Jan. 31.

Pottinger ساخته شده است که “پس از آن بود که در اروپا آن را به رفتن به ‘صدای صفیر,’ ” یک مقام ارشد گفت. اعضای دولت coronavirus نیروی کار بودند حتی با ارائه نمودار نشان می دهد که تعداد پروازهای ورود از اروپا به مراتب بیشتر هجوم از چین است.

هفته سوم فوریه نگرانی در مورد اروپا شد تبدیل شدن به واقعیت است. در فوریه. 22 ایتالیا صادر قرنطینه سفارشات در 11 شهرداری ها در بخش شمالی کشور. این بسته مدارس لغو رویدادهای عمومی و متوقف سفر با قطار در همان منطقه است. از آنجا که هیچ محدودیت در عبور از مرز در قاره اروپا و تحولات در ایتالیا بدان معنی است که گسترش به کشورهای دیگر اجتناب ناپذیر بود.

اما Pottinger و یک تعداد انگشت شماری از دیگر مقامات که به اشتراک گذاشته شده خود را با نگرانی مواجه مخالفت دولت قدرتمند آمار و ارقام ترس عظیم اقتصادی خرید اینترنتی. در میان کسانی که این استدلال بیشتر به شدت در برابر مهار سفر از اروپا و مقامات گفته بودند وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و لری Kudlow رئیس جمهور, رئیس, مشاور اقتصادی.

حتی کارشناسان بهداشت و درمان در زمان به نظر می رسید شک و تردید است. Anthony S. Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص در اولین واکنش skeptically به محدود کردن سفر از اروپا گفت: در یک ماه فوریه جلسه ای در اتاق وضعیت است که داده های موجود را پشتیبانی نمی کند این حرکت این مقام ارشد گفت. یک سخنگوی Fauci کاهش یافته است به نظر با اشاره سوالات به کاخ سفید است.

چند کشور بودند و سپس اعمال محدودیت های مسافرتی در کشورهای دیگر از چین و همسایگان آن در آسیا است. اروپا نیست موضوع جامع سفر و محدودیت تا پس از ایالات متحده تا به حال انجام شده است.

بحث در مورد این مسئله نیز از خط خارج با بحران coronavirus نیروی کار. تهمت قرار داده و معاون رئیس جمهور پنس مسئول پانل در فوریه. 26 ایتالیا مواجه صعودی شیوع. مقامات گفت: آن را در زمان یک هفته یا بیشتر برای پنس به به سرعت در تهدید و مجموعه ای از پاسخ های ممکن.

جدی مذاکرات در مورد اروپا نمی رزومه تا اواسط ماه مارس. در آن Pottinger به دست آورده بودند جدیدی متحد. دبورا Birx که به پیوست این نیروی کار در اوایل ماه است که وارد کاخ سفید نشست مسلح با نگران کننده داده ها در افزایش موارد در شمال ایتالیا و همچنین اعداد است که نشان داد تسریع در سراسر اروپا است. سپس در مارس 11, سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus جهانی همه گیر.

تنش در نشست کارگروه اعضا و دیگر مقامات کاخ سفید به دنبال آن است که بعد از ظهر در اتاق کابینه. کوچک مشروط پس از آن اطراف جمع شده بودند مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی.

Mnuchin باقی مانده در برابر حرکت دولتی برعلیه این استدلال در مورد آن به طور بالقوه اثرات مضر در اقتصاد است. اما دیگران در حال حاضر از جمله Robert C. اوبراین مشاور امنیت ملی و الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی استدلال کرد که ایالات متحده دیگر نمی تواند توجیه خطر اجازه می دهد سفر از اروپا به ادامه بلامانع.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرفه با اکثریت است. اما قدر از انجام زنجیرها یکی از شلوغ ترین سفر هوایی دالان در این سیاره — به نظر می رسید به او فرار. و الزامات لجستیکی از اجرای این طرح در 48 ساعت جدول زمانی نمی شد حتی معنی داری مورد بحث قرار گفته است.

به جای تهمت و حلقه درونی خود را به نظر می رسید با تمرکز بر برگزاری این اطلاعیه برای حداکثر سیاسی, تاثیر, مقامات گفت. جارد کوشنر رئیس جمهور مشاور و در خواست تهمت به ارائه یک سخنرانی رسمی آن شب و استدلال کرد که جزئیات باید نگه داشته شود نزدیک نگه دارید و برای جلوگیری از نشت.

کوشنر پس از آن جمع آوری شده با ارشد مشاور سیاست استفان میلر در دومی را به کار بر روی یک پیش نویس است. اواز یا موسیقی دو نفری بودند پیوست و در زمان توسط پنس و هنوز ساخت ویرایشهای تا مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود را به صورت زنده از تلویزیون در 9 p. m.

هیچ پیش نویس به اشتراک گذاشته شد در پیشبرد با اعضای نیروی کار و یا هر یک از سازمان های که باید به انجام تهمت تصمیم مقامات گفت.

مانوئل Balce Ceneta

AP

رئیس جمهور تهمت آدرس ملت از دفتر بیضی در تاریخ 11 مارس اعلام محدودیت های مسافرتی از اروپا است.

“رئیس جمهور در یک خلق و خوی بد” یک مقام گفت. به عنوان او را به صندلی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن لعنت مورد لکه روی پیراهن خود را. “او را متقاعد نشد که بیان شد یک ایده خوب است.”

این تنها دومین, بیضی, آدرس دفتر ریاست جمهوری منعکس گرانش از لحظه ای. اما نتیجه این شد یک سکندری عملکرد که در آن تهمت تلاش به دنبال متن در teleprompter و متعهد یک سری از gaffes.

“هرگز کمتر آماده شده مجموعه ای از سخنان تحویل داده شده است که از اتاق گفت:” سابق دولت رسمی.

واقعی سیاست شامل هیچ برنامه ای برای قطع باری حمل و نقل بین قاره ها, برای مثال, اما مغلوب ساختن پیشی جستن در غیر این صورت نشان داد. محدودیت “را نه تنها اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل” او گفت: “اما چیزهای مختلف دیگر.”

محدودیت های جدید شامل “معافیت برای آمریکایی ها که تحت مناسب نمایش فیلم” او گفت:. اما چند گرفتار است که نکته مهم پس از افتتاح اعلام کرد که ایالات متحده “تعلیق تمام سفر از اروپا است.”

به عنوان شبکه های برش دور تهمت گرفتار شد غرغر بیرون کشیده شده “okayyyyy” را به عنوان او رفته در صندلی خود را. بعد از آن او groused در مورد عملکرد خود در انتخابات گفت: در حالی که زیردستان با صدور بیانیه و توییت به روشن شدن و یا صحیح خود را misstatements. در روز او را سرزنش کوشنر گفتن مشاوران است که او باید به گوش او پسر در قانون.

مسابقه به خانه

پائولو Amorim

NurPhoto/گتی ایماژ

مسافران بررسی خروج از صفحه نمایش در فرودگاه Schiphol در آمستردام در مارس 13, روز ایالات متحده اجرا و محدودیت های مسافرتی.

حتی در زمان سخنرانی تبدیل به بیمار در نظر گرفته شود. آن آمد و در پایان دم از سه ساعت طی آن ده ها تن از قرمزی چشم پروازهای ترک ایالات متحده هر شب برای شهرستانها در سراسر اروپا است. به عنوان یک نتیجه هزاران نفر از مسافران در مورد سیاست جدید در حالی که بیش از اقیانوس اطلس و درهم به محض ورود به تغییر برنامه های خود را.

در فرودگاه بین المللی دالس در خارج از واشنگتن درب کابین در ایالات متحده پرواز 989 رهبری برای فرانکفورت آلمان بوده است امن که تهمت سخنرانی شروع به پخش در شبکه های تلویزیونی. به عنوان او صحبت کرد مسافران شروع به افزایش از کرسی های خود را در وحشت. Brandishing بولتن در مورد گفتار در تلفن همراه خود برخی تحت فشار قرار دادند برای خروجی.

او گفت: “آنها در حال بستن مرزها” یکی از مسافران گفت. “من می خواهم از این هواپیما است.”

خلبان و خدمه کابین شروع به ساخت کوره تماس به سرپرستان برای راهنمایی. بابی Mas جانباز پرواز تماس گرفته شده یک خط برای ایالات کارکنان سپس این شرکت را نیروی انسانی در دالس اما هیچ کس تا به حال پاسخ.

او سپس وارد کابین خلبان به صحبت با کاپیتان خواهد بود که برای اولین بار در خط به صورت عمده هر سفر هوایی مشاوره. کاپیتان تماس ایالات عملیات میز — مرکز عصبی از هواپیمایی — اما مقامات وجود دارد به طور مشابه, تقلا برای جزئیات بیشتر.

تنها هشدار منتقل به شرکت هواپیمایی بود که یک تماس است که ایالات سپس-مدیر اجرایی, اسکار Munoz رو از یک دولت رسمی “به معنای واقعی کلمه دقیقه” مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از شروع صحبت در یک سخنگوی این شرکت گفت. رسمی ارائه جزئیات در مورد آنچه که تهمت می توان گفت جز آن که مربوط به مسافرت هوایی.

[پزشکان در حفظ و کشف راه های جدید coronavirus حملات بدن]

زمان بوئینگ 777 رفتگان برای فرانکفورت دو ساعت بعد تقریبا هر شهروند ایالات متحده تا به حال بدست کردن هواپیما. برای بسیاری از تصمیم رانده شد غلط تصور ایجاد شده توسط رئیس جمهور که آنها در معرض خطر بودن رشته در اروپا برای یک ماه یا بیشتر.

در میان کسانی که deplaned شد Mas, که همچنین یک نماینده اتحادیه با اتحادیه خدمه پرواز. نگران است که او تا به حال نه بسته بندی شده به اندازه کافی دارو به گذشته ماه به دام افتاده در اروپا و او گفت: او می خواست برای به دست آوردن یک هواپیما برای اولین بار در 21 سال فعالیت حرفه ای.

“وجود دارد ترس و هرج و مرج” او گفت:. ذخیره برای زمان روز است که به دنبال حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001, حملات, او گفت:, “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

حتی هرج و مرج بیشتر در فروشگاه.

هواپیمایی وب سایت و خطوط تلفن بودند هولناک در ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بیضی آدرس. خطوط هوایی آمریکا به میدان فرستاد در مورد 700,000 تماس در مارس 12, سخنگوی گفت: بیش از پنج برابر این تعداد در یک روز معمولی.

سفر در سراسر اقیانوس اطلس رسید. تعداد ورود مسافران از کشورهای هدف توسط محدودیت افزایش یافت 46 درصد در یک روز از مورد 31,000 روز تهمت تحویل آدرس خود را به 45,399 بعد با توجه به داده ها از گمرک و حفاظت از مرزها. جمعه ترافیک بود حتی بالاتر شکوه 46,000.

بسیاری از آنها شهروندان آمریکایی مسابقه به خانه قبل از نیمه شب 13 مارس محدودیت برنامه ریزی شده بود به اثر — غافل که آنها معاف از سیاست مواجه شده و بدون مهلت. حتی هنگامی که با توجه به جزئیات دقیق در سیاست بسیاری حاضر به سفر خود را از ترس دولت ممکن است به طور ناگهانی تغییر دوره و پایان دادن به معافیت.

یک صنعت هواپیمایی رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت که دروازه مسئولین در چند فرودگاه شروع به ساخت دست پاچه تماس پس از مواجهه با علامتی مسافران است.

“ما تا به حال مشتری عوامل خواستار امنیت میز توسط صدها نفر گفتن ما در مورد افرادی که دارای علائم” این مقام گفت. “پاسخ ما به دنبال سیاست” این مقام گفت که معنای آنها را به نگه کردن هواپیما مگر اینکه آنها آشکارا نا مناسب به پرواز و یا اخیرا به چین سفر کرده.

کسانی که قبل از این محدودیت لگد در رو شلوغ هواپیماها و تمدید منتظر حتی بدون لایه اضافی از پزشکی نمایش. اما موج بعدی از مسافران که از آغاز ورود 14 مارس مواجه صحنه از بهداشت عمومی کابوس.

پرتکاپو جمعیت در فرودگاه

مایکل Sadler

AP

مسافران صبر کنید برای رفتن را از طریق آداب و رسوم در o’hare International Airport در شیکاگو در 15 مارس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است خود را صرف انتخابات ریاست جمهوری تثبیت شده در ایالات متحده مرزها و انکار ورود به خارجی ها. ممکن است پاسخ به یک بیماری همه گیر تحمیل محدودیت های مسافرتی است که یک حرکت تهمت باید تسلط داشته است.

سفر بان کی مون در اکثریت کشورهای اسلامی که برنده اعلام شده و در اولین روزهای ریاست جمهوری خود باعث هرج و مرج در فرودگاه ها و مرز نقاط ورود. خرید اینترنتی تحویل اولیه درس در عواقب اعمال قدرت بدون برنامه ریزی کافی.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد و برای جلوگیری از سفر چین در ماه ژانویه وجود دارد چند نشانه از اختلال در فرودگاه تحت تاثیر قرار. اما در حالی که رئیس جمهور نشان داده شده است که تصمیم گیری به عنوان یکی از او ساخته شده قبل از هر کس دیگری به رسمیت شناخته شده و لازم بود در واقع عمده شرکت های هواپیمایی مجبور بودند دست خود را.

دلتا و آمریکا اعلام کرده بود در ژانویه. 31 آنها تعلیق مسیرهای به چین مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اعلام محدودیت. ایالات اطلاع کاخ سفید آن را در حال حاضر تصمیم به انجام همان بود اما مایل به نگه داشتن در اعلام آن را علنا اگر تهمت بود آماده برای سرعت عمل در صدور دستور مقامات گفت. مشتاق به ادعای اعتبار برای اقدام به مهار این ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد در عرض چند ساعت.

اروپا به دنبال محدودیت شش هفته بعد اما هرج و مرج به هر طریقی در راه است که پیشی گرفته و حتی از مسلمان بان.

زمان و مقامات سابق گفت: کلید سازمان از جمله بخش امنیت و حمل و نقل تا به حال هیچ معنی دار ورودی در طبیعت از اروپا محدودیت و یا چگونه و چه زمانی آنها خواهد بود اعدام شد. و نه وجود دارد دقیق در پیشبرد جلسات برای شرکت های هواپیمایی منطقه ای فرودگاه و یا مقامات و اعضای کنگره است. اتحادیه اروپا بود و نه حتی مطلع شود.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری درهم به دور از پیمانکاران برای انجام حرارت چک در ده ها هزار نفر از مسافران است. اما آنها تاخت و تاز کردن با عجله از مسافران که مغلوب ساختن پیشی جستن کرده و به از بند باز کردن.

حتی اساسی ترین غربالگری مرحله به نظر می رسید به نتیجه معکوس. CDC موفق به توزیع یک مقاله جدید پرسشنامه در زمان آن را به صورت مشترک با شرکت های هواپیمایی در پیشبرد معنی مسافران تا به حال به آن را پر کنید پس از ورود. به عنوان یک نتیجه از مسافران خود را در اطراف رسیدن یک دیگر به صورت ورقه کاغذ و مداد خطر انتقال به عنوان تنگناها بدتر.

تعداد ورود مسافران بود و در واقع کاهش یافت اولین روز تحت محدودیت های جدید. فقط 19,418 مسافران وارد شده از کشورهای تعیین شده در اروپا و با توجه به CBP کمتر از نیمی از این تعداد از روز قبل. اما حتی به طور چشمگیری کاهش حجم مسافر به نظر می رسید به پایمال فرودگاه screeners.

هشدار دهنده عکس ها و عبارات از خشم روشن رسانه های اجتماعی در سراسر مارس 14. “به خودتان پیدا کنید در انتظار چهار ساعت در شلوغ سالن گمرک است نه اجتماعی فاصله” یک مسافر از ورود در سان فرانسیسکو شده است. “رفع آن و یا شکست است.”

یک عکس نشان داد هزاران نفر از مسافران در خط در دالاس-فورت وورث بدون ماسک و یا دیگر حمایت می کند. “این نه صاف منحنی” زیرنویس همراه صدای جیر جیر گفت.

حتی فرودگاه JFK در نیویورک “تبدیل به یک #CoronaVirus زمین پرورش” یک مسافر توییتی که در آن پرتکاپو جمعیت قرار گرفتند به “بی فایده پیشرفته #COVID19 غربالگری اقدامات است.”

اما نگران کننده ترین صحنه های پدید آمده از شیکاگو اهار. اواخر شب این شرایط تا به حال آنقدر ناامن است که فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (D) شروع به ارائه broadsides در توییتر.

“جمعیت & خطوط در o’hare غیر قابل قبول و نیاز به رسیدگی فوری” او توییتی در 10:50 p. m. “پس از این تنها رسانه ارتباطی شما با توجه به,” او گفت:, گرفتن صریح هدف رئیس جمهور “شما نیاز به انجام چیزی در حال حاضر.”

او به پایان رسید با یک نهایی انفجار: “دولت فدرال نیاز به [email protected]#t با هم.”

پریتزکر مشاوران تلاش کرده بود برای دریافت پاسخ از دولت قبل در روز, اما توییتر فوران کردم کاخ سفید ، در عرض چند دقیقه داگلاس Hoelscher, مدیر دفتر امور بین دولتی زنگ زد پریتزکر. اما به جای تعهد به رفع مشکلات در o’hare, Hoelscher آغاز شد انتقاد فرماندار برای توهین به رئیس جمهور و گفت: پریتزکر باید فقط تماس کاخ سفید است.

مکالمه رشد گرم با فرماندار گفت: کاخ سفید تا به حال موفق به برقراری ارتباط و یا به درستی پیاده سازی برنامه های خود را با توجه به دو نفر آشنا با بورس.

“وجود دارد مقدار زیادی از فریاد” یک فرد با آگاهی از تماس گفت.

دیگران پاسخ در پربارتر مد. در 12:30 صبح در مارس 15, چاد Wolf اقدام DHS, منشی, توییتی که گروه خود را “آگاه باشید از این صف های طولانی برای مسافران که دستخوش افزایش غربالگری پزشکی مورد نیاز است.” او گفت که این گروه بود که “در حال کار برای اضافه کردن اضافی غربالگری ظرفیت” و با التماس عمومی برای صبر و شکیبایی است.

روز بعد DHS مقامات شناسایی رویه مشکلات در o’hare که کمک کرد تا توضیح دهد که چرا منتظر و خطوط وجود دارد بدتر از در فرودگاه های دیگر. اقدام به دستورالعمل از سرپرستان CBP عوامل برگزاری شد تا مسافران تا زمانی که همه نمایش داده های جمع آوری شده از آنها شده بود وارد بخش کامپیوتر است. فرودگاه های دیگر به حال اوراق کاغذ بازی قرار دادن آن تا بعد, به زودی پس از خط شروع به برآمدگی.

یک بار o’hare بنابراین مقامات گفت: جمعیت و خطوط شروع به پراکنده. بحرانی مشکلات تا به حال تا حد زیادی فروکش اواخر یکشنبه. خطوط ادامه داد: به کوچک شدن در متعاقب آن هفته به عنوان سفر به اروپا فرو برد.

اروپایی گونه های ضرب

Jeenah ماه برای واشنگتن پست

یک مرد نشسته در پارک میدان واشنگتن در نیویورک در مارس 20.

در عرض چند ساعت از مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه بیضی آدرس کارشناسان هشدار دهنده شد که آن را در حال حاضر خیلی دیر است.

Bossert سابق امنیت داخلی مشاور در شورای عالی امنیت ملی مطرح شده و سوالات اساسی در مورد ممنوعیت سفر در یک ایمیل او فرستاده کارشناسان بهداشت عمومی و دیگران در اواخر شب در مارس 11.

“هر کسی می تواند توجیه سفر اروپایی محدودیت علمی?” Bossert گروه خواسته است که تا به حال داده شده خود را به نام مورد Red Dawn با اشاره به فیلم 1980s. “به طور جدی سود وجود دارد؟”

توجهی پاسخ او از دیگران بود “نه.” این ویروس در حال حاضر بیش از حد گسترده در ایالات متحده برای سفر به محدودیت تنهایی را به هر گونه تفاوت. تنها شانس برای جلوگیری از شیوع و صرفه جویی در زندگی برخی از استدلال بود به اعمال شدید کاهش اقدامات است که می تواند تعاملات اجتماعی و همچنین اقتصاد متوقف.

بسیاری از اطلاعات است که پدید آمده است در مورد این بیماری همه گیر در متعاقب آن ماه به نظر می رسد به اعتبار که مشاهده.

مقایسه ژنتیکی امضا از سویه های مختلف ویروس را فعال کرده تحقیقات به نقشه جهانی آن انفجار با رشد دقت است. پس از جوشکاری در چین در اواخر ماه دسامبر سرایت به حال مهاجرت به اروپا در اوایل فوریه.

[چینی آزمایشگاه انجام تحقیقات گسترده در بت ویروس اما هیچ شواهدی از انتشار اتفاقی]

وجود دارد زودگذر پنجره شاید هفته زمانی که مسدود کردن سفر از اروپا ممکن است محافظت شرقی.

اما در اواسط فوریه, اروپایی سويه تاسیس در نیویورک که در آن آنها ضرب شده در این شهر شلوغ خیابان ها و مترو قبل از دامن زدن به بقیه کشور با توجه به یافته های منتشر شده توسط Trevor بدفورد استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن است.

این ویروس سپس ادامه داد: عبور از اقیانوس اطلس — احتمالا در هر دو جهت — برای هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل کرده است. در ماه فوریه به تنهایی بیش از 1.8 میلیون مسافران هوایی از اروپا وارد ایالات متحده با توجه به دفتر آمار حمل و نقل. کسانی که مسافران نمی مواجه اند حتی یک دما را بررسی کنید.

یک مارس مطالعه led توسط محققان در دانشگاه بوستون به این نتیجه رسیدند که در نیویورک احتمالا تا به حال بیش از 10 ، 000 غیر قابل تشخیص موارد توسط مارس 1 — دو هفته قبل از اروپا محدودیت های تحمیل شده بود — با بیش از هزاران موارد در سان فرانسیسکو و شیکاگو و دیگر شهرستانها.

“اسب را از طویله گفت:” استوارت ری یک استاد پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز و متخصص در بیماری های عفونی. سفر محدودیت “می تواند خم منحنی رو به پایین” تنها در صورتی مستقر در کنار عظیم تست توزیع دنده محافظ در مقیاس و روشن عمومی پیام در مورد اجتماعی فاصله.

“بدون آن,” او گفت: “انتقال خواهد پیشی گیرد هیچ کدام از سفر بان کی مون.”

برخی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال می کنند که چنین ارزیابی بیش از حد بدبین. بدون اروپا محدودیت “شما را احتمالا دیده می شود بالاتر بذر در ایالات متحده” عفونت و هنوز هم می تواند افزایش, یک مقام گفت. “این است که توصیه های ما از Birx, Fauci و دیگران است.”

اما صرفنظر از این موضوع از زمان بندی مولفه های کلیدی از غربالگری اقدامات به نظر می رسد شکست خورده اند. متوسط چک برای مثال به اثبات رسانده اند غیر قابل اعتماد راه برای شناسایی حامل coronavirus از آنجا که بسیاری از عفونی بیشتر افراد حداقل برای لحظه ای آنها به صورت یک دماسنج بدون علامت.

این طرح نیز وابسته به مقامات توانایی برای ردیابی افراد در معرض تماس های ورودی مسافران است. این به طور معمول مستلزم اخذ مسافر آشکار از خطوط هوایی و تماس با هر کسی که نشسته در چندین ردیف از کسی که تست مثبت است. اما این پروتکل ارائه شد بی معنی توسط هرج و مرج در فرودگاه و در نتیجه تماس با ما که غیر ممکن خواهد بود برای ردیابی.

Siebert دانش آموز که به مطالعه در خارج از کشور به نظر می رسد مواجه می شوند همه این مسائل پس از بازگشت از مادرید. پس از پر کردن CDC پرسشنامه و گزارش قبلی خود علائم و غربال در زمان دما و دور پا به طور خلاصه.

“شما خوب, فقط خود جدا” غربال گفت: هنگامی که او آمد با توجه به Siebert. خسته از دانشگاه نیویورک درام دانشجو برگرفته کیسه های خود و استقبال توسط اعضای خانواده که در زمان او را به خانه.

Siebert, 21 گفت: او هرگز تماس در مورد هر یک از اطلاعات او در گزارش به مقامات در فرودگاه. روز بعد او به طور مستقل رفت و به آزمایش می شود در بیمارستان یادبود نورث وسترن در شیکاگو است. یک روز بعد نتایج برگشتم تائید عفونت است.

“در نهایت من یک مقصر در آوردن coronavirus بازگشت به ایالات متحده,” او گفت:. مادر خود را نیز پایین آمد با این بیماری هر چند نشانه های او به نظر می رسد قبل از Siebert بازگشت. دو جدا شده خود را برای هفته ها در خانواده, او گفت:, و دیگر اعضای خانواده بیمار شد.

Siebert بود در میان 110,000 مسافران به نمایش در طول چهار روز سفر به اروپا محدودیت. با توجه به CDC تنها 140 مورد عفونت شناسایی شدند یا توسط فرودگاه ارزیابی و یا پس از آن آزمون نتایج گزارش شده به مرکز بهداشت محلی مقامات.

اگر دیگر مسافران بودند در معرض توسط Siebert را با عفونت بعید است که هر یک از آنها تا کنون گفته شده است. یک CDC گفت: در این مرکز انجام شده “تماس با ردیابی” تحقیقات در نه اروپا به ایالات متحده پرواز از محدودیت آغاز شد. ایبریا پرواز 6275 — یکی Siebert گرفت به خانه بود که در میان آنها نیست.

جولی تیت کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de