نورکو ’80

داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا

تنها راه کنار رودخانه شهرستان کلانتر توزیع کننده گری Keeter می تواند توضیح دهد که چه رفت در نورکو آن روز بود که آن را به حال همه خیلی سریع اتفاق افتاد. “ریورساید به نورکو واحد یک 211 در حال پیشرفت در امنیت اقیانوس بانک در چهارم و Hamner.”

در عرض دو ثانیه از Keeter اولیه اعزام معاون Glyn Bolasky پاسخ داد: “3-ادوارد-50, 1097,” نشان می دهد خود را radio ID و 1097 کد برای “افسر در صحنه است.”

Bolasky شد و در حال حاضر 1097? فکر Keeter. او هرگز در مسیر. “ریورساید برای همه روشن هوا” Keeter افزود: آموزش همه غیرضروری رادیو ترافیک را متوقف.

معاون Glyn Bolasky متوقف شده بود در سمت چپ خط در Hamner و چهارم خیابان خیره مستقیما در امنیت اقیانوس آرام بانک هنگامی که Keeter را 211 تن برای یک سرقت در پیشرفت رفت. فعال کردن خود و چراغ بالای سر او ساخته شده در سمت چپ بر روی چهارمین خیابان سمت شرق ورودی پارکینگ اسکن و ساختمان بانک به عنوان او رفت. بلافاصله Bolasky شنیده خفه ظاهر سر و صدا و دیدم قرمز و آبی پلاستیکی سقوط در اطراف واحد است. لحظه ای پریشان Bolasky دیدم هرگز مرد در ماسک اسکی ایستاده در کنار ون سبز عکسبرداری از خود نور نوار با یک تفنگ.

در تلفن در مرکز اعزام بدهید Wiza با شتاب چیزی را بر روی شاخص کارت و تضعیف آن در مقابل Keeter. Keeter به پایین نگاه کرد. در حال حاضر ما یک مشکل واقعی او فکر می کردم. “3-ادوارد-50” او radioed. “مظنون خودرو ون سبز با استفاده از سلاح.”

اگر Bolasky شنیده انتقال در همه, آن را خیلی دیر شده بود برای انجام هر چیزی در مورد آن. به عنوان او در چرخش گشت او ماشین را به پارکینگ بانک چهار مردان سیاه پوش اسکی ماسک و روغن زیتون یکنواخت و خسته کننده زمینه کت به نمایش در آمد بیش از دو طول در مقابل Bolasky واحد. یک لحظه بعد Bolasky را شیشه لعاب به پیچیده تار عنکبوت به عنوان سه دور سقوط را از طریق آن. او احساس خود را و سلاح گرم به عنوان پرواز شیشه فلفلی او مانند birdshot. معاون جوان انداخت و بدن خود را در سراسر نیمکت صندلی برای پوشش. “3-ادوارد-50 آتش گرفتن!” او فریاد زد: به میکروفون صدای شلیک گلوله در پس زمینه ترک خوردگی با نامنظم اهنگ از ظاهر ذرت.

تنها 28 ثانیه پس از اولیه اعزام Keeter کوک کردن اعزام میکروفن دوباره. “این یک ون سبز. این چهارمین و Hamner. آنها در حال تیراندازی است.”

سارق مسلح carjacked یک ون برای استفاده در سرقت که غیر فعال بود به عنوان فرار امنیت اقیانوس بانک در نورکو. گریز راننده بیلی Delgado ضرب گلوله کشته شد به عنوان او سوار دور. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از رودخانه کلانتر,)

مانی Delgado راه می رفت در مقابل ون کاهش شورش تفنگ و تخلیه چند پررونق انفجار تفنگ ساچمهای. “ما باید یک گروگان در اینجا!” جورج اسمیت فریاد زد در Bolasky جهت اما تنها چیزی که Glyn Bolasky می تواند بشنود بودند گلوله تبديل به فلز اطراف او باد کردن ویندوز پوزه انفجار انعکاس از یک بلوک خاکستر دیوار پشت سر او. وجود درد شدید در شانه چپ خود را به عنوان یک گرد آمد از طریق داشبورد ارسال قطعات از سرب و مس پوششی به گوشت خود را.

هنوز هم دروغ گفتن در سراسر نیمکت صندلی Bolasky فرمان برداشت و با یک دست jerked gearshift به معکوس و ناودان در شتاب دهنده. گلوله پینگ کردن ایمپالا به عنوان آن را به ضرب گلوله به عقب از پارکینگ بر روی چهارم خیابان قطع فورد تاندربرد رانده 15 ساله جودی ان Tygart پشت چرخ در نظر گرفتن یک رانندگی درس را از پدر او. Swerving به خط می دوزند ، تاندربرد sideswiped یک بیوک ریگال و careened رو به مشرق در چهارم خیابان آمدن به توقف 75 پا فراتر از Bolasky. وجود دارد sharp کرک به عنوان یک گلوله آمد از طریق پشت پنجره و تکه تکه چرا Darryel Tygart در کنار سر و ضربه زدن به دختر خود Jody ان در پشت.

سفر یکی دیگر از 30 فوت شرق در چهارم خیابان در جهت معکوس Bolasky خودرو skidded به توقف وری در وسط جاده. پرتاب آزاد در تفنگ ساچمهای کوه Bolasky احساس خون در حال اجرا پایین صورت و بازو. “من ضربه!” او radioed.

معاون Glyn Bolasky ماشین به ضرب گلوله کشته شد و معاون مجروح را به عنوان به زودی به عنوان او وارد شده در بانک. در طول دوره جنگ تفنگ 32 پلیس وسایل نقلیه نابود شدند و یا غیر فعال است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از رودخانه کلانتر,)

دو ثانیه بعد Keeter خبر از انتقال است که همه چیز را تغییر داد: “افسر رسید. روشن شدن هوا. 1199.”

در سراسر Riverside County, هر اتومبیل گشت زنی در این زمینه هر کارآگاه در یک میز هر undercover narc در stakeout هر هلیکوپتر در آسمان هر افسر گشت بزرگراه کالیفرنیا ریورساید PD یا RSO متوقف شد و آنچه او انجام شده بود به همگرا در تقاطع چهارم و Hamner.

•••

خیزان پشت ایمپالا برگزاری خود shotgun, Glyn Bolasky شنیده screeching از لاستیک به عنوان ون از پارکینگ بانک و تبدیل شده به دور از او را به سمت Hamner. زمانی که Bolasky آمد تا با تفنگ ساچمهای پشت پنجره از ون منفجر شد و او شروع به گرفتن آتش از مردان داخل. با گلوله های قابل توجه بدن به گشت زنی واحد در مقابل او Bolasky پمپ چهار دور از Wingmaster در عقب ون 25 فوت دور.

یک توپ سرب اندازه استاندارد BB سفر از 1300 فوت در ثانیه به پرواز در آمد از طریق طول ون زده و بیلی Delgado در پایه جمجمه او وارد حفره جمجمه شمال بصل النخاع. فورا بیلی جسمی سیستم عصبی متوقف رله داوطلبانه دستورات زیر آن نقطه است. اما بصل خود وحی انجام آن کار در حال اجرا در سیستم عصبی خودکار است که نگه داشته بیلی اندام های حیاتی عملکرد. عبور از ساقه مغز که یک شات #4 باک پانچ یک سوراخ از طریق غضروف دیوار نای اجازه می دهد او هنوز هم ضرب و شتم قلب برای پمپ خون به خود را هنوز هم تنفس ریه ها. این زمانی است که بیلی Delgado آغاز کرد و این روند به آرامی غرق در خون خود.

بدون بیلی ون دود و زیرفشار ضرر کردن جاده را به یک زنجیره ای پیوند حصار در سمت شمال چهارم خیابان آمدن به توقف فقط چند پا کوتاه از Hamner خیابان.

•••

لحظه ای جورج اسمیت متوجه ون بود و نه حرکت او می دانست آنچه اتفاق افتاده بود به راننده اش. بیلی بود سقوط limply به سمت راست غیر ارادی دچار تشنج. در صندلی مسافر مانی بود و تکان دادن او تماس نام خود را در تلاش به او فشار بالا راست. اما بیلی بدن مرده بود وزن است.

“من از اینجا” کریس فریاد زد. “من نمی گرفتن تست در این ون.”

“برو عقب” جورج گفت: گرفتن کیسه های آخر هفته جای خود غلت بزنید و آنها را در جهت سمت محموله درب. “ما نیاز به وسیله نقلیه دیگر.”

کریس قرار دادن یک پا بر روی صندلی عقب و رفت و مستقیما از خرد پشت پنجره هنوز هم برگزاری خود هکلر. او بر روی خیابان و سپس ظهور تا با هدف تفنگ حمله خود را به سمت ماشین پلیس هنوز وری در جاده ها است. Russ به دنبال برادر خود را به همان شیوه با “خپله” آر. مانی برداشت شورش تفنگ صعود خود را بیش از مرگ برادر و درب راننده. به تنهایی در ون جورج خود را برداشت هکلر .308. و در زمان نهایی به اطراف نگاه کنید. چشمان خود را حل و فصل در کابینه برگزاری خود را به گروگان گرفتند و آن را دیدم سوراخ و gouged با چارپاره. که شخص مرده بود ،

•••

Glyn Bolasky پرتاب خود را خالی تفنگ ساچمهای بر روی پیاده رو, درو او .357 پایتون سرویس هفت تیر و دولا پشت لاستيك جلو دوباره. با شکستن در تیراندازی او آمد تا با هدف تفنگ بیش از هود ایمپالا. ایستاده در عقب ون بود یک مرد برگزاری یک تفنگ در ران با بشکه وارد به طور مستقیم در Bolasky. خیره از تک چشم سوراخ در یک ماسک اسکی او نگاه بسیار شبیه به یک مرد به عنوان او برخی از مرتب کردن بر اساس گوتیک کابوس یک روپوش دار جلاد در مورد به رها کردن گیوتین.

ریورساید معاون Glyn Bolasky به ضرب گلوله کشته شد توسط دزدان به عنوان او در پاسخ به این امنیت اقیانوس بانک در نورکو. (عکس از رودخانه مطبوعات شرکت)

دو مرد ناشناس به یکدیگر تقریبا به طور همزمان Bolasky شدن یک دور که آمار پایین پرتاب یک پف از خاک و آسفالت. او کبوتر به پایین در پشت جبهه تایر قابل توجه دور خود گشت واحد zinging کردن پیاده رو, صیقل با برس گردان homicidally سربار. هنگامی که او آمد تا دوباره وجود دارد یک دوم مرد در کنار هر شلیک از ران. Bolasky خود را مطرح .357 و خاموش کردم دو دور. پس از آن چیزی گاو بازوی چپ خود را به عقب. هنگامی که او نگاه وجود دارد یک سوراخ در داخل آرنج چپ خود را. خون شروع گربه بر روی صورت خود را.

•••

یک مایل شمالی به طور مستقیم در Hamner خیابان در شیرینی کررل در خیابان ششم و معاونان چاک هیلل و اندی Delgado انداخت پایین خود را در فنجان قهوه و شروع به پریدن کرد به وسایل نقلیه خود را در اولین 211 اعزام. دو مرد تقسیم تا Delgado عنوان Hamner و هیلل موازی او در سیرا.

تبدیل westbound بر روی خیابان چهارم از سیرا دور زده رادیاتور و هود از هیلل را گشت زنی واحد بسیار سخت او احساس اثرات طنین طریق قاب Plymouth Fury. “2-ادوارد-59 ما در حال گرفتن آتش” هیلل radioed. او شروع مارپیچ ماشین خود را به فرار از گلوله و پس از آن گاو چرخ راست به عنوان یک خاک بسیاری است. به عنوان او skidded رزمناو به توقف Hille شنیده سرد انتقال آمدن از Bolasky.

“3-ادوارد-50 من خونریزی بد. من یک شریان رسید. من به کمک نیاز دارم!”

Hille انداخت باز کردن درب راننده و رهبری نسبت به Bolasky موقعیت بی باک گذشته 50 فوت در سراسر طیف گسترده ای-میدان باز آتش به عنوان گلوله thudded به خاک در اطراف او. هنگامی که او رسیده Bolasky آنچه که او را دیدم احساس خطر او. وجود قطعاتی از شیشه ای تعبیه شده در خود شخص معاون و خون چکیدن از چانه و گونه ها را بر روی لباس خود را ، Bolasky بود رنگ پریده و سفید و آوردن آرنج چپ خود را.

اجازه دهید من آن را ببینید, Hille گفت. Bolasky برداشته دست خود را خاموش زخم و یک جت خون spurted بر روی Hille است ، Hille کلمپ Bolasky دست به بیش از آرنج تا خونریزی متوقف شود. یکی دیگر از تایر های ایمپالا در زمان گرد و منفجر کردن. Hille رسیده Bolasky است .357. او خالی صرف دور از سیلندر reloaded تحت فشار قرار دادند و تفنگ را به Bolasky دست. بیایید به کسانی که درختان Hille گفت: کمک به Bolasky به پا خود را. دو مرد در زمان خاموش در حال اجرا به یک ردیف از درختان اکالیپتوس.

چاک Hille می دانست که او نیاز به دریافت Glyn Bolasky وجود دارد. “ماندن در اینجا,” او گفت:. برای بار دوم Hille عبور این زمینه باز به واحد خود را پارک شده در خاک بسیاری است. در آنجا بود صدای انفجار تفنگ ساچمهای و سپس ترک تفنگ به او زد اما این بار هیچ نشانه ای از دور قابل توجه در هر نقطه در نزدیکی او.

رسیدن به گشت زنی واحد Hille چرخش یک حلقه U-نوبه خود عبور گرد و خاک و چهارم خیابان پرید محدود و کشیده به Bolasky محل. “در پشت!” او نامیده می شود. Bolasky کبوتر به پشت صندلی. هیلل در زمان خاموش و دور از تقاطع و تبدیل سمت راست بر روی سیرا با تمرکز بر روی یک کار واحد: دریافت Glyn Bolasky به تاج بیمارستان جامعه قبل از او بلد در صندلی عقب یک RSO گشت واحد.

چاک هیلل را نمی دانند به همین دلیل او گرفته نشده بود آتش به او زد و برگشت به ماشین خود را که زمان نهایی است. افراد مسلح به طور ناگهانی تغییر توجه خود را به یک مرد ایستاده در پشت درب ریورساید شهرستان کلانتر گشت واحد در Hamner خیابان پمپاژ انفجار تفنگ ساچمهای را در میان خود. که مرد شد معاون اندی Delgado.

•••

یکشنبه آینده: قسمت 7 – معاون اندی Delgado وارد نزاع و درگیر در آتش با سارق مسلح بانک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de