عشق ساختگی نفرت: حرم ترتیب sehar, افطار برای 500 مسلمانان

سرینگر: برش در سراسر مذهبی خطوط در طول مستند شری ماتا Vaishno Devi حرم در جامو و کشمیر مجموعه یک نمونه از هماهنگی جمعی تبدیل به مرکز قرنطینه و آماده سازی مواد غذایی برای حدود 500 مسلمانان در میان ماه مبارک رمضان.

یکی از محترم ترین زیارتگاه های هندو, ماتا Vaishno Devi حرم تبدیل کرده بود آن Aashirwad بهون که دارای ظرفیت 500 تخت به یک مرکز قرنطینه در ماه مارس با در نظر COVID-19.

به گفته رئیس اجرایی هیئت مدیره رامش کومار گفت: به نقل از به Hindustan Times, حرم کار کرده است یک شبه به ارائه Sehri (قبل از وعده غذایی سحر) و افطار به قرنطینه ‘Rozedaar’ مسلمانان در طول ماه رمضان.

“آن را به Aashirwad بهون عمدتا کارگران که در حال روزه در ماه رمضان. بنابراین ما تصمیم به ارائه آنها را سحر و iftari روزمره گفت:” مدیر عامل شرکت.

طعم وحدت

به نام دین, برخی از مردم بازی سیاسی با یک دستور کار و نمی خواهید جوامع به گرد هم می آیند.

نیز وجود دارد افرادی که با ارسال یک پیام از عشق و وحدت است.

قبل از آن اعضای جامعه مسلمان کمک انجام آخرین مناسک هندو همسایه در پی coronavirus ناشی مستند.

برقع چادری Imrana Saifi ویروسی رفت و پس از او عکس sanitising منو دورگا معبد در شمال دهلی نهرو Vihar شد پست شده در رسانه های اجتماعی.

یک هندو تنظیم خانواده افطار برای یک مسلمان که گرفتار شده بودند با توجه به مستند.

یک هندو رشته در جامو و کشمیر برای 40 روز در دین, خانواده, خدمت مناسب با وعده غذایی گیاهی که آن Navaratri روزه.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر