جنوب کالیفرنیا اخبار گروه با همکاری فقط به ورزش زنان برای یک هفته داستان. ثبت نام برای JWS عضویت در خبرنامه اینجا.


نیکول ون دایک است سر مربی تیم از دانشگاه واشنگتن فوتبال زنان تیم. او قبلا به عنوان سر مربی در دانشگاه پنسیلوانیا و به عنوان دستیار سر مربی در دانشگاه استنفورد. زیر او صحبت کرد فقط به ورزش زنان در مورد چالش ها و فرصت های مربیگری از دور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

چه آن را مانند به مربیگری از راه دور در حال حاضر ؟

این یک وضعیت بی سابقه ای از آنجا که ما به عنوان مربیان سیمی هستند را در مقابل بازیکنان ما — تعامل با آنها را به صورت روزانه. در حال حاضر ما متوسل به شدت از تلفن و زوم. آن را کاملا تغییر پویا. شما در حال حاضر درخواست کودکان و نوجوانان “با سلام شما می توانید از قطع چند دقیقه است؟”

داشتن فقط گرفته شده در طول برنامه ما در تلاش هستیم برای مشاهده این به عنوان یک فرصت باور نکردنی برای تعامل با دانش آموز ما ورزشکاران در راه های مختلف. برخی از چیزهایی که ما از آن منتج شده اند بسیار جذاب است. است که می گویند که وجود ندارد, چالش ها و موانع اما ما آن کنید و سعی کنید برای پیدا کردن راه منحصر به فرد برای ادامه حرکت رو به جلو است. در نهایت این نیست رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای. ما می خواهم به در یک موقعیت که در آن ایمنی و بهداشت در حال شماره یک اولویت است, اما ما همچنین می خواهم به ماندن متصل با تیم ما به طوری که ما در حال آماده رقابت در هر زمان که مجاز است.

چقدر از خود را روز به روز صرف زوم?

با تمام قوانین در مورد چه مدت شما می توانید اتصال با بازیکنان ما نمی خواهیم به انحصار خود را با جلسات. ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها هنوز هم به انجام داوطلبانه تمرینات با وجود این واقعیت است که آنها اجباری نیست. با زوم تماس می توانید آنها را در انحصار خود را در شب و بازیکن می تواند تبدیل به زوم. سپس آن را سخت را برای آنها به خارج شدن از خانه و خارج است.

چه شده اند مربیگری خود را اولویت داده شده است که تمرین در فرد به عنوان یک تیم در حال حاضر محدود ؟

ما صرف برخی از زمان در فرهنگ و رهبری است. ما همچنین بررسی فیلم. ما سعی کرده ایم به انجام برخی از چیزهای سرگرم کننده آن است که آیا بازی Kahoot و یا برخی از دیگر بازی های تعاملی برای نگه داشتن خلق و خوی نور است.

ما همچنین تمرکز زیادی بر روی, روانی سمت, که ما به دو بخش تقسیم شده. وجود سلامت روانی طرف با مهارت های مقابله ای و انعطاف پذیری مهارت. ما به عنوان کارکنان بر این باورند که این مهارت شما می توانید کسب و کار در. پس از آن وجود دارد ورزش عملکرد ذهنی سمت جایی که ما تمرکز بر روی بازیکن می تواند بهترین خود را در لحظات دشوار و چگونه آنها می توانند استقامت در شرایط فشار بالا.

ما سعی کرده ایم تا تمامی این اطلاعات با هم برای گروه های کوچک. این یک فرصت برای کسانی که شاید اصلا این شخصیت به پرش به بیرون و تعامل با هر کس و یا نمی خواهید به نشان می دهد به همان اندازه آسیب پذیری در گروه های بزرگ برای ارتباط با مربیان مختلف در گروه های کوچک تر.

چگونه شما را در ادامه به ایجاد انگیزه در بازیکنان خود را?

من یک ایمیل به تازگی گفت: “برنده شدن صبر کنید.” واقعا با من گیر کرده. ما در حال رقابت در برابر هر کس دیگری. ما در حال فکر کردن در مورد تیم های دیگر است که ما در حال رفتن به بازی. ما در حال تلاش برای قرار دادن خودمان در بهترین موقعیت برای زمانی که ما آمده ایم از این. ما فقط با تمرکز بر گرفتن 1% بهتر در هر روز است.

این وضعیت به شمار چالش های چون بازیکنان نمی تواند و آموزش در گروه. آنها نمی تواند انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است. بنابراین ما تصمیم به تمرکز بر آموزش روان آن را به عنوان تمایل به در پشت رایتر قرار داده در زمان عادی به دلیل تربیت بدنی پیشی می گیرد. در نهایت ما می خواهید به ماندن متصل به عنوان یک تیم کار به سمت اهداف ما است.

آنچه نیاز به تغییر در وضعیت فعلی برای ورزش به بازگشت ؟ که باعث می شود که تصمیم گیری برای شما بچه ها ؟

من با افتخار به بخشی از این جامعه در دانشگاه واشنگتن است. در پزشکی طرف آنها در خط مقدم جهانی با همه چیز است که اتفاق می افتد. ما به آنها اعتماد. ما زیر سرب خود را از بهداشت و ایمنی نبوده است. ما می دانیم که در اینجا همه ارزشهای ورزشی و چه دو و میدانی قادر به انجام برای ورزشکاران دانش آموز و برای کل جامعه است.

وجود دارد بسیاری از حرکت قطعه است که عدم اطمینان همچنان بزرگترین چالش است. می تواند ما را دوباره در تابستان ؟ ما می رویم به تابستان مدرسه ؟ ما فقط تلاش برای کنترل آنچه که ما می توانید کنترل کنید. قصد این است که یک فصل و ما می خواهیم به آماده شود. اما “آماده” نسبی است چرا که مردم در شرایط مختلف است.

برخی از بازیکنان ما باید در ورزشگاه خانگی. برخی از آنها مجاز به رفتن به ساحل و اجرا کنید. ما نمی خواهیم بازیکنان به احساس فشار به بیرون بروید و کار در حال حاضر اگر یک خطر آنها می تواند بیمار یا سازش کسی در خانه است. بنابراین رفتن به یک روند انتقال که در آن هر کس می گرداند و ما را به حساب هر بازیکن ، آن را به مانند “در آمده و اجازه رفتن سخت بلافاصله.”

کالج, دو و میدانی معمولا تیم متمرکز, اما شما در حال صحبت کردن در مورد شکستن این مدل و با تمرکز بر فرد است. این است که عادلانه خلاصه?

چرا که شرایط خیلی متفاوت است. در حال حاضر بازیکنان در حال انجام داوطلبانه تمرینات. ما قادر به قیمومیت آنچه انجام می دهند و به حق تا آنجا که هر کس محدود به خود شهرستان و مقررات دولت — خود را به شرایط و موقعیت با خانواده های خود.

ما باید به فکر خارج از جعبه. بله همه ما می خواهیم دانش آموز ما ورزشکاران مناسب و آماده برای رفتن اما ما نیز باید یک گام به عقب و تشخیص آنچه واقعا مهم است. وجود یک پوشش نقره ای به همه از این. ما باید همچنان به کنترل آنچه که ما می توانیم کنترل و کمک به بازیکنان را از طریق موانع خاص است. من نگاهی به برخی از ما ورزشکاران دانش آموز و آنها در خانه با پدر و مادر خود را دوباره. آنها باید کارهای. هنگامی که ما می گویند “هی پرش بر روی یک زوم تماس” است که ممکن است کار نمی کند برای پدر و مادر خود و برنامه کار خود را. بنابراین ما در حال تلاش برای باز و زیرک در همه چیز است که ما در حال انجام است.

صحبت شما در مورد کنترل آنچه که شما می توانید کنترل و پالایش روانی طرف بازی. چگونه شما را به ماندن مثبت برای بازیکنان خود را?

ما صحبت های زیادی در مورد جشن پیروزی های کوچک و تأمل در خود تغییر هفته به هفته. که در آن شما به عنوان یک فرد رشد? آن را نمی کند تغییر شرایط. بله, آن را بمکد. شما نمی توانید با هم تیمی های خود را. شما نه در دانشگاه. اما ما سعی می کنیم به تأمل در ما چقدر رشد کرده و چه فرصت ها که از این. خوش بینانه بودن به این معنا نیست که همه چیز مثبت است ، آن مهم است برای پیدا کردن پوشش نقره ای و می دانم که این فقط ممکن است بخشی از این روند است.

چگونه است که COVID-19 بحران نهفته جذب کالج?

استخدام تقریبا در یک مکث اما با توجه به دنیای مجازی وجود دارد بسیاری از راه های دیگر برای انجام کارهای. ما در حال آشنا در مناطق جدید و نیاز به فکر می کنم در خارج از جعبه. اگر یکی از چیز خوب در مورد این بیماری همه گیر از آن که شما را وادار به تنظیم مجدد و شما می توانید زمان به فکر می کنم. شما باید گفتگوهای مختلف با بازیکنان شما را تبدیل به یک کمی کمتر سفت و سخت شما تمرکز بر توسعه روابط عمیق تر. در همان زمان هر چند که قادر به بیرون رفتن و تماشای مسابقات یا ارزیابی بازیکنان شمار مجموعه خود را از مشکلات.

به عنوان یک تیم ما در محل های مختلف چون ما یک کارکنان جدید. ما در حال همکاری با یکدیگر برای توسعه خود ما فرآیندها و حرکت رو به جلو. با داشتن این زمان به توسعه خود ما برنامه ریزی شده است مثبت.

من همچنین فکر می کنم که جدید NCAA قوانین که در حال آمدن به جلو مهم هستند چرا که ما باید برای حفاظت از سربازان و خود ما ورزشکاران دانش آموز از نظر رسمی بازديد و سفر جزء.

صحبت شما در مورد ایجاد روابط با بازیکنان. چگونه شما رویکرد این روابط و آیا به نظر شما هر یک از این تغییر با توجه به وضعیت کنونی?

وقتی که می آید به مربیان و بازیکنان اعتماد سازی و احترام به یکدیگر در خط مقدم از همه چیز. زنان که ما مربی خوبی گرد — آنها نه فقط بازیکنان فوتبال. برخی از خواهد شد و بازی حرفه ای و برخی اجرائی خواهد شد. چگونه یک تعریف موفقیت متفاوت است برای هر دانش آموز ورزشکار. این مهم است برای ارتباط با آنها را در یک سطح عمیق تر و رسیدن به آنها را می دانیم. بیشتر از آن مهم است به درک چه انگیزه آنها. چگونه آنها می خواهند به ابلاغ خواهد شد ،

در نهایت بازیکنان و مربیان رانندگی در همان جهت. ما می خواهیم به موفقیت آمیز باشد و ما می خواهید را به نفع خود بازی. این مسیری است که, اما چگونه شما وجود دارد نیست همیشه همان نگاه — آن می تواند متفاوت باشد بازیکن به بازیکن. وقتی که من به عقب نگاه در برخی از تیم های من مربی نزدیک بازیکنان موفق تر تیم هستند. بازیکنان شروع به بازی برای هر یک از دیگر — آنها را برای هر یک از دیگر و آنها را به احترام متقابل برای هر یک از دیگر. من باور دارم که بیشتر شما می توانید تمرکز بر ایجاد روابط به عنوان یک مربی بیشتر بازیکنان خود همان را انجام خواهد داد. همه چیز مبتنی بر رابطه.


یادداشت سردبیر: با تشکر برای خواندن این داستان این است که بخشی از یک هفته سریال در همکاری با فقط زنان ورزش یک پلت فرم است که به ترویج پوشش زنان در ورزش است. بازدید از وب سایت خود و یا ثبت نام برای خبرنامه اینجا.


 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de