الهام بخش مادران

تم برای OC خانواده الهام بخش برای سال 2020 است زنانی که ترانسفورماتور. نه به عنوان در “robots in disguise” (خود را بپرسید بچه) اما زنانی که در حال تبدیل جهان اطراف آنها را. این که آیا آن را تبدیل چگونه ما بحث در مورد مسابقه تبدیل خانواده خود عادات غذا خوردن تبدیل جهان اطراف آنها را با عشق و یا تبدیل زندگی از دیگر زنان این چهار زن در حال ساخت شجاع تغییرات مثبت و بله کاملا الهام بخش است.

الیزابت پیرسون

الیزابت پیرسون

احساس گیر کرده ؟ الیزابت پیرسون می کردم. اجرایی مربی حرفه ای کمک می کند تا زنان ایجاد آینده خود را.

زندگی خوب به نظر می رسید الیزابت پیرسون. او تا به حال دو دختر جوان دلیله معشوقه سامسون و ویویان, با, شوهر, Ryan و موفقیت حرفه ای شرکت جفت علامت های تجاری بزرگ مانند ویتامین آب و دیزنی لند با تاثیرگذاران.

“مردم بزرگ علامت های تجاری بزرگ بودند پول باور نکردنی بود اما من شروع به ایجاد این تصویر خود از این فرد که لباس و پرواز بسیاری — من این فرد در فرودگاه بیش از حد شلوغ به حتی نگاه کردن و واقعا نوع احساس خودم می گوید:” پیرسون.

این یک بیداری معنوی در Miraval عقب نشینی در توسان که آن را انجام داد.

“من به نوعی تا به حال شکست وجود دارد مانند” چه هستم من انجام می دهند ؟ این احساس بسیار متوسط است.’ من نمی فهمم که چرا من نمی تواند با این شوهر و این بچه ها و این زندگی زیبا و حومه — چیزی گم شده بود می گوید:” پیرسون.

این احساس که در نهایت منجر به تبدیل شدن به یک مدیر اجرایی مربی حرفه ای برای زنان است که خود را در یک فضای مشابه.

“من فکر می کنم آن را خوب است برای زنان به ارزیابی زندگی خود را و می گویند,” من می خواهم بیشتر.” Unapologetically. شما را و سپس شما را کمی بیشتر و سپس شما یک روز از خواب بیدار و شما را در آنچه که من اسمش این قفس از حد وسط و شما گیر کرده و نمی دانم که چگونه به خارج.”

او تا به حال به ایجاد برخی از تغییرات در زندگی خود را. گام اول در حال حرکت بود در سراسر کشور به Laguna Niguel.

“من تا به حال فقط سوزاندن کشتی. ما در سمت چپ خانواده ما به سمت چپ دوستان ما همه چیز را. اما من احساس کردم به نام California,” او می گوید: با نوار صبحانه از گسترده خانه تپه. “این سخت بود اما در نهایت در شب هنگامی که ما اینجا نشسته ایم و ما قادر به دیدن اقیانوس و احساس می کنم مثل این است که ما به جای آن همه ارزش آن.”

گام دوم کشف شد شور و شوق خود را برای کمک به زنان دیگر که گیر شد. با ذوق به تازگی spiritualized او در بر داشت خودش را رسمی مربیگری از دیگر زنان است.

“مردم می گویند می تواند ما بیرون بروید ؟ من واقعا نیاز به صحبت کردن با شما و نبود فقط یک سگ ماده sesh بیش از شراب آنها تا به حال عملی اهداف و من شروع به دیدن آنها زندگی خود را تغییر دهید.”

پیرسون مربیگری که او عمدتا از راه دور, و یا گاهی اوقات در فرد (“مشهور همیشه می خواهید برای دیدن شما”) است که ترکیبی از هماهنگی با مشتریان خود را با خواسته های واقعی — بخشی از خود گفت: “Psst بیش از اینجا! این برای تلفن های موبایل سرگرم کننده است!” — از طریق شیوه های مانند مدیتیشن, روزنامه نگاری و نقاشی. “هر چه مردم پیدا شاد.”

هنگامی که آنها به وضوح در مورد آنچه آنها می خواهند برای ایجاد پيرسون به ارمغان می آورد در شرکت ها, مسائل, شبکه اطمینان از مشخصات لینک فوق العاده با هوش و مانند آن.

قطعه سوم این است که او نیروی مطلق خواهد شد. اگر دوستان و یا خانواده سعی کنید به بازیگران شک در یک مشتری رویاهای پیرسون نیست داشتن آن است. “آنها به من بگو که خود را در مسائل. آن را تا به چیزی برای انجام با شما. ما لیزر متمرکز در رسیدن شما به این هدف’, ” او می گوید.

مشتریان باید آماده برای جهش از ایمان است که واقعا تغییر بزرگ نیاز دارد.

“مردم باید قادر به آن را بین چشم. من همیشه از آنها این است که در حال حاضر چیزی است ؟ چرا که اگر آن را نه من علاقه ای ندارم.’ من بسیار در سرمایه گذاری موفقیت خود را بنابراین اگر آنها در حال رفتن به همه در و سپس آن را فقط کار نمی کند.”

در پایان, آن را همه چیز در مورد انجام, شاد, اما با کمال تعجب کار دشوار است برای پیدا کردن یک مسیر و پذیرش است که جهان را فراهم خواهد کرد.

“ما می توانیم شما را در مراقبت از خود رژیم و انجام تمام تاکتیکی چیز, اما اگر شما باز و اعتماد هیچ چیز می تواند برای شما,” او می گوید. “همه چیز می تواند جریان به شما اگر فکر می کنید آن را و شما آن را اجازه می دهد. هنگامی که ما با هم کار ما کشف که قدرت ما شما را به عقب در صندلی راننده که در آن شما در حال رفتن. شما دیگر یک مسافر شما یک خالق است.”

لذت گناه

“فرودگاه رژیم غذایی کک. و Beyoncé رقص احزاب است. آن را برای تلفن های موبایل بسیار اساسی اما من قرار داده تا بیانسه ‘بازگشت’ و این است که من آزاد است.”

مورد علاقه برطرف کننده استرس

مدیتیشن

چگونه می توانم به شما در پیدا کردن آرامش در طول دوران سخت?

“تلاش به خودم یادآوری کنم که هیچ یک از ما می دانیم هر چیزی. بسیاری از چیزهایی که خارج از کنترل ما هستند و من عجیب به راحتی در آن است. و پس از آن ، دختر همیشه کمک کند.”

کتاب که به شکل زندگی خود را

“این Untethered روح” توسط مایکل خواننده;”بپرسید و آن داده شده است” توسط استر و جری هیکس

Cassie Lewis

Cassie Lewis, M. Ed, MSW

به دنبال تبدیل جهان اطراف خود را با عشق. خدا است که هر کس می آموزد کودکان وزیر. بله حتی معنی مردم است.

به عنوان کسی لوئیس می دهد یک تور در اطراف حیاط خلوت پدر و مادر خود را’ آناهایم خانه امتیاز از سه جوجه clucking در قفس های باغ گیاه و سپس حرکت به سمت باغ unplanted این سال است. “من دارم تمرین استقبال نقص,” او می گوید.

این نوع از راه او روش همه چیز.

Lewis, شوهر, مایکل تایلر و دختر سیمون 5 منتقل بازگشت به خانه دوران کودکی خود را به مراقبت از پدر او که تا به حال سکته مغزی و مادر او که آلزایمر دارد.

“زندگی با پدر و مادر معلول است فوق العاده سخت و مالیات. من نمی خواهم به خیال بافی که قطعه. اما حتی در میان است که وجود دارد بسیار زیبایی برای پیدا کردن. شما نوع به حفاری در زیر برخی از واقعا افتضاح تجربه می گوید:” لوئیس.

یکی از هدیه های در حال حرکت در با پدر و مادر او است که رایگان اجاره یک فرصت برای ارائه لوئیس را به یک کار پاره وقت به عنوان یک فرزند وزیر در سنت پل کلیسای اسقفی در توستین.

“من سخت کار برای ایجاد فضا برای کودکان به منظور توسعه خود را حس الهی به جای دیکته کردن به آنها آنچه آنها باید فرض کنیم در مورد قلمرو معنویت. به عنوان یک معلم, من در حال حاضر اخلاقی حالات به آنها و یا واقعیت ها در مورد مردم در فقر و آنها با هم اعلام عمیق ترین پاسخ خواستار شفقت رادیکال سخاوت و شمول است. من به آنها میآموزد که خدا در همه حتی معنی مردم است. همه مردم با ارزش و شایسته با احترام رفتار شود” او می گوید.

سابق مددکار اجتماعی کار می کرد که با بی خانمان جامعه لوئیس یک قهرمان برای به حاشیه رانده شده مردمی است.

“من پرشور در مورد ترویج دلسوزی برای فقرا و افرادی که اصلا مناسب در,” او می گوید. “من متعلق به یک کلیسا با تعداد زیادی از زوج های همجنسگرا و افرادی که خود را در حال حاضر جنسیتی در nonconforming راه فراهم می کند که به من فرصت شگفت انگیز برای افزایش دختر من با اولیه قدردانی برای افرادی که نمی متناسب با هنجار و نه از ترس یا قاضی تفاوت.”

جالب اینجاست که قلب او برای جامعه تجاوز آمد در حالی که حضور انجیلی ،

“من مطرح شد به فکر می کنم که همجنسگرایی کاملا اشتباه و رفتن ما را از کل جامعه جدا قرار می گیرند می گوید:” لوئیس که مطرح شد در انجیلی خانه. اما لوئیس اختصاص داده بود منجر به ایدز کمک رسانی. نظر او تکامل او به عنوان ملاقات با همجنس رو چه بود, سپس حکم اعدام, حال, دوست, کشتن خود را پس از تلاش برای “درمان” خود را از همجنسگرا بودن و اولین دوست پسر, دوست عزیز, در آینده ،

“است که یک نشانگر در زندگی متوجه می شوند که این خطرناک است. کلیساها باید یک مسئولیت بزرگ را برای برخی از افتضاح چیزهای که آنها ایجاد می شود در این افراد می گوید:” لوئیس. “من این فرصت در حال حاضر به ایجاد فضاهای امن و احساس می کند که بسیار معنی دار به من.”

اگر چه Lewis اتحاد چپ کلیسای انجیلی او سپاسگزار برای آن است.

“من عاشق دین است. من دوست دارم در مراسم و معنویت و همه از آن. پدرم یک کشیش بنابراین کلیسا بود ، بنابراین من فقط آن را جشن می گیرند. آن را تا به بسیاری از مشکلات که نیاز به توان نام برد اما بسیاری از آن ها واقعا زیبا می گوید:” لوئیس که پدر و مادر باقی می ماند انجیلی.

Sipping چای در جلو ایوان لوییس نگاه کردن بر روی حیاط کوچک جلو او از تبدیل یک فضای تحت پوشش در خرچنگ چمن به دوست داشتنی پناهگاه پر از گیاهان بومی. او گرفته شده چه در اطراف خود و تبدیل آن به چیزی زیبا.

“در یک فضای کوچک ما می توانیم چیزی شبیه به آن است,” او می گوید.

کتاب که به شکل زندگی خود را

“شفقت” توسط هانری Nouwen

مورد علاقه برطرف کننده استرس

تنفس. “این در دسترس ترین — در هر زمان.”

آخرین نشان می دهد شما binged

“Battlestar Gallactica” “ما 20 سال است.”

چیزی که تعجب ما در مورد شما

کنترا ، “این یک شبیه پرنیان به میدان رقص, اما بیشتر از یک هیپی/عجیب و غریب-اردک جمعیت است.”

Lesli Mitchell

Lesli Mitchell

تبدیل چگونه ما بحث در مورد مسابقه. او نمی ترسم برای رفتن وجود دارد.

Lesli میچل که co-صندلی تنوع و ورود نیروی کار در ارواین ایالات جماعت کلیسا با سعادت فیگوئروا می آید و موقعیت خود را از جالب دیدگاه. دختر, سفید, پدر, سیاه, و, او, سیاه, خواهر و برادر و همچنین سفید با موهای قرمز و کک و مک. شوهرش افریقایی-امریکایی و او در همه محله سیاه و سفید در لس آنجلس.

“دیگر (آفریقایی-آمریکایی) مردم به من می گویند” شما صحبت کردن به مردم در مورد مسابقه ؟ “و من گفتم:” آره!’ آنها نمی. اما من فکر می کنم دنیای من بیشتر مایع. من مامان و خواهر من هر دو بیدار شد — آن را بسیار جذاب!” میچل می گوید که زندگی در دریاچه, جنگل, با, شوهر, موبایل, و, دختر, Ava, 15.

نیروی کار به ارمغان می آورد با هم مردم در تمام سنین به بحث در مورد نژاد, تماشای فیلم یا شنیدن سخنرانیها مانند یک آینده یکی Mitchell ارائه خواهد شد در تاریخ ، آنها همچنین می تواند جفت شدن با چند نژادی آمریکایی در جنوب کالیفرنیا (meetup.com/multiracialkids) برای میزبان playdates و رنگ مکالمات که در آن مردم از هر قومیت می آیند و مورد بحث و جشن نژادی/قومی تنوع.

“ما آمریکایی های آفریقایی تبار و نژاد مخلوط کنید با هم و فقط بحث در مورد نژادی خود را تجربه در اورنج کانتی. شما باید به یک صدا. شما باید قادر به بیان تجربه خود را به دلیل گاهی اوقات آن را بسیار مبهم است. این مهم است برای هر گروه قادر به بیان آن است و باید یک فضای امن” او می گوید. “این هم یک پادزهر برای مردمی که اخراج نژادی مسائل گفت:” من فقط colorblind.’

“که فقط خاموش و گفتگو. من سفید مادر به من می گوید: ‘همه ما در سر ما در مورد افراد دیگر. همه ما انجام دهد. پس از دقیقه دیدار من با کسی که من آگاهانه سعی می کنند این فرد برای هر کس که آنها در حال ارائه خود را به جای طرح ریزی هر یک از مسائل بر روی آنها.’ او 83. این هدف چیزی است که همه ما باید انجام دهیم.”

میچل رشد در یک خانه که به عمد در معرض خود را به جهان گوناگون. مادر او را بچه ها به انواع رویدادهای فرهنگی — کره ای, جشنواره, افریقایی-امریکایی غذای روح cookouts ایرلندی جشن.

“آن کاشته چیزی مثبت در مورد هر گروه. در غیر این صورت ما پر سر ما با کلیشه های,” او می گوید.

در حال حاضر میچل را مطمئن می سازد آوا اغلب با یک cenacolo از دوستان به یک شبیه دیگ ذوب از جشنواره ها و جشن ها.

میچل خانواده را تجربه کرده است تکان دهنده نژادپرستی از جمله یک تعمیرکار شکستن توالت در نیمه سپس ترک و آسیب به او اولی است. گاهی آوا نیز تحت تاثیر قرار است.

“او می رود به [Orange County دانشکده هنر] و گاهی مردم را نادان نظرات هیچ چیز بزرگ فقط نادان است. او شروع به گریه یک بار و دو مرد سفید معلمان نشسته با او به حمایت از او و گفت: “آیا شما نیاز به در مورد این بحث با هر کس دیگری چون ما سفید است؟’ او گفت: “با تشکر برای درخواست. اما من راحت من در دریاچه, جنگل,’ ” میچل خنده.

به تازگی میچل بود داوطلبانه در آشپزخانه سوپ با دختر و گفتن یکی دیگر از داوطلب در مورد نیروی کار. زن گفت: “چه چیزی شما را انجام دهید ؟ فقط یک دسته از مردم ناله؟”

“برای من مردم که نمی دانم و واقعا می خواهید به درک آن را زیبا. اما تفاوت بزرگ وجود دارد که زمانی که به کسی است که کاملا سمی. اگر شما به جدول با یک بد بو و نگرش شما مضر آن را مانند, ” اوه.’ اگر شما واقعا نمی دانید که ما در حال سرد ما می توانیم در مورد آن صحبت کنید. من اشتباه بیش از حد. ما همه نادان در اینجا. همه ما در راه های مختلف, بنابراین ما باید آرام و دوست داشتنی است.”

به جای دلسرد شدن با قدر مطلق از نژاد پرستی — “شوهر من می گوید: ‘مسابقه یک سر سفر,’, ” او می گوید — آن را فقط invigorates او را به یادگیری و اتصال بیشتر است. “شاید به این خاطر که من یک سفید مادر و خواهر و مادر بزرگ است که من مانند” ما همه فقط مردم آمده است.’ “

مورد علاقه بین برنده استرس

گوش دادن به موسیقی, نقاشی, سبز, چای, شکلات, ورزش

لذت گناه

شکلات

آخرین نشان می دهد شما binged

“دختر من و من به تماشای ‘The Fosters.’ آن را در مورد همجنس سکس زنان سفید و سیاه و سفید و آنها اتخاذ شش پرورش کودکان و نوجوانان. این عالی است.”

شخصی قهرمان

“من عاشق دیوید بووی. من عشق خود را فرهنگی چیزی که با ایمان. شما باید برای انجام همه است.”

جامی راجرز

جامی راجرز

رفتن گیاهی (بیشتر) بدون دردسر. جامی راجرز شاهد تحول در خانواده و سپس او می خواست برای کمک به دیگران آن را انجام بیش از حد.

برای جامی راجرز نویسنده “جاده به بالای گیاه کوه: یک خانواده واقعی را می شناسند و چگونه به راهنمای برای گیاه مبتنی بر خوردن” او ظهور اتفاق افتاده در توالت. به عنوان او را چند لحظه برای پنهان کردن از بچه ها او را قبل از مشغول صبح روز شنبه او تصادفا یک داستان در مورد Jay-Z و بیانسه رژیم غذایی مبتنی بر گیاه.

“شوهر من بود رفتن را از طریق بسیاری از مشکلات سلامتی که در آن زمان” راجرز می گوید که دو بچه با شوهر آدم — اسحاق 11 و دوستانم 9. “من تو را دیدم این مقاله سپس رفت یک تونل از مقالات مختلف در گیاه-بر اساس رژیم غذایی و فکر کردم شاید این پاسخ به مشکلات ما است.’ “

راجرز که با این نسخهها کار در بازاریابی برای یک شرکت دارویی استفاده می شود او بنیادی مغز به تمرین کردن در این علم است.

“من شده است در داروسازی, من تمام زندگی من خوب با داده های بالینی. من به راحتی می توانید نگاه در یک مطالعه برجسته و کشف کردن آنچه که این مطالعه در تلاش است به شما بگویم می گوید:” ارواین بومی است.

او قرار است که به خانواده در یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه و نتایج تقریبا فوری.

“در 90 روز شوهر من تا به حال کاهش یافته است 20 پوند فشار خون خود را پايين کلسترول خون خود را پایین بود و او دیگر قبل از دیابت می گوید:” راجرز اضافه کرد که او شگفت زده در چگونه بزرگ او نیز احساس می شود.

“من خیلی متمرکز بر او و او نیاز به نتایج خوبی که انتظار نداشتم خیلی اتفاق می افتد برای من بیش از حد. من تا به حال بیشتر انرژی است. من یک معتاد به قهوه و دیگر مورد نیاز آن را از طریق بعد از ظهر و شب. و خلق و خوی من را تغییر داد — شما فقط احساس می کنید بهتر است زمانی که شما در حال غذا خوردن به طور طبیعی است.”

گرفتن خرید از خانواده اش رفت و خیلی روان اگر چه او جوانترین نبود بسیار هیجان زده برای اولین بار در.

“او بسیار چشمگیر و نوع خود را انداخت روی زمین در مورد آن” او به یاد می آورد.

اما در حال حاضر تمام خانواده است در هیئت مدیره شده است و برای بیش از یک سال است. یکی از چیزهایی است که کمک کرده بود که آدم در نظر گرفتن پسران به فروشگاه مواد غذایی به انتخاب کردن مواد غذایی.

“ما آزمون طعم های مختلف با میله گرانولی را کنار بگذارید و یا متفاوت شکلات. ما ساخته شده آن را سرگرم کننده,” او می گوید. “گاهی اوقات کار می کند و گاهی اوقات آن را نمی کند.”

در خانه و خانواده می خورد گیاهی و رژیم غذایی وگان اما زمانی که پسران به, آنها می توانند تصمیمات خود را در مورد آنچه به خوردن.

“من می خواهم می گویند آنها در مورد 80/20 گیاهی است که من فکر می کنم بزرگ است,” او می گوید. “اگر من بیش از حد, هاردکور, آنها فقط شورشی در برابر آن اگر به من اجازه دهید آنها را بروید و برخی از رفتار من فکر می کنم از آن خواهد شد کمک به آنها در توسعه عادات خوب بعد از آن امیدوارم.”

موفقیت و سرگرم کننده خانواده پیدا کرده است با خود گیاه جدید مبتنی بر سبک زندگی — خانواده طعم تست! شوهر ساخته شده از گندم کامل پن کیک زغال اخته هر آخر هفته! — الهام راجرز به نوشتن کتاب. “اگر من می تواند این احساس خوب, من می خواستم با خانواده های دیگر به می دانم که چگونه به این تغییر و آن را به چوب.”

راجرز نوشت و آن را در طول یدکی دقیقه بعد از بچه ها به رختخواب رفت و یا در اوایل صبح.

“به دنبال بازگشت در حال حاضر من شوکه شده بود که من آن را” او می گوید. “من مطمئن هستم که چگونه من در بر داشت زمان برای انجام این کار, اما من فکر می کنم که هنگامی که شما الهام بخش برای انجام کاری به شما در پیدا کردن زمان.”

برای خانواده ها در نظر گرفتن اولین گام به گیاهی خوردن راجرز توصیه رفتن آهسته شروع با صبحانه. “آیا بلغور جو دوسر و یا تغییر خود را شیر به شیر بادام — آن نوع از همه چیز آسان است. آیا تغییر همه چیز را در یک بار به خاطر شما کاملا سقوط بر روی صورت خود.”

شخصی قهرمانان

“مادر من. او زندگی می کند در ارواین شده است و او مانند یک پشتیبانی عالی. او واقعا سالم و گیاهی زمانی که من در حال رشد بود, بنابراین من فکر می کنم او مرا در مسیر از خوردن سبزیجات است.”

مورد علاقه اخیر خرید

“ما فقط یک نان بنابراین ما در حال ساخت, در خانه, نان و geeking کردن در مورد آن. بیدار شدن از خواب به نان خانگی عالی است.”

لذت گناه

“این کمی جعلی شکلات گیاهی و آب نبات به نام اسرار کمی.”

چگونه می توانم به شما قدرت ؟

“شوهر من است بزرگ پشتیبانی و بهترین دوست من, بنابراین من می تواند به استفراغ بیش از همه او را با احساسات من و او بتواند به من کمک کند آن را کشف کردن. و مادر من نیز هست. ما خیلی تنگ است ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر