کلمبو: هند متعهد به تقویت چند وجهی روابط با سریلانکا به خصوص تاریخی و عمیق civilisational مذهبی و فرهنگی و اوراق قرضه گفت جدید ایران به این کشور جزیره ای در روز شنبه.

Gopal Baglay جدید کمیساریای عالی هند به سریلانکا روز شنبه در بازدید مذهبی و فرهنگی سایت ها در اینجا است که او گفته بودند مهم در پیشبرد قرضه تاریخی بین دو آسیای جنوبی همسایه است.

Baglay بازدید برجسته Gangaramaya معبد بودایی است که بیش از 120 سال سن و دعا برای سلامتی و صلح و رفاه مردم سریلانکا و هند و دوستی و همکاری ها در این کمیسیون در بیانیه ای گفت.

این اولین حرکت خود را از اقامت رسمی پس از مشاهده مقرر سلامت پروتکل پس از ورود او در مارس 8 در یک پرواز خاص حمل هدیه محموله های دارو و اقلام پزشکی از هند به سریلانکا.

Baglay ارائه اعتبار خود را به رئیس جمهور Gotabhaya Rajapaksa در 14 ماه مه در مراسمی در کلمبو از طریق ویدئو کنفرانس برای اولین بار در نوع خود انجام شده با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

کمیساریای عالی تاکید کرد تعهد هند به رهبری برای تقویت روابط چند وجهی به ویژه تاریخی و عمیق civilisational مذهبی و فرهنگی قرضه با سریلانکا است.

او بعد از بازدید از کلیسای سنت آنتونی برای ادای احترام به قربانیان سال گذشته عید پاک یکشنبه حملات تروریستی که به کشته شدن نزدیک به 260 نفر از جمله 11 سرخپوستان در یکی از کشور”s بدترین ترور حوادث.

یادآوری نخست وزیر نارندرا حرکت همبستگی در بازدید از سریلانکا و کلیسا در احتمال اول پس از عید پاک حملات کمیساریای عالی دعا برای صلح و امنیت دو کشور.

هند فرستاده تصریح کرد هند مطیع تعهد به توسعه و حتی قوی تر همه جانبه همکاری با سریلانکا از جمله در حوزه مردم-به-مردم روابط.

زودتر در حالی که ارائه خود را credintials کمیساریای عالی به یاد می آورد که به عنوان سریلانکا نزدیک دریایی همسایه هند بوده است اولین پاسخ که روپیه سریلانکا با مشکلات مواجه شده بود خود را در فجایع طبیعی و یا در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.

هند با ارسال چهار محموله های ضروری زندگی-صرفه جویی در مصرف داروها و مواد پزشکی به وزن بیش از 25 تن به سریلانکا در چند هفته گذشته به عنوان حسن نیت حمایت از مردم هند است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de